Obec VEDROVICE

Oficiální stránky obce

Velikost textu: - / +

Hlášení místního rozhlasu

 

Dobrý den.

 

Zasíláme Vám text hlášení OÚ Vedrovice z dnešního dne, pondělí 29.08.2015.

 

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 31. srpna od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 2. Srdečně zveme občany do MUZEA na výstavu „Jak se žilo a pracovalo ve Vedrovicích“,  která je ke zhlédnutí v přednáškové místnosti až do 11. září, vždy v otvírací době  informačního centra.
 3. Oznamujeme důchodcům, že setkání KLUBU DŮCHODCŮ se uskuteční až první středu v měsíci říjnu.
 4. Zveme všechny děti i ostatní občany na představení divadla KRAB s názvem Obr Fin, které se koná v pátek 2. září od 18:00 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí jubilejního 10. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné.

 

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

 

Váš OÚ

 Hlášení ze dne 16. 06. 2016

 1. Rybářský spolek připomíná svým členům, že se v pátek od 16.00 hodin koná u rybníka brigáda k přípravě závodů.
 2. Oznamujeme účastníkům zájezdu na slavnosti Letního slunovratu do Vysoké pri Morave, který se koná v sobotu 18. června, že je odjezd autobusu bude ve 12.30 hodin od obou zastávek autobusu.
 3. Zveme občany na cyklo-výlet „Moravskokrumlovsko na kole“, který pořádá v sobotu 18. června Mikroregion Moravskokrumlovsko po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách našeho regionu. Akce má čtyři trasy s dojezdem v Moravském Krumlově na Vrabčím hájku, kde bude od 14.00 hodin hrát country kapela Paroháči a v 16.00 hodin proběhne slosování cyklopasů o hodnotné ceny. Více informací na plakátech, webu a v našem Muzeu.


Hlášení ze dne 10. 06. 2016 

 1. Včera navečer se z obce Jamolice zaběhl černý německý ovčák – fenka, slyšící na jméno  CITA. V případě jejího nálezu žádáme naše občany, aby kontaktovali na tel. čísle 724 282 837, velitele Městské policie – pana Fráňu.
 2. Paní MUDr. Třetinová oznamuje svým pacientům, že od 13. do 17. června neordinuje. Akutní případy řeší MUDr. Kučerová.
 3. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli 12. června od 16.30 hodin v Bohuticích další mistrovské utkání. 
 4. Oznamujeme občanům, že Obec Vedrovice organizuje v sobotu 18. června zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjezd autobusu bude ve 12.30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1.00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit do středy 15. června na OÚ.


Hlášení ze dne 03. 06. 2016 

 1. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 4. června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou připraveny dvě trasy pro plnění úkolů. Pro děti školou povinné to bude přes les, pro děti předškolního věku přímo na hřišti. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.
 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli 5. června od 16.30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovské utkání. Soupeřem budou Jamolice.
 3. V souvislosti s rekonstrukcí obecního rozhlasu a instalací nových reproduktorů žádáme občany, aby do 10. června hlásili na OÚ případné nedostatky v nastavení hlasitosti a pokrytí jednotlivých ulic.


Hlášení ze dne 31. 05. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že bude od středy omezen provoz OÚ.  Ve středu 1. června bude uzavřen do 13.00 hodin. Ve čtvrtek 2. června bude uzavřen celý den a v pátek od 12.00 hodin.
 2. Ve středu 1. června se od 17.00 hodin koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny důchodce do muzea.
 3. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 2. června 2016 neordinuje.
 4. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 4. června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou připraveny dvě trasy pro plnění úkolů. Pro děti školou povinné to bude přes les, pro děti předškolního věku přímo na hřišti. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.


Hlášení ze dne 30. 05. 2016 

 1. Ve středu 1. června se od 17.00 hodin koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny důchodce do muzea.
 2. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 4. června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou připraveny dvě trasy pro plnění úkolů. Pro děti školou povinné to bude přes les, pro děti předškolního věku přímo na hřišti. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.
 3. V souvislosti s rekonstrukcí obecního rozhlasu a instalací nových reproduktorů žádáme občany, aby do 5. června hlásili na OÚ případné nedostatky v nastavení hlasitosti a pokrytí jednotlivých ulic.


Hlášení ze dne 23. 05. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že je výstava „Vedrovice v proměnách času“ v přednáškové místnosti Muzea prodloužena do konce května.
 2. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 26. května od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 3. Oznamujeme občanům, že se v pátek 27. května koná v 17 hodin v muzeu BESEDA NAD KRONIKOU.
 4. V souvislosti s rekonstrukcí obecního rozhlasu a instalací nových reproduktorů žádáme občany, aby do 5. června hlásili na OÚ případné nedostatky v nastavení hlasitosti a pokrytí jednotlivých ulic.


Hlášení ze dne 20. 05. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že je výstava „Vedrovice v proměnách času“ v přednáškové místnosti Muzea prodloužena do konce května.
 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli 22. května od 16.30 hodin ve Vlasaticích své další mistrovské utkání.
 3. Rybářský spolek Vedrovice oznamuje svým členům, že se v neděli 22. května koná od 18.30 hodin v Hospůdce u Závišků členská schůze.
 4. V souvislosti s rekonstrukcí obecního rozhlasu a instalací nových reproduktorů žádáme občany, aby do 5. června hlásili na OÚ případné nedostatky v nastavení hlasitosti a pokrytí jednotlivých ulic.


Hlášení ze dne 13. 05. 2016 

 1. Myslivecké sdružení Vedrovice pořádá dnes ve 20 hodin v Hospůdce u Závišků  členskou schůzi. Přineste si sebou povolenky k lovu.
 2. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 14. května vykrmené kuřecí brojlery v době od 7.00 do 9.00 hodin, v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích.
 3. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli 15. května od 16.30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovské utkání. Soupeřem budou Jiřice.


Hlášení ze dne 11. 05. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že bude ve čtvrtek 12. května OÚ po celý den uzavřen.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 13. května v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170 Kč/ks, roční slepice za 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 5 Kč za kůži.
 3. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 14. května vykrmené kuřecí brojlery v době od 7.00 do 9.00 hodin, v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích.


Hlášení ze dne 06. 05. 2016 

 1. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 7. května na návsi a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9.00 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Od 13.00 do 18.00 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Odpoledne na lidovou notu“. Vystoupí zde mladí Vedrovičtí muzikanti, děti z MŠ a ZŠ Vedrovice. Odpoledne bude pokračovat koncertem dechových hudeb, kde vystoupí DH Horané a DH Dubňanka. Celým program bude uvádět pan Jiří Helán. Vstupné na celé odpoledne bu de 50 Kč. Pro děti budou připraveny atrakce dostupné po celý den – trampolíny a skákací hrad. Od 13.00 do 16.00 hodin aquazorbing a minisegway, se vstupem zdarma. Od 16.00 hodin bude pro nejmenší děti hráno divadelní představení na dvoře Muzea, v případě chladného počasí v zasedací místnosti OÚ. Od 20.00 hodin bude v sále KD „Retropárty“, s podtextem „Slunce, seno, jahody“. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí v 16:00 hodin staří páni Vedrovic proti Vysoké pri Morave . V Muzeu bude k vidění expozice „Vedrovice před 6000 lety“, „Krumlovský les“ a „Venkovská stodola“. V přednáškové místnosti bude zajímavá výstava fotografií „ Vedrovice v proměnách času“. V Pohostinství u Nedomů se budou podávat gastronomické speciality. A na oběd můžete přijít také do Hospůdky u Závišků.
 2. Součástí programu Dne obce bude také ochutnávka salátů, která bude probíhat v sobotu 7. května od 13 hodin v jídelně ZŠ. Žádáme tímto vedrovické kuchařky a kuchaře, aby se zapojili do této akce a přinesli ochutnat svůj výtvor. Příjem výrobků bude od 11.00 do 12.00 hodin přímo v jídelně ZŠ.
 3. Firma Moravian Car Services Olbramovice přijme do pracovního poměru řidiče na vozidla Ford Transit. Nástup možný ihned. Požadují řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Informace na tel. č. 728 995 728 nebo na adrese Olbramovice č.p. 315, pan Hanák.


Hlášení ze dne 03. 05. 2016 

 1. Oznamujeme důchodcům, že SETKÁNÍ KLUBU se ve středu 4. května nekoná. Další setkání bude v červnu.
 2. Farma Velký Dvůr bude prodávat ve čtvrtek 5. května vykrmené kuřecí brojlery v době od 15.00 do 17.00 hod., v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční ve Velkém Dvoře.
 3. SPK Petrovice zve širokou veřejnost na derniéru divadelní komedie „Bílá je čára“ v podání petrovických ochotníků. Hraje se tento pátek 6. května v kulturním domě v Petrovicích, začátek je ve 20 hodin. Vstupné je 50 Kč.
 4. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 7. května na návsi a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9.00 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Od 13.00 do 18.00 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Odpoledne na lidovou notu“. Vystoupí zde mladí Vedrovičtí muzikanti, děti z MŠ a ZŠ Vedrovice. Odpoledne bude pokračovat koncertem dechových hudeb, kde vystoupí DH Horané a DH Dubňanka. Celým program bude uvádět pan Jiří Helán. Vstupné na celé odpoledne bu de 50 Kč. Pro děti budou připraveny atrakce dostupné po celý den – trampolíny a skákací hrad. Od 13.00 do 16.00 hodin aquazorbing a minisegway, se vstupem zdarma. Od 16.00 hodin bude pro nejmenší děti hráno divadelní představení na dvoře Muzea, v případě chladného počasí v zasedací místnosti OÚ. Od 20.00 hodin bude v sále KD „Retropárty“, s podtextem „Slunce, seno, jahody“. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí v 16.00 hodin staří páni Vedrovic proti Vysoké pri Morave . V Muzeu bude k vidění expozice „Vedrovice před 6000 lety“, „Krumlovský les“ a „Venkovská stodola“. V přednáškové místnosti bude zajímavá výstava fotografií „ Vedrovice v proměnách času“.
 5. Součástí programu Dne obce bude také ochutnávka salátů, která bude probíhat v sobotu 7. května od 13 hodin v jídelně ZŠ. Žádáme tímto vedrovické kuchařky a kuchaře, aby se zapojili do této akce a přinesli ochutnat svůj výtvor. Příjem výrobků bude od 11.00 do 12.00 hodin přímo v jídelně ZŠ.
Hlášení ze dne 02. 05. 2016 

 1. Oznamujeme důchodcům, že SETKÁNÍ KLUBU se ve středu 4. května nekoná. Další setkání bude v červnu.
 2. Farma Velký Dvůr bude prodávat ve čtvrtek 5. května vykrmené kuřecí brojlery v době od 15.00 do 17.00 hod., v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční ve Velkém Dvoře
 3. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 7. května na návsi a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9.00 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Od 13.00 do 18.00 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Odpoledne na lidovou notu“. Vystoupí zde mladí Vedrovičtí muzikanti, děti z MŠ a ZŠ Vedrovice. Odpoledne bude pokračovat koncertem dechových hudeb, kde vystoupí DH Horané a DH Dubňanka. Celým program bude uvádět pan Jiří Helán. Vstupné na celé odpoledne bu de 50 Kč. Pro děti budou připraveny atrakce dostupné po celý den – trampolíny a skákací hrad. Od 13.00 do 16.00 hodin aquazorbing a minisegway, se vstupem zdarma. Od 16.00 hodin bude pro nejmenší děti hráno divadelní představení na dvoře Muzea, v případě chladného počasí v zasedací místnosti OÚ. Od 20.00 hodin bude v sále KD „Retropárty“, s podtextem „Slunce, seno, jahody“. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí v 16.00 hodin staří páni Vedrovic proti Vysoké pri Morave . V Muzeu bude k vidění expozice „Vedrovice před 6000 lety“, „Krumlovský les“ a „Venkovská stodola“. V přednáškové místnosti bude zajímavá výstava fotografií „ Vedrovice v proměnách času“.
 4. Součástí programu Dne obce bude také ochutnávka salátů, která bude probíhat v sobotu 7. května od 13 hodin v jídelně ZŠ. Žádáme tímto vedrovické kuchařky a kuchaře, aby se zapojili do této akce a přinesli ochutnat svůj výtvor. Příjem výrobků bude od 11.00 do 12.00 hodin přímo v jídelně ZŠ.


Hlášení ze dne 25. 04. 2016 

 1. Paní Nedomová přijme pro restauraci Kulturní dům servírku. Nástup je možný ihned. Práci je možné vykonávat také brigádně. Bližší informace se uchazeči dozví v dopoledních hodinách buď přímo v restauraci, anebo na tel. čísle 736281575
 2. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 27. dubna od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 3. Klub důchodců pořádá ve čtvrtek 28. dubna zájezd KRAJINOU ZÁMKŮ A PAMÁTEK V NAŠEM OKOLÍ. Navštíví zámek v Miroslavi, Křížovou cestu a Lurdy v Bohuticích a Doškovou chalupu v Petrovicích. Odjezd autobusu je v 9.00 hodin od Obecního úřadu.
 4. Obec Vedrovice, Muzeum Vedrovice a Kulturní spolek Husákovy děti, zvou všechny děti a občany na Pálení čarodějnic, které se uskuteční v sobotu 30. dubna v Písníkách. Od 17 hodin je připraven program pro děti se soutěžemi a promítání pohádky. Na malém ohništi si mohou opékat své buřty a v 18 hodin bude zapálena hranice s čarodějnicí. Občerstvení je zajištěno: Pivo-limo, pečené maso a cigára z udírny. V případě špatného počasí se akce uskuteční ve dvoře Muzea.
 5. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 7. května na návsi a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9.00 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Od 13.00 do 18.00 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Odpoledne na lidovou notu“. Vystoupí zde mladí Vedrovičtí muzikanti, děti z MŠ a ZŠ Vedrovice. Odpoledne bude pokračovat koncertem dechových hudeb, kde vystoupí DH Horané a DH Dubňanka. Celým program bude uvádět pan Jiří Helán. Vstupné na celé odpoled ne bude 50 Kč. Pro děti budou připraveny atrakce dostupné po celý den – trampolíny a skákací hrad. Od 13.00 do 16.00 hodin aquazorbing a minisegway, se vstupem zdarma. Od 16.00 hodin bude pro nejmenší děti hráno divadelní představení na dvoře Muzea, v případě chladného počasí v zasedací místnosti OÚ. Od 20 hodin bude v sále KD „Retropárty“, s podtextem „Slunce, seno, jahody“. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí v 16.00 hodin staří páni Vedrovic proti Vysoké pri Morave . V Muzeu bude k vidění expozice „Vedrovice před 6000 lety“, „Krumlovský les“ a „Venkovská stodola“. V přednáškové místnosti bude zajímavá výstava fotografií „Vedrovice v proměnách času“.


Hlášení ze dne 22. 04. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Novák Mírovka bude prodávat před KD dnes od 13:30 hod. nosné kuřice před snůškou, stáří 18 týdnů, barva hnědá, černá, bílá, kropenatá a susexová, za cenu 155 Kč/ks.
 2. Dnes se koná v sále KD VEČER PRO DŮCHODCE. Zahájení bude v 18 hodin. V programu vystoupí Základní škola. K tanci a poslechu hraje VEDROVANKA. Srdečně zveme všechny seniory.
 3. Firma MANPOWER nabízí volné pracovní místo v Pohořelicích, hodinová odměna 95 Kč. Práce je vhodná i jako přivýdělek pro invalidní důchodce, maminky na mateřské dovolené. Jedná se o jednoduchou manuální práci na celý rok 2016. Přijďte se podívat v úterý v 15.00 nebo ve středu v 9.00, rádi Vám ukáží, o co se jedná. Adresa: MANPOWER, průmyslová 1503, Pohořelice. Kontakt: Michal Červinka, 731 634 082
 4. Obec Kubšice zve naše občany na Jarní řemeslný jarmark, který bude v Kubšicích v sobotu 23. dubna od 9 do 12 hodin u Sokolovny. Můžete zde nakoupit sadbu květin a zeleniny, med, domácí uzeniny, keramiku, košíky, výrobky z vrbového proutí, šité dekorační i užitkové předměty, dřevěné a kovové výrobky do interiéru i na zahradu, kovářské výrobky, textilní oděvy, kosmetiku, zdravou výživu a koření. Je připraveno bohaté občerstvení, výrobky z domácí zabíjačky, domácí uzenářsk&eacut e; výrobky. Domácí pečivo sladké i slané, zákusky, posezení u kávy či vína.
 5. Obec Petrovice zve naše občany na zahájení 3. sezony prohlídek Doškové chalupy, které se uskuteční v sobotu 23. dubna od 14 hodin. Můžete se zúčastnit prohlídky Doškové chalupy s výkladem, vidět ukázku starých činností a řemesel a výstavu leteckých fotografií obce Petrovice. Celé odpoledne bude probíhat prodej upomínkových předmětů a doprovodný program pro děti. Pro všechny je zajištěno občerstvení s posezením.
 6. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli 24. dubna od 16:00 hodin v Olbramovicích své další mistrovské utkání.
 7. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 27. dubna od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 8. Klub důchodců pořádá ve čtvrtek 28. dubna zájezd KRAJINOU ZÁMKŮ A PAMÁTEK V NAŠEM OKOLÍ. Navštíví zámek v Miroslavi, Křížovou cestu a Lurdy v Bohuticích a Doškovou chalupu v Petrovicích. Jsou ještě volná místa, tak se mohou přihlásit důchodci, kteří nebyli na posledním setkání Klubu důchodců. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 18. 04. 2016 

 1. V pátek 22. dubna se koná v sále KD VEČER PRO DŮCHODCE. Zahájení bude v 18 hodin. V programu vystoupí Mateřská a Základní škola. K tanci a poslechu hraje VEDROVANKA. Srdečně zveme všechny seniory.
 2. Rybáři z Kubšic zvou na Rybářské závody, které se na rybníku za Sokolovnou uskuteční v sobotu 23. dubna v čase od 6.00 do 12.00 hodin. Startovné je 200 Kč. Občerstevní je zajištěno: pivo-limo, grilovaná makrela, cigára a maso z kotlíku
 3. Obec Kubšice zve naše občany na Jarní řemeslný jarmark, který bude v Kubšicích v sobotu 23. dubna od 9 do 12 hodin u Sokolovny. Můžete zde nakoupit sadbu květin a zeleniny, med, domácí uzeniny, keramiku, košíky, výrobky z vrbového proutí, šité dekorační i užitkové předměty, dřevěné a kovové výrobky do interiéru i na zahradu, kovářské výrobky, textilní oděvy, kosmetiku, zdravou výživu a koření. Je připraveno bohaté občerstvení, výrobky z domácí zabíjačky, domácí uzenářsk&eacut e; výrobky. Domácí pečivo sladké i slané, zákusky, posezení u kávy či vína.
 4. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 27. dubna od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 5. Klub důchodců pořádá ve čtvrtek 28. dubna zájezd KRAJINOU ZÁMKŮ A PAMÁTEK V NAŠEM OKOLÍ. Navštíví zámek v Miroslavi, Křížovou cestu a Lurdy v Bohuticích a Doškovou chalupu v Petrovicích. Jsou ještě volná místa, tak se mohou přihlásit důchodci, kteří nebyli na posledním setkání Klubu důchodců. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 14. 04. 2016 

 1. SK Vedrovice z.s. zve srdečně své členy na Valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 15. dubna od 20.00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 27. dubna od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 3. Klub důchodců pořádá ve čtvrtek 28. dubna zájezd KRAJINOU ZÁMKŮ A PAMÁTEK V NAŠEM OKOLÍ. Navštíví zámek v Miroslavi, Křížovou cestu a Lurdy v Bohuticích a Doškovou chalupu v Petrovicích. Jsou ještě volná místa, tak se mohou přihlásit důchodci, kteří nebyli na posledním setkání Klubu důchodců. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.
 4. Obec Vedrovice pořádá ve čtvrtek 5. května zájezd na Flóru do Kroměříže. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.
 5. Upozorňujeme občany na to, že byla v sadech za rybníkem nalezena nastražená „železa“, která slouží k nepovolenému odchytu zvěře. Při pohybu v této části katastru dbejte maximální opatrnosti! 


Hlášení ze dne 14. 04. 2016 

 1. Dnes se koná v době od 15.00 do 16.00 hodin zápis dětí do MŠ na školní rok 2016/2017. Zapsat se přijdou také ty děti, které nastoupí do MŠ během školního roku 2016/2017. Zápis se koná v budově MŠ. Přineste si s sebou rodný list dítěte.
 2. Oznamujeme občanům, že bude dnes od 16.00 hodin soukromý prodejce před KD prodávat jablka Rubín, brambory konzumní a sadbové, vše za 9 Kč/kg. Květák za 24 Kč/ks a česnek český za 190 Kč/kg.
 3. Upozorňujeme občany na to, že byla v sadech za rybníkem nalezena nastražená „železa“, která slouží k nepovolenému odchytu zvěře. Při pohybu v této části katastru dbejte maximální opatrnosti! 


Hlášení ze dne 12. 04. 2016 

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 13. dubna od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Ve čtvrtek 14. dubna v době od 15.00 do 16.00 hodin se koná zápis dětí do MŠ na školní rok 2016/2017. Zapsat se přijdou také ty děti, které nastoupí do MŠ během školního roku 2016/2017. Zápis se koná v budově MŠ. Přineste si s sebou rodný list dítěte.
 3. SK Vedrovice z.s. zve srdečně své členy na Valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 15. dubna od 20.00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 4. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 27. dubna od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 5. Klub důchodců pořádá ve čtvrtek 28. dubna zájezd KRAJINOU ZÁMKŮ A PAMÁTEK V NAŠEM OKOLÍ. Navštíví zámek v Miroslavi, Křížovou cestu a Lurdy v Bohuticích a Doškovou chalupu v Petrovicích. Jsou ještě volná místa, tak se mohou přihlásit důchodci, kteří nebyli na posledním setkání Klubu důchodců. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.
 6. Obec Vedrovice pořádá ve čtvrtek 5. května zájezd na Flóru do Kroměříže. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 11. 04. 2016 

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 13. dubna od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Ve čtvrtek 14. dubna v době od 15.00 do 16.00 hodin se koná zápis dětí do MŠ na školní rok 2016/2017. Zapsat se přijdou také ty děti, které nastoupí do MŠ během školního roku 2016/2017. Zápis se koná v budově MŠ. Přineste si s sebou rodný list dítěte.
 3. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 27. dubna od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 4. Obec Vedrovice pořádá ve čtvrtek 5. května zájezd na Flóru do Kroměříže. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 05. 04. 2016 

 1. MUDr. Třetinová oznamuje svým pacientům, že od 4. dubna opět ordinuje.
 2. Ve středu 6. dubna se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny seniory v 17 hodin do Muzea.
 3. Zveme Vás do Muzea na přednášku o československých legionářích pod názvem „Do Vladivostoku tepluškou, z Vladivostoku lodí“, s promítnutím filmu Nahodilá armáda, která se uskuteční v pátek 8. dubna od 18.00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 4. Oznamujeme členům spolku tenistů ve Vedrovicích, že se v sobotu 9. dubna v 8 hodin koná brigáda na tenisovém kurtu. Sebou si vezměte hrábě a lopaty.
 5. Ve čtvrtek 14. dubna v době od 15.00 do 16.00 hodin se koná zápis dětí do MŠ na školní rok 2016/2017. Zapsat se přijdou také ty děti, které nastoupí do MŠ během školního roku 2016/2017. Zápis se koná v budově MŠ. Přineste si s sebou rodný list dítěte.
 6. Obec Vedrovice pořádá ve čtvrtek 5. května zájezd na Flóru do Kroměříže. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 01. 04. 2016 

 1. MS Vedrovice oznamuje svým členům, že se dnes od 18.00 hodin koná v Hospůdce u Závišků Výroční členská schůze. Účast všech členů je nutná!
 2. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 2. dubna v čase od 9.30 do 9.50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou před zahrádkářskou kůlnou odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Pozor! Do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. Tento odpadový materiál se bude ve stejnou dobu vybýrat v garážích OÚ. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! 
 3. Myslivecký spolek Vedrovice zve na sobotu 2. dubna všechny dobrovolníky i zástupce místních spolků na brigádu zaměřenou na úklid odpadků v okolí naší obce. Sraz je v 10.00 hodin v Písníkách. S sebou vhodné oblečení. Občerstvení je zajištěno!
 4. Připomínáme občanům, že budou v sobotu 2. dubna od 14 hodin po obci sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice. Z důvodu možné ztráty železa přes noc doporučujeme, aby se vše připravilo před Vaše domy až v sobotu ráno!
 5. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli 3. dubna od 15.30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovské utkání, s mužstvem Suchohrdly u Miroslavi.
 6. MUDr. Třetinová oznamuje svým pacientům, že bude od 4. dubna opět ordinovat.
 7. Členský výbor jednoty Vedrovice pořádá v úterý 5. dubna v 18 hodin v místním pohostinství členskou schůzi jednoty, na kterou jsou zváni všichni členové.
 8. Ve středu 6. dubna se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny seniory v 17 hodin do Muzea.
 9. Obec Vedrovice pořádá ve čtvrtek 5. května zájezd na Flóru do Kroměříže. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 30. 03. 2016 

 1. Ve čtvrtek 31. března firma Ludes z Třebíče nabídne výpěstky českých šlechtitelů. Prodej ovocných stromků, dřevin, růží a léčivek proběhne v době od 8.30 do 9.00 u Kulturního domu.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 31. března v 11.15 hodin u Kulturního domu prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170 Kč/ks, roční slepice za 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 5 Kč za kůži.
 3. Myslivecký spolek Vedrovice oznamuje svým členům, že se v pátek 1. dubna od 18.00 hodin koná v Hospůdce u Závišků Výroční členská schůze. Účast všech členů je nutná!
 4. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 2. dubna v čase od 9.30 do 9.50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou před zahrádkářskou kůlnou odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Pozor! Do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. Tento odpadový materiál se bude ve stejnou dobu vybýrat v garážích OÚ. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! 
 5. Myslivecký spolek Vedrovice zve na sobotu 2. dubna všechny dobrovolníky i zástupce místních spolků na brigádu zaměřenou na úklid odpadků v okolí naší obce. Sraz je v 10.00 hodin v Písníkách. S sebou vhodné oblečení. Občerstvení je zajištěno!
 6. Připomínáme občanům, že budou v sobotu 2. dubna od 14 hodin po obci sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice. Z důvodu možné ztráty železa přes noc doporučujeme, aby se vše připravilo před Vaše domy až v sobotu ráno!
 7. Obec Vedrovice pořádá ve čtvrtek 5. května zájezd na Flóru do Kroměříže. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 29. 03. 2016 

 1. Ve čtvrtek 31. března firma Ludes z Třebíče nabídne výpěstky českých šlechtitelů. Prodej ovocných stromků, dřevin, růží a léčivek proběhne v době od 8.30 do 9.00 u Kulturního domu.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 31. března v 11.15 hodin u Kulturního domu prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170 Kč/ks, roční slepice za 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 5 Kč za kůži.
 3. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 2. dubna v čase od 9.30 do 9.50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou před zahrádkářskou kůlnou odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Pozor! Do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. Tento odpadový materiál se bude ve stejnou dobu vyb&iacut e;rat v garážích OÚ. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! 
 4. Myslivecký spolek Vedrovice zve na sobotu 2. dubna všechny dobrovolníky i zástupce místních spolků na brigádu zaměřenou na úklid odpadků v okolí naší obce. Sraz je v 10.00 hodin v Písníkách. S sebou vhodné oblečení. Občerstvení je zajištěno!
 5. Připomínáme občanům, že budou v sobotu 2. dubna od 14 hodin po obci sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice. Z důvodu možné ztráty železa přes noc doporučujeme, aby se vše připravilo před Vaše domy až v sobotu ráno!


Hlášení ze dne 21. 03. 2016 

 1. Paní Vlasta Kolegarová oznamuje svým zákazníkům, že se v tomto týdnu budou knedlíky vařit pouze do středy. Knedlíky na Velikonoce si tak můžete koupit nejpozději ve středu 23. března. Ve čtvrtek a v neděli se vařit knedlíky nebudou!
 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 24. března od 8 do 8.15 hodin u KD prodávat živé ryby, brambory a sudové víno. Kapr I. za 80 Kč/kg, Kapr výběr za 90 Kč/kg, Amur za 100 Kč/kg, Tolstolobik za 58 Kč/kg a Pstruh duhový za 150 Kč/kg. Brambory v balení po 5 kg za 10 Kč/kg. Cena sudového vína je 50 Kč/l.


Hlášení ze dne 10. 03. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 11. března v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty za 170 Kč/ks, roční slepice za 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 5 Kč za kůži.
 2. Firma JUKKA bude prodávat v pátek 11. března v době od 11.15 do 11.45 hod. před kulturním domem ve Vedrovicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod, a jiné. Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.


Hlášení ze dne 29. 02. 2016

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Oznamujeme občanům, že bude OÚ v úterý 1. března po celý den uzavřen.
 3. Ve středu 2. března se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny důchodce v 16 hodin do muzea.


Hlášení ze dne 25. 02. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že se budou v nejbližších dnech podepisovat smlouvy o připojení ke kanalizaci. Tyto smlouvy Vám budou předávat členové ZO Vedrovice i s instrukcemi. Všechny důležité informace se dozvíte při předání!
 2. V pátek 26. února od 16 hodin se koná Beseda nad kronikou. Zveme zájemce o historii Vedrovic do Muzea.
 3. Rybářský spolek Vedrovice oznamuje svým členům, že se koná v sobotu 27. února, od 18 hodin, v Hospůdce u Závišků Členská schůze. Účast všech členů je nutná!
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 29. února od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 5. Ve středu 2. března se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny seniory v 16 hodin do muzea.


Hlášení ze den 23. 02. 2016 

 1. Oznamujeme občanům, že se budou v nejbližších dnech podepisovat smlouvy o připojení ke kanalizaci. Tyto smlouvy Vám budou předávat členové ZO Vedrovice i s instrukcemi. Všechny důležité informace se dozvíte při předání!
 2. V pátek 26. února od 16 hodin se koná Beseda nad kronikou. Zveme zájemce o historii Vedrovic do Muzea.
 3. Rybářský spolek Vedrovice oznamuje svým členům, že se koná v sobotu 27. února, od 18 hodin, v Hospůdce u Závišků Členská schůze. Účast všech členů je nutná!
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 29. února od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 5. Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice - vyhlašuje VELKÝ ZIMNÍ VÝPRODEJ NÁBYTKU na prodejně ve Vranovicích od 20. února do vyprodání zásob, kdy prodejní ceny snižujeme až o 71 procent!!! Například: Obývací stěnu koupíte již od 7.900 Kč, noční stolky od 560 Kč, dvoulůžko po slevě za 8.100 Kč. U nové AKCE DOPRODEJ Vám při nákupu 5 výrobků z ložnicového kompletu vrátí nazpět 1.000 Kč!! Firma Nábytek MIKULÍK zve srdečně všechny zákazníky k výhodnému nákupu nábytku ve Vranovicích.
Hlášení ze dne 19. 02. 2016 

 1. Zahradnictví Kopetka připomíná svým zákazníkům, že byl znovu obnoven prodej ovoce a zeleniny. Prodejní doba v průběhu února a března: všední dny od 9.00 do 11.00 hodin a od 15.00 do 17.00 hodin, sobota a neděle od 8.00 do 11.00.
 2. Paní Nedomová Vás srdečně zve na IV. ročník Vedrovického mariáše, který se uskuteční v sobotu 20. února v Restauraci Kulturní dům. POZOR změna: Registrace hráčů je od 10 hodin. Vstup pro veřejnost je od 11 hodin.
 3. Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice - vyhlašuje VELKÝ ZIMNÍ VÝPRODEJ NÁBYTKU na prodejně ve Vranovicích od 20. února do vyprodání zásob, kdy prodejní ceny snižujeme až o 71 procent!!! Například: Obývací stěnu koupíte již od 7.900 Kč, noční stolky od 560 Kč, dvoulůžko po slevě za 8.100 Kč. U nové AKCE DOPRODEJ Vám při nákupu 5 výrobků z ložnicového kompletu vrátí nazpět 1.000 Kč!! Firma Nábytek MIKULÍK zve srdečně všechny zákazníky k výhodnému nákupu nábytku ve Vranovicích.


Hlášení ze dne 17. 02. 2016

 1. Zahradnictví Kopetka připomíná svým zákazníkům, že byl znovu obnoven prodej ovoce a zeleniny. Prodejní doba v průběhu února a března: všední dny od 9.00 do 11.00 hodin a od 15.00 do 17.00 hodin, sobota a neděle od 8.00 do 11.00.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 19. února v 10.45 hodin u pohostinství prodávat kuřice červené za 165 Kč/ks, roční slepice za 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 5 Kč za kůži.
 3. Paní Nedomová Vás srdečně zve na IV. ročník Vedrovického mariáše, který se uskuteční v sobotu 20. února v restauraci Kulturní dům. Registrace hráčů je ve 13 hodin. Vstup pro veřejnost je od 14 hodin.


Hlášení ze dne 15. 02. 2016

 1. Zahradnictví Kopetka oznamuje svým zákazníkům, že byl znovu obnoven prodej ovoce a zeleniny. Prodejní doba v průběhu února a března bude ve všední dny od 9.00 do 11.00 hodin a od 15.00 do 17.00 hodin, v sobotu a v neděli od 8.00 do 11.00.
 2. V úterý 16. února přijede do naší obce prodejce sadbových a konzumních brambor z Českomoravské vrchoviny firma OVO-SADBA. V nabídce budou kvalitní sadbové brambory s certifikátem, konzumní brambory, med, jablka, ovocné džemy a krmné směsi pro nosnice a králíky v baleních 25 kg a 10 kg. Dále bude možné zakoupit zahradnické a květinové substráty, hnojiva NPK, ledek, hnojivo na brambory, Cererit a postřiky za akční ceny. Prodej se uskuteční u Jednoty v 10.00 hodin a prodejce se zdrží podle zájmu občanů.


Hlášení ze dne 05. 02. 2016

 1. Obec Vedrovice, Klub důchodců Vedrovice a Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny občany na „Masopust 2016“, který se uskuteční v sobotu 6. února. Sraz masek je v 9.00 u rybníka před domem č.p. 308. Průvod masek obcí začíná v 9.30 hodin. Od 10 hodin bude také ve dvoře muzea probíhat obecní zabíjačka až do odpoledních hodin. Bude zde možné zakoupit různé zabíjačkové speciality: Zabíjačkový guláš, Vepřový guláš, Pečená žebra, Pečená kolena a Brabce se zelím. Polévky Vám rádi připravíme tak&eacu te; do přinesených nádob. Na všem si můžete pochutnat přímo v areálu dvora a posedět se sousedy. K dispozici budou také masopustní sladkosti, svařák, čaj a točené pivo.
 2. Kulturní spolek Husákovy děti Vás srdečně zve na Společenský maškarní ples, který bude v sobotu 6. února od 20 hodin v sále KD. K tanci a poslechu hraje skupina PROFIL. Vstupné je 80 Kč, pro masky 40 Kč. Občerstvení je zajištěno.


Hlášení ze dne 01. 02. 2016

 1. Ve středu 3. února se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny seniory na  16. hodinu do MUZEA.
 2. Obec Vedrovice, Klub důchodců Vedrovice a Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny občany na „Masopust 2016“, který se uskuteční v sobotu 6. února. Sraz masek je v 9.00 u rybníka před domem č.p. 308. Průvod masek obcí začíná v 9.30 hodin. Od 10 hodin bude také ve dvoře muzea probíhat obecní zabíjačka až do odpoledních hodin. Bude zde možné zakoupit různé zabíjačkové speciality, včetně polévky, kterou Vám rádi připravíme také do přinesených nádob. Na všem si můžete pochutnat přímo v areálu dvora a posedět se sousedy. K dispozici budou také masopustní sladkosti, svařák, čaj a točené pivo.
 3. Kulturní spolek Husákovy děti Vás srdečně zve na Společenský maškarní ples, který bude v sobotu 6. února od 20 hodin v sále KD. K tanci a poslechu hraje skupina PROFIL. Vstupné je 80 Kč, pro masky 40 Kč. Bude připravená bohatá tombola, kde bude první cena SELE.


Hlášení ze dne 25. 01. 2016

 1. Oblastní Charita Znojmo děkuje všem dárcům a lidem naší obce, kteří byli ochotni a laskaví přispět svým finančním darem na pomoc potřebným lidem v Tříkrálové sbírce 2016. Děkuje také všem koledníkům, díky nimž se podařilo tuto sbírku uspořádat. Společnými silami se podařilo vykoledovat na Znojemsku celkovou částku: 1.955.496 Kč. V obci Vedrovice se vybralo celkem 22.294 Kč, z toho na OÚ a Tříkrálovém koncertu 1.285 Kč. K poděkování se připojuje také OÚ Vedrovice.
 2. Obec Vedrovice, Klub důchodců Vedrovice a Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny občany na „Masopust 2016“, který se uskuteční v sobotu 6. února. Sraz masek je v 9.00 u rybníka před domem č.p. 308. Průvod masek obcí začíná v 9.30 hodin. Od 10 hodin bude také ve dvoře muzea probíhat obecní zabíjačka až do odpoledních hodin. Bude zde možné zakoupit různé zabíjačkové speciality, včetně polévky, kterou Vám rádi připravíme také do přinesených nádob. Na všem si můžete pochutnat přímo v areálu dvora a posedět se sousedy. K dispozici budou také masopustní sladkosti, svařák, čaj a točené pivo.
 3. Kulturní spolek Husákovy děti Vás srdečně zve na Společenský maškarní ples, který bude v sobotu 6. února od 20 hodin v sále KD. K tanci a poslechu hraje skupina PROFIL. Vstupné je 80 Kč, pro masky 40 Kč. Bude připravená bohatá tombola, kde bude první cena SELE.


Hlášení ze dne 20. 01. 2016

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 21. ledna od 18 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 2. Připomínáme občanům, že si mohou v Muzeu vyzvednout kalendář JE Dukovany na roky 2016 a 2017, který je pro domácnosti dodáván bezplatně.
 3. SDH Vedrovice zve na Hasičský ples, který bude v pátek 22. ledna od 20 hodin v sále KD. K tanci a poslechu hraje skupina FANTAZIE.


Hlášení ze dne 06. 01. 2016

 1. Oznamujeme občanům, že je na OÚ umístěna schránka na finanční dary pro Tříkrálovou sbírku, kterou pořádá Oblastní charita Znojmo s OÚ až do 14. ledna.
 2. Vedrovští farníci a Oblastní charita Znojmo pořádají i v letošním roce Tříkrálovou sbírku v naší obci. Koledníci budou po obci chodit v sobotu 9. ledna.
 3. Srdečně Vás zveme na Tříkrálový koncert, který se uskuteční v kostele sv. Kunhuty ve Vedrovicích, v sobotu 9. ledna 2016 od 14 hodin. V programu vystoupí: Smíšený pěvecký sbor Karla Němečka z Moravského Krumlova a Believe in God, mladý chrámový sbor z Vedrovic. Koncert je spojen s Tříkrálovou sbírkou pro Charitu Znojmo.
 4. Oznamujeme občanům, že se bude příští týden (v pondělí a v úterý) zapisovat stav vody. Pokud nebudete doma, nechte údaj o stavu vodoměru na vstupních dveřích nebo zašlete na email starosta@vedrovice.cz
 5. Připomínáme občanům, že si mohou v Muzeu vyzvednout kalendář JE Dukovany na roky 2016 a 2017, který je pro domácnosti dodáván bezplatně.


Hlášení ze dne 04. 01. 2016

 1. Společnost Lepší práce nabízí pracovní pozice Operátor svařovacích robotů a Montážní dělník v Pohořelicích na hlavní pracovní poměr. Nástupní mzda je v rozmezí 13 000 – 21 000 Kč/měsíčně v závislosti na konkrétní pozici. Dále nabízí zvýhodněné závodní stravování nebo stravenky, příspěvek na dopravu a možnost vyplácení záloh. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici volejte na tel. 731 506 955 nebo pište na ivana.otrubova@lepsiprace.cz
 2. Ve středu 6. ledna v 16 hodin se uskuteční Novoroční setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Zveme všechny seniory do MUZEA.
 3. Srdečně Vás zveme na Tříkrálový koncert, který se uskuteční v kostele sv. Kunhuty ve Vedrovicích, v sobotu 9. ledna 2016 od 14 hodin. V programu vystoupí: Smíšený pěvecký sbor Karla Němečka z Moravského Krumlova a Believe in God, mladý chrámový sbor z Vedrovic. Koncert je spojen s Tříkrálovou sbírkou pro Charitu Znojmo.
 4. Dne 2. ledna se ztratili v lese Pod leskounem, směrem na Lesonice, dva psi (pes a fena). Plemeno foxteriér hladkosrstý. Oba jsou hodní a mají na krku výstražné obojky s telefonním číslem. Majitel psů žádá o jakoukoliv informaci na telefon 606 764 788.


Hlášení ze dne 23. 12. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že se budou popelnice vyvážet ve čtvrtek 24. prosince, i když je svátek. Další vyvážení bude ve čtvrtek 7. ledna.
 2. Oznamujeme občanům, že bude provoz OÚ do 31. prosince z organizačních důvodů omezen. Úřední hodiny budou v pondělí 28. prosince od 8 do 12 hodin a ve středu 30. prosince od 8 do 12 hodin.
 3. Farní úřad Olbramovice oznamuje občanům, že se bude Vánoční mše sloužit ve čtvrtek v kostele sv. Kunhuty ve Vedrovicích od 20.30 hodin.


Hlášení ze dne 21. 12. 2015

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 22. prosince od 18 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve středu 23. prosince od 11 do 11.30 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 80 Kč/kg, Kapr Výběr za 90 Kč/kg. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma.
 3. Oznamujeme občanům, že bude pan Ševčík Zdeněk Ve středu od 14 do 14.30 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I za 88 Kč/kg, Kapr výběr za 96 Kč/kg, Amur za 105 Kč/kg a Tolstolobik za 65 Kč/kg.
 4. Paní Galášová nabízí k objednání vánoční svícny na hrob v ceně 140 Kč za kus.


Hlášení ze dne 18. 12. 2015

 1. Srdečně zveme všechny občany na adventní setkání, které se uskuteční dnes od 16:30 hodin ve dvoře Muzea. Celým večerem Vás bude provázet Živý betlém, koledy, louče a zvířátka. Připraveny jsou také prodejní stánky, zabíjačkové speciality, horké nápoje, ukázka tradičních zvyků Vánoc, ochutnávka cukroví místních kuchařek a můžete také navštívit vánoční výstavu v Muzeu, odkud si můžete odnést Betlémské světlo, které jsme pro Vás dovezli z Brna.
 2. TJ Sokol Vedrovice oznamuje, že se dnes od 20 hodin koná v zasedací místnosti OÚ Valná hromada. Účast všech členů je nutná!
 3. Oznamujeme občanům, že bude pan Ševčík Zdeněk v sobotu od 14 do 14.30 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I za 88 Kč/kg, Kapr výběr za 96 Kč/kg, Amur za 105 Kč/kg a Tolstolobik za 65 Kč/kg.
 4. Městský úřad Moravský Krumlov oznamuje, že bude z provozních důvodů (pracích na serverech TC) omezení pracovní doby úřadu. Dne 23. prosince bude provoz omezen do 13.00 hod., dne 30. prosince bude provoz omezen do 14.00 hod. a 31. prosince je nařízená dovolená.
 5. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav v pondělí 21. prosince od 8 do 8,30 hodin a ve středu 23. prosince od 11 do 11.30 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 80 Kč/kg, Kapr Výběr za 90 Kč/kg. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma.
 6. Paní Galášová nabízí k objednání vánoční svícny na hrob v ceně 140 Kč za kus.


Hlášení ze dne 16. 12. 2015

 1. Žádáme vedrovické kuchařky, zda by mohly přispět vzorkem svého cukroví na ochutnávku, která bude součástí programu adventního setkání v Muzeu. Své výrobky můžete nosit do Muzea do pátku 18. prosince v době od 9 do 17 hodin.
 2. Zveme Vás na výstavu s názvem „Vánoční pohoda s procházkou“, která je k vidění od 15. prosince v přednáškové místnosti Muzea a informačního centra Vedrovice, vždy od úterý do soboty v čase od 9 do 17 hodin. Vstupné je dobrovolné.
 3. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 17. prosince od 8 do 8,15 hodin u KD prodávat živé ryby a víno. Kapr I za 80 Kč/kg, Kapr výběr za 90 Kč/kg, Amur za 100 Kč/kg. Víno červené a bíle 50 Kč/l. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma
 4. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 17. prosince v 10.45 hodin u pohostinství prodávat kuřice za 170 Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 5 Kč za kůži.
 5. Srdečně zveme všechny občany v pátek 18. prosince na adventní setkání do Muzea, kde se uskuteční Ladovy vánoce. Celým večerem Vás bude provázet Živý betlém, koledy, louče a zvířátka. Připraveny jsou také prodejní stánky, zabíjačkové speciality, horké nápoje, ukázka tradičních zvyků Vánoc, ochutnávka cukroví místních kuchařek a můžete také navštívit vánoční výstavu v Muzeu. Akce začíná v 17 hodin vystoupením dětí.
 6. TJ Sokol Vedrovice oznamuje, že se v pátek 18. prosince od 20 hodin koná v zasedací místnosti OÚ Členská schůze. Účast všech členů je nutná!


Hlášení ze dne 14. 12. 2015

 1. Paní Galášová nabízí k objednání vánoční svícny na hrob v ceně 140 Kč za kus.
 2. Žádáme vedrovické kuchařky, zda by mohly přispět vzorkem svého cukroví na ochutnávku, která bude součástí programu adventního setkání v Muzeu. Své výrobky můžete nosit do Muzea do čtvrtka 17. prosince v době od 9 do 17 hodin.
 3. Zveme Vás na výstavu s názvem „Vánoční pohoda s procházkou“, která je k vidění od 15. prosince v přednáškové místnosti Muzea a informačního centra Vedrovice, vždy od úterý do soboty v čase od 9 do 17 hodin. Vstupné je dobrovolné.
 4. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 17. prosince v 10.45 hodin u pohostinství prodávat kuřice za 170 Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 5 Kč za kůži.
 5. Srdečně zveme všechny občany v pátek 18. prosince na adventní setkání do Muzea. Celým večerem Vás bude provázet Živý betlém, koledy, louče a zvířátka. Připraveny jsou také prodejní stánky, zabíjačkové speciality, horké nápoje, ukázka tradičních zvyků Vánoc, ochutnávka cukroví místních kuchařek a můžete také navštívit vánoční výstavu v Muzeu. Akce začíná v 17 hodin vystoupením dětí.
 6. TJ Sokol Vedrovice oznamuje, že se v pátek 18. prosince od 20 hodin koná v zasedací místnosti OÚ Členská schůze. Účast všech členů je nutná!


Hlášení ze dne 11. 12. 2015

 1. Paní Galášová nabízí k objednání vánoční svícny na hrob v ceně 140 Kč za kus.
 2. Zveme Vás na zajímavou přednášku „Pravěké dolování v Krumlovském lese“, která se uskuteční dnes od 17 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Tímto tajemným tématem nás provede pan doc. Martin Oliva. Vstup na přednášku je zdarma.
 3. Srdečně zveme všechny občany v pátek 18. prosince na adventní setkání do Muzea, kde se uskuteční Ladovy vánoce. Celým večerem Vás bude provázet Živý betlém, koledy, louče a zvířátka. Připraveny jsou také prodejní stánky, zabíjačkové speciality, horké nápoje, ukázka tradičních zvyků Vánoc, ochutnávka cukroví místních kuchařek a můžete také navštívit vánoční výstavu v Muzeu. Akce začíná v 17 hodin vystoupením dětí.
 4. MS Vedrovice oznamuje občanům, že bude v neděli 13. prosince, v čase od 10 do 11 hodin, prodávat na zahrádce Hospůdky u Závišků bažanty. Bažantí slepice za 40 Kč a bažantí kohouty za 50 Kč.


Hlášení ze dne 08. 12. 2015

 1. Paní Galášová nabízí k objednání vánoční svícny na hrob v ceně 140 Kč za kus.
 2. Zveme Vás na zajímavou přednášku „Pravěké dolování v Krumlovském lese“, která se uskuteční v pátek 11. prosince od 17 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Tímto tajemným tématem nás provede pan doc. Martin Oliva. Vstup na přednášku je zdarma.
 3. Srdečně zveme všechny občany v pátek 18. prosince na adventní setkání do Muzea, kde se uskuteční Ladovy vánoce. Celým večerem Vás bude provázet Živý betlém, koledy, louče a zvířátka. Připraveny budou také prodejní stánky, zabíjačkové speciality, horké nápoje, ukázka tradičních zvyků Vánoc, ochutnávka cukroví místních kuchařek a můžete také navštívit vánoční výstavu v Muzeu. Akce začíná v 17 hodin vystoupením dětí.
 4. BAUHAUS v Brně na Heršpické nabízí nejširší výběr vánočních stromků, řezaných dánských jedlí Nordmann, v různých výškách za nejlepší ceny. Navíc od 12. prosince již tradičně BAUHAUS naděluje stokorunovou slevu na kapra při nákupu nad tisíc korun.  A pokud nevíte co pod stromeček, pak v BAUHAUSu najdete spoustu nápadů na dárky včetně dárkových poukázek. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz . Na Vaši návštěvu se těší BAUHAUS Brno.


Hlášení ze dne 02. 12. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 3. prosince od 8 do 8.15 hodin u KD prodávat živé ryby, vejce a víno. Kapr I za 80 Kč/kg, Kapr výběr za 90 Kč/kg, Amur za 100 Kč/kg, Tolstolobik za 58 Kč/kg, Pstruh duhový za 150 Kč/kg. Vejce, cena dle velikosti. Víno červené a bíle 50 Kč/l. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma.
 2. Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče, a také ostatní občany v pátek 4. prosince na akce, které pro Vás pořádá Obec Vedrovice ve spolupráci s Muzeem a ZŠ. V 15.15 hodin se uskuteční hromadné vypouštění balónků na dvoře Muzea v rámci celorepublikové akce „Vánoce s Ježíškem“. Začínáme od 14.30 hodin a po vypouštění balónků pokračujeme také doprovodným programem.  V 17 hodin se uskuteční slavnostní rozsvícení Vánočního stromu před Obecním úřadem a následně přijede na náves Mikuláš s nadílkou. Upozorňujeme rodiče a prarodiče, že dětem Mikuláš nadělí dárky, které letos věnuje pouze Obec. Nenoste proto své dárky, nebudeme je tentokrát vybírat!


Hlášení ze dne 30. 11. 2015

 1. Ve středu 2. prosince se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Srdečně zveme vedrovické seniory na 16. hodinu do Muzea.
 2. Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče, a také ostatní občany v pátek 4. prosince na akce, které pro Vás pořádá Obec Vedrovice ve spolupráci s Muzeem a ZŠ. V 15.15 hodin se uskuteční hromadné vypouštění balónků na dvoře Muzea v rámci celorepublikové akce „Vánoce s Ježíškem“. Začínáme od 14.30 hodin a po vypouštění balónků pokračujeme také doprovodným programem.  V 17 hodin se uskuteční slavnostní rozsvícení Vánočního stromu před Obecním úřadem a následně přijede na náves Mikuláš s nadílkou. Upozorňujeme rodiče a prarodiče, že dětem Mikuláš nadělí dárky, které letos věnuje pouze Obec. Nenoste proto své dárky, nebudeme je tentokrát vybírat!


Hlášení ze dne 23. 11. 2015

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 24. listopadu od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. V pátek 27. listopadu se uskuteční v KD v Miroslavi u Znojma již tradiční VÁNOČNÍ KONCERT Petra Bende a CIMBÁL BIG BAND. Koncert začíná v 19.00 hod. a vstupenky lze v předprodeji zakoupit v Elektro Hanzel na náměstí v Miroslavi nebo v Cyklosport Novotný na náměstí v Moravském Krumlově. Cena vstupenky je 290 Kč. Těšit se můžete na jedinečnou vánoční atmosféru a skvělé hosty: Richard Tesařík, Michal Grombiřík, Víťa Štaigl a dětský pěvecký sbor ZŠ Miroslav.
 3. Mateřské centrum Čtyřlístek ve spolupráci s Muzeem a informačním centrem pořádá pro děti Pečení perníčků, které se uskuteční v sobotu 28. listopadu od 14 hodin v muzeu. S sebou si vezměte formičky, váleček, pracovní oděv a přezůvky. Perníčky se budou tradičně rozdávat u rozsvěcení vánočního stromu před OÚ v pátek 4. prosince.
 4. Myslivecké sdružení Leskoun Vedrovice pořádá v sobotu 28. listopadu Poslední leč. Od 18 hodin se bude vydávat v sále KD guláš zdarma pro vlastníky pozemků. Od 20 hodin začíná taneční zábava, s bohatou tombolou, na kterou jsou zváni všichni občané. Vstupné je dobrovolné.


Hlášení ze dne 20. 11. 2015

 1. Dnes se koná v 18 hodin v sále kulturního domu VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. V programu vystoupí děti ZŠ. K tanci a poslechu hraje Vedrovanka.
 2. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 21. listopadu vykrmené kuřecí brojlery v době od 7.00 do 9.00 hod., v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích.
 3. Obec Kubšice pořádá v neděli 22. listopadu od 13 do 17 v Sokolovně tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Čeká na Vás krásná vánoční atmosféra a vše co k ní patří. Řemeslný jarmark je výborná příležitost k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Keramiku, oděvy, výrobky z textilu, kovu, dřeva, papíru, rohoviny a perleti, šperky, domácí potřeby, šité hračky, dekorační předměty, med, sušené ovoce, koře ní a jiné zboží. Budete moci vidět při práci kováře. Připraveno je občerstvení sladké i slané: zabijačkové speciality, domácí uzeniny, vánoční pečivo a zákusky, svařené víno, medovina.
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 24. listopadu od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 18. 11. 2015

 1. Vážení občané, BAUHAUS v Brně na Heršpické nabízí nejširší výběr podlah za nejlepší ceny. Více než 200 dekorů okamžitě skladem. Například značkové vinylové podlahy za nejvýhodnější ceny. A pokud potřebujete nové svítidlo nebo žárovky, pak si v BAUHAUSu také zaručeně vyberete. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz. Na Vaši návštěvu se těší BAUHAUS Brno
 2. MUDr. Růžička oznamuje nabídku na volné pracovní místo všeobecné zdravotní sestry v rámci praxe praktického lékaře pro dospělé v Olbramovicích. Více Vám sdělí po kontaktu na telefonu 603 505 973, anebo emailem na adrese dr.jr@seznam.cz.


Hlášení ze dne 11. 11. 2015

 1. Vedoucí místní pošty oznamuje občanům, že od středy 11. 11. do pátku 20. 11. bude omezená pracovní doba, která je vyvěšena na dveřích pošty.
 2. Připomínáme seniorům, že se Klub důchodců uskuteční dnes od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 3. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 12. listopadu od 8 do 8,15 hodin u KD prodávat živé ryby, vejce, cibuli, jablka a víno. Kapr I za 80 Kč/kg, Kapr výběr za 90 Kč/kg, Amur za 100 Kč/kg, Tolstolobik za 58 Kč/kg, Pstruh duhový za 150 Kč/kg. Vejce, cena dle velikosti. Cibule žlutá 12 Kč/kg, červená 17 Kč/kg. Víno červené a bíle 50 Kč/l. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma.
 4. Oznamujeme občanům, že pátek 13. listopadu přijede do naší obce prodejce sadbových a konzumních brambor z Českomoravské vrchoviny a výkupce jader vlašských ořechů. V nabídce budou kvalitní sadbové brambory s certifikátem, konzumní brambory vhodné na uskladnění, cibule, jablka červená odrůdová i Golden Delicius, med lesní a květový, výběrové džemy Maintal, krmné směsi pro králíky a nosnice v baleních 10 a 25 kg. Dále bude možno zakoupit hnojiva: NPK, ledek, cererit, hnojivo na brambory, granulovaný kravský hnůj a další za výhodné ceny. Prod ejce bude vykupovat vyloupaná jádra vlašských ořechů za aktuální ceny 130-150 Kč/kg. Prodej se uskuteční u prodejny Jednoty od 10:00 hodin a prodejce se zdrží dle zájmu občanů.
 5. Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 14. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Petrovanka. Vstupné je 80 Kč. Občerstvení je zajištěno a v nabídce budou také Svatomartinská vína.
 6. V pondělí 16. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež.


Hlášení ze dne 09. 11. 2015

 1. Připomínáme seniorům, že se Klub důchodců uskuteční ve středu 11. listopadu od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Moravský Krumlov, upozorňuje všechny držitele průkazů mimořádných výhod  TP, ZTP a ZTP/P a držitele dočasných průkazů všech stupňů, že 31. prosince 2015 končí termín pro jejich výměnu. K této výměně je nutno doložit původní průkaz, občanský průkaz a jednu průkazkovou fotografii. Po tomto datu již nebude výměna průkazu možná a jejich držitelé nebudou moci po 1. 1. 2016 využívat žádné benefity a nároky, které jim z vlastnictví průkazu vyplývají. Průkazy mění pracoviště Úřadu práce v budově Městského úřadu v Moravském Krumlově na Klášterním náměstí 125 v přízemí, a to v pondělí a ve středu od 8.00 – 12.00 a od 13.00 do 17.00 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8.00 – 11.00 hodin. Bližší informace na telefonním čísle 515 300 721.
 3. Oznamujeme občanům, že pátek 13. listopadu přijede do naší obce prodejce sadbových a konzumních brambor z Českomoravské vrchoviny a výkupce jader vlašských ořechů. V nabídce budou kvalitní sadbové brambory s certifikátem, konzumní brambory vhodné na uskladnění, cibule, jablka červená odrůdová i Golden Delicius, med lesní a květový, výběrové džemy Maintal, krmné směsi pro králíky a nosnice v baleních 10 a 25 kg. Dále bude možno zakoupit hnojiva: NPK, ledek, cererit, hnojivo na brambory, granulovaný kravský hnůj a další za výhodné ceny. Prod ejce bude vykupovat vyloupaná jádra vlašských ořechů za aktuální ceny 130-150 Kč/kg. Prodej se uskuteční u prodejny Jednoty od 10.00 hodin a prodejce se zdrží dle zájmu občanů.
 4. Připomínáme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2016 – 2017. K vyzvednutí jsou v Muzeu zdarma, od úterý do soboty, vždy od 9 do 17 hodin.


Hlášení ze dne 06. 11. 2015

 1. Připomínáme seniorům, kteří se v sobotu 7. listopadu účastní zájezdu do partnerské obce Vysoká pri Morave, že je odjezd autobusu z Vedrovic ve 12.00 hodin, od obou zastávek. Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v sobotu od 14.00 hodin v Břežanech poslední mistrovský zápas podzimní části sezony.
 3. Oznamujeme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na  roky 2016-2017. K vyzvednutí jsou v Muzeu, v otvírací době, tj. od úterý do soboty, vždy od 9 do 17 hodin.


Hlášení ze dne 02. 11. 2015

 1. MUDr. Třetinová připomíná svým pacientům, že od 2. do 6. listopadu nebude z důvodu dovolené ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kučerová nebo MUDr. Matyšková ve Višňové.
 2. Srdečně zveme občany na akci Trénink paměti pro všechny generace. Přijďte v úterý 3. listopadu v 16 hodin do přednáškové místnosti Muzea. Zajímavé a poučné setkání povede pan Zdeněk Choura. Vstupné je dobrovolné. S sebou nezapomeňte tužku, brýle a dobrou náladu.
 3. Připomínáme seniorům, že se Klub důchodců uskuteční mimořádně až ve středu 11. listopadu od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 4. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 5. listopadu v 10.45 hodin u pohostinství prodávat kuřice a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 5 Kč za kůži.
 5. Připomínáme, že Obec Vedrovice pořádá v sobotu 7. listopadu zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12.00 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit ještě do zítra na OÚ.


Hlášení ze dne 30. 10. 2015

 1. Dnes se koná v 17 hodin Beseda nad kronikou. Zveme všechny zájemce o historii Vedrovic do přednáškové místnosti Muzea.
 2. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 3. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli od 14 hodin své poslední podzimní mistrovské utkání na domácím hřišti „Pod skalami“. Soupeřem budou Bohutice.
 4. MUDr. Třetinová oznamuje občanům, že od 2. do 6. listopadu nebude z důvodu dovolené ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kučerová nebo MUDr. Matyšková ve Višňové.
 5. Srdečně zveme občany na akci Trénink paměti pro všechny generace. Přijďte v úterý 3. listopadu v 16 hodin do přednáškové místnosti Muzea. Zajímavé a poučné setkání povede pan Zdeněk Choura. Vstupné je dobrovolné. S sebou nezapomeňte tužku, brýle a dobrou náladu.
 6. Připomínáme, že Obec Vedrovice pořádá v sobotu 7. listopadu zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12.00 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze dne 27. 10. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 29. října od 8 do 8.15 hodin u KD prodávat živé ryby, vejce, cibuli a víno. Kapr I za 80 Kč/kg, Kapr výběr za 90 Kč/kg, Amur za 100 Kč/kg, Tolstolobik za 58 Kč/kg, Pstruh duhový za 150 Kč/kg. Vejce, cena dle velikosti. Cibule žlutá 12 Kč/kg, červená 17 Kč/kg.
 2. Víno červené a bíle 50 Kč/l. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma. 
 3. V pátek 30. října v 17 hodin se koná Beseda nad kronikou. Zveme všechny zájemce o historii Vedrovic do přednáškové místnosti Muzea.
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pátek 30. října od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ. 
 5. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 7. listopadu zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave  na akci „Posedenie pre dôchodcov“, na kterou je srdečně zve Jednota dôchodcov Vysoká pri Morave a starosta obce Vysoká pri Morave. Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12.00 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ.
 6. Oznamujeme seniorům, že se Klub důchodců uskuteční mimořádně až ve středu 11. listopadu od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 23. 10. 2015

 1. Paní Pavla Galášová připomíná občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200 Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60cm za 400 Kč.
 2. Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny vyznavače rockové hudby na koncert heavymetalové skupiny TITANIC, který se uskuteční v sobotu 24. října od 20 hodin v KD Vedrovice. Po skončení koncertu bude následovat rocková zábava se skupinou ROCKFACE. Vstupné je 120 Kč. Občerstvení je zajištěno. 
 3. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli od 14.30 hodin v Jamolicích.
 4. Oznamujeme seniorům, že se Klub důchodců uskuteční mimořádně až ve středu 11. října od 16 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 5. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 7. listopadu zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave  na akci „Posedenie pre dôchodcov“, na kterou je srdečně zve Jednota dôchodcov Vysoká pri Morave a starosta obce Vysoká při Morave. Program se uskuteční v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu bude ve 12.00 z Vedrovic. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ.
 6. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pátek 30. října od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.


Hlášení ze dne 19. 10. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že se až do odvolání nebude na skládku navážet suť určená k recyklaci. A to, z důvodu naplnění kapacity skladovací plochy.
 2. Vedoucí místní pošty oznamuje občanům, že zítra dopoledne bude pošta zavřena.
 3. Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa v Rajhradě děkuje občanům naší obce za podporu benefiční akce „Koláč pro hospic“, která se uskutečnila 7. října u příležitosti Světového dne hospicové a paliativní péče. Dobrovolným příspěvkem za koláč se v naší obci přispělo částkou 4.231 Kč. Celkově se v Brně, Rajhradě, Židlochovicích, Jezeřanech-Maršovicích, Šlapanicích a ve Vedrovicích vybrala rekordní částka 196.379 Kč.
 4. BAUHAUS v Brně na Heršpické oznamuje, že nabízí nejširší výběr rostlin, zemin a hnojiv za nejlepší ceny. Například chryzantémy, mulčovací kůru nebo trávníkové hnojivo podzim za výhodné ceny. A pokud potřebujete vysát listí nebo nůžky na živé ploty či drtič zahradního odpadu, pak si v BAUHAUSu zaručeně vyberete. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz.
 5. Společnost Central Work s.r.o. oznamuje občanům, že nabízí práci v Pohořelicích na pozici Skladník. Tato pozice má zajímavé finanční ohodnocení, možnost zálohy 1.000 Kč do první výplaty, možnost zajištění ubytování a dotovanou dopravu za Znojemska. Nástup je možný ihned. Práce je vhodná pro muže i ženy. Jedná se o jednosměnné i více směnné. Zájemci se mohou hlásit na tel. 226 254 164, nebo 778 762 252, anebo emailem brno@centralwork.cz.


Hlášení ze dne 15. 10. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 16. října v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 5 Kč za kůži.
 2. Myslivecké sdružení Vedrovice pořádá v pátek 16. října v 19 hodin v hospůdce u Závišků  členskou schůzi. Účast všech členů je nutná.
 3. ČZS Petrovice zve širokou veřejnost na tradiční taneční zábavu Vinobraní, která se uskuteční v sobotu 17. října od 20 hodin v KD Petrovice. K tanci a poslechu hraje skupina Fantazie. Vstupné je 80 Kč
 4. Společnost Central Work s.r.o. oznamuje občanům, že nabízí práci v Pohořelicích na pozici Skladník. Tato pozice má zajímavé finanční ohodnocení, možnost zálohy 1.000 Kč do první výplaty, možnost zajištění ubytování a dotovanou dopravu za Znojemska. Nástup je možný ihned. Práce je vhodná pro muže i ženy. Jedná se o jednosměnné i více směnné. Zájemci se mohou hlásit na tel. 226 254 164, nebo 778 762 252, anebo emailem brno@centralwork.cz


Hlášení ze dne 13. 10. 2015

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pátek 16. října od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Připomínáme uživatelům tlakové kanalizace, že je splatnost stočného za rok 2015 stanovena na 31. října.
 3. Společnost Central Work s.r.o. oznamuje občanům, že nabízí práci v Pohořelicích na pozici Skladník. Tato pozice má zajímavé finanční ohodnocení, možnost zálohy 1.000 Kč do první výplaty, možnost zajištění ubytování a dotovanou dopravu za Znojemska. Nástup je možný ihned. Práce je vhodná pro muže i ženy. Jedná se o jednosměnné i více směnné. Zájemci se mohou hlásit na tel. 226 254 164, nebo 778 762 252, anebo emailem brno@centralwork.cz


Hlášení ze dne 12. 10. 2015

 1. Paní Pavla Galášová oznamuje občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200 Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60cm za 400 Kč.
 2. E.ON Č.R. připomíná občanům, že také zítra bude jejich pracovník provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům.
 3. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pátek 16. října od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 4. Připomínáme uživatelům tlakové kanalizace, že je splatnost stočného za rok 2015 stanovena na 31. října.


Hlášení ze dne 09. 10. 2015

 1. Paní Pavla Galášová oznamuje občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200 Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60 cm za 400 Kč.
 2. Sdružení rodičů při MŠ srdečně zve všechny děti a jejich doprovod na tradiční Drakiádu, která se koná 9. října v 16 hodin v prostorách MŠ. Občerstvení i zábava jsou zajištěny. V případě deštivého počasí se Drakiáda ruší.
 3. Dnes v 17 hodin se koná v Muzeu Literární beseda na téma Marie Kubátová, spisovatelka a autorka Krkonošských pohádek. Přijďte si poslechnout vyprávění paní učitelky Evy Kopčilové.
 4. Obec Vedrovice zve všechny občany na Koncert operetních a populárních melodií, který se uskuteční v sobotu 10. října v 17 hodin v Kulturním domě. O krásný zážitek se postará šarmantní sopranistka z Prahy, paní Marta Hanfová, která už ve Vedrovicích zpívala a také Johann Strauss kvintet pod vedením Jiřího Preisingera. Přijďte se nechat unášet hudbou v rytmu valčíku, polky a pochodu!! Vstupné na koncert je 50 Kč.
 5. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje v neděli od 15 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovské utkání s Vlasaticemi.
 6. E.ON Č.R. oznamuje občanům, že bude 12. a 13. října firemní pracovník provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům.


Hlášení ze dne 07. 10. 2015

 1. Vážení občané, BAUHAUS Brno nabízí široký výběr plotů, pletiv nebo zástěn pro Váš dům a zahradu. Například plastové plotovky, různé rozměry, provedení a barvy za nejlepší ceny. A vše pro stavbu či opravu plotu pohodlně a rychle nakoupíte v BAUHAUS Drive-In Arénách (čti „drajv in arénách“), například okrasné štípané tvárnice nebo beton b20 pro všechny zahradní i betonářské práce, balení 25 kilogramů. Nabídku společnosti BAUHAUS najdete také na www.bauhaus.cz.
 2. Dnes v 17 hodin se koná setkání Klubu důchodců. Zveme všechny zájemce z řad důchodců do muzea.
 3. Sdružení rodičů při MŠ srdečně zve všechny děti a jejich doprovod na tradiční Drakiádu, která se koná 9. října v 16 hodin v prostorách MŠ. Občerstvení i zábava jsou zajištěny. V případě deštivého počasí se Drakiáda ruší.
 4. Obec Vedrovice zve všechny občany na Koncert operetních a populárních melodií, který se uskuteční v sobotu 10. října v 17 hodin v Kulturním domě. O krásný zážitek se postará šarmantní sopranistka z Prahy, paní Marta Hanfová, která už ve Vedrovicích zpívala a také Johann Strauss kvintet pod vedením Jiřího Preisingera. Přijďte se nechat unášet hudbou v rytmu valčíku, polky a pochodu!! Vstupné na koncert je 50 Kč.


Hlášení ze den 06. 10. 2015

 1. Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa v Rajhradě pořádá již čtrnáctý ročník benefiční akce „Koláč pro hospic“, která se uskuteční také v naší obci. Dobrovolnou částkou přispějete na nákup léků k zajištění kvalitnější léčby bolesti pro těžce a nevyléčitelně nemocné klienty hospice. Odměnou Vám bude sladká odměna v podobě koláče. Stánek bude ve středu 7. října umístěn od 9 do 15 hodin u prodejny Jednoty.
 2. V naší obci byl nalezen pes, kříženec jezevčíka, černé barvy a také želva žlutohnědá. Majitelé, kteří tyto zvířata postrádají, získají více informací na OÚ.
 3. Paní Pavla Galášová oznamuje občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200 Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60 cm za 400 Kč.
 4. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 7. října v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 5 Kč za kůži.
 5. Ve středu 7. října v 17 hodin se koná setkání Klubu důchodců. Zveme všechny zájemce z řad důchodců do muzea.
 6. Sdružení rodičů při MŠ srdečně zve všechny děti a jejich doprovod na tradiční Drakiádu, která se koná v pátek 9. října v 16 hodin v prostorách MŠ. Občerstvení i zábava jsou zajištěny. V případě deštivého počasí se Drakiáda ruší.
 7. V pátek 9. října se uskuteční v Muzeu Literární beseda na téma Marie Kubátová, spisovatelka a autorka Krkonošských pohádek. Přijďte si poslechnout vyprávění paní učitelky Evy Kopčilové.
 8. Obec Vedrovice zve všechny občany na Koncert operetních a populárních melodií, který se uskuteční v sobotu 10. října v 17 hodin v Kulturním domě. O krásný zážitek se postará šarmantní sopranistka z Prahy, paní Marta Hanfová, která už ve Vedrovicích zpívala a také Johann Strauss kvintet pod vedením Jiřího Preisingera. Přijďte se nechat unášet hudbou v rytmu valčíku, polky a pochodu!! Vstupné na koncert je 50 Kč.


Hlášení ze dne 05. 10. 2015

 1. V naší obci byl nalezen pes, kříženec jezevčíka, černé barvy a také želva žlutohnědá. Majitelé, kteří tyto zvířata postrádají, získají více informací na OÚ.
 2. Paní Pavla Galášová oznamuje občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200 Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60 cm za 400 Kč.
 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 7. října v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 5 Kč za kůži.
 4. Ve středu 7. října v 17 hodin se koná setkání Klubu důchodců. Zveme všechny zájemce z řad důchodců do Muzea.
 5. Sdružení rodičů při MŠ srdečně zve všechny děti a jejich doprovod na tradiční Drakiádu, která se koná v pátek 9. října v 16 hodin v prostorách MŠ. Občerstvení i zábava jsou zajištěny. V případě deštivého počasí se Drakiáda ruší.
 6. V pátek 9. října se uskuteční v Muzeu Literární beseda na téma Marie Kubátová, spisovatelka a autorka Krkonošských pohádek. Přijďte si poslechnout vyprávění paní učitelky Evy Kopčilové.
 7. Obec Vedrovice zve všechny občany na Koncert operetních a populárních melodií, který se uskuteční v sobotu 10. října v 17 hodin v Kulturním domě. O krásný zážitek se postará šarmantní sopranistka z Prahy, paní Marta Hanfová, která už ve Vedrovicích zpívala a také Johann Strauss kvintet pod vedením Jřího Preisingera. Přijďte se nechat unášet hudbou v rytmu valčíku, polky a pochodu!! Vstupné na koncert je 50 Kč.
Hlášení ze dne 02. 10. 2015

 1. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 3. října, v čase od 9.30 do 9.50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v sobotu od 15.30 hodin v Jiřicích.
 3. Ve středu 7. října v 17 hodin se koná setkání Klubu důchodců. Zveme všechny zájemce z řad důchodců do muzea.
 4. Sdružení rodičů při MŠ srdečně zve všechny děti a jejich doprovod na tradiční Drakiádu, která se koná 9. října v 16 hodin v prostorách MŠ. Občerstvení i zábava jsou zajištěny. V případě deštivého počasí se Drakiáda ruší.
 5. Byl nalezen pes. Jde o křížence jezevčíka, černé barvy. Majitel získá bližší informace na OÚ.


Hlášení ze dne 29. 09. 2015

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Oznamujeme občanům, že se bude ve čtvrtek a v pátek zapisovat stav vody. Pokud nebudete doma, nechte údaj o stavu vodoměru na vstupních dveřích nebo zašlete na email starosta@vedrovice.cz
 3. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 3. října, v čase od 9.30 do 9.50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky.


Hlášení ze dne 23. 09. 2015

 1. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 26. září vykrmené kuřecí brojlery v době od 7 do 9 hodin v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích.
 2. Paní Vlasta Kolegarová oznamuje svým zákazníkům, že se v neděli 27. září nebudou vařit knedlíky.
 3. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 29. září od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 18. 09. 2015

 1. Připomínáme účastníkům zítřejšího celodenního zájezdu do družební obce Vysoká pri Morave, že je odjezd autobusu v 7 hodin od obou zastávek.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 19. září v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 5 Kč za kůži.
 3. Muzeum a informační centrum oznamuje, že je pro velký zájem prodloužena až do 25. září výstava „Jak se ve Vedrovicích slavívalo“, která probíhá v přednáškové místnosti. Otevírací doba Muzea je úterý až pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 14 do 18 hodin. Vstupné je dobrovolné.
 4. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v sobotu od 16.00 hodin v Litobratřicích.
 5. Zahradnictví Kopetka zve všechny občany na podzimní prodejní výstavy, které budou v areálu zahradnictví ve dnech 18. – 20. září, vždy od 8 do 18 hodin.


Hlaseni ze dne 16. 09. 2015

 1. Muzeum a informační centrum Vás zve na výstavu „Jak se ve Vedrovicích slavívalo“, které probíhá v přednáškové místnosti od 12. do 18 září. Otevírací doba Muzea je úterý až pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 14 do 18 hodin. Vstupné je dobrovolné. Součástí výstavy jsou ukázky rukodělných prací pod názvem „Šikovné ruce paní Veselské“, které můžete vidět v předsálí přednáškové místnosti.
 2. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 19. září celodenní zájezd do družební obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska. Setkání je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“.  V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“. Po celé odpoledne budou koncertovat dechové hudby ze Slovenska a Rakouska. Oběd a ostatní občerstvení jsou pro účastníky zájezdu zajištěny. Celý program je vyvěšen na nástěnce OÚ a v Jednotě. Odjezd autobusu je v 7 hodin od obou zastávek. Zájemci se mohou stále hlásit na OÚ.
 3. Zahradnictví Kopetka zve všechny občany na podzimní prodejní výstavy, které budou v areálu zahradnictví ve dnech 18. – 20. září, vždy od 8 do 18 hodin.


Hlášení ze den 14. 09. 2015 

 1. Muzeum a informační centrum Vás zve na výstavu „Jak se ve Vedrovicích slavívalo“, které probíhá v přednáškové místnosti od 12. do 18 září. Otevírací doba Muzea je úterý až pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 14 do 18 hodin. Vstupné je dobrovolné. Součástí výstavy jsou ukázky rukodělných prací pod názvem „Šikovné ruce paní Veselské“, které můžete vidět v předsálí přednáškové místnosti.
 2. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 19. září celodenní zájezd do družební obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska. Setkání je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“.  V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“. Po celé odpoledne budou koncertovat dechové hudby ze Slovenska a Rakouska. Celý program je vyvěšen na nástěnce OÚ. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.
 3. Lesy ČR, polesí Moravský Krumlov, upozorňuje naše občany na platné opatření obecné povahy, kterým se nařizuje zákaz vstupu do honitby Obora Moravský Krumlov od 1. září do 31. října, v době od 16.00 do 09.00 hod., od 1. listopadu do 1. března, v době od 16.00 do 08.00 hodin. Toto omezení platí pro celou honitbu Obora Moravský Krumlov s časovým omezením do 1. března 2018. Na všech přístupových cestách a přelezech byly umístěny informační tabule s tímto časovým omezením, které je zavedeno především z bezpečnostních důvodů, vzhledem k době lovu.


Hlášení ze dne 12. 09. 2015

 1. Krojovaná chasa a obec Vedrovice zve všechny občany na tradiční Rozmarýnové hody. K tanci a poslechu hraje dechová hudba  Zlaťulka, na večerní zábavě bude hrát skupina Horenka. Odpolední vstupné v sobotu i v neděli je 50 Kč, na sobotní zábavu je vstupné 80 Kč a sobotní celodenní vstupné je 100 Kč. Dnes od 13 hodin bude na dvoře Muzea probíhat 49. Výstava vín s ochutnávkou, kterou pořádá MO ČZS Vedrovice.
 2. Muzeum a informační centrum Vás zve na výstavu „Jak se ve Vedrovicích slavívalo“, které probíhá v přednáškové místnosti od 12. do 18 září. Otevírací doba Muzea je úterý až pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 14 do 18 hodin. Vstupné je dobrovolné. Součástí výstavy jsou ukázky rukodělných prací pod názvem „Šikovné ruce paní Veselské“, které můžete vidět v předsálí přednáškové místnosti.
 3. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo sehraje dnes od 10.15 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovské utkání s Olbramovicemi.
 4. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 19. září celodenní zájezd do družební obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska a je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“. V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“. Po celé odpoledne budo u koncertovat dechové hudby ze Slovenska a Rakouska. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze den 08. 09. 2015

 1. Krojovaná chasa a obec Vedrovice zve všechny občany na tradiční Rozmarýnové hody, které se uskuteční ve dnech 12. – 13. září. K tanci a poslechu hraje dechová hudba  Zlaťulka, na sobotní zábavě bude hrát skupina Horenka. Odpolední vstupné v sobotu i v neděli je 50 Kč, na sobotní zábavu je vstupné 80,-Kč a sobotní celodenní vstupné je 100 Kč. V sobotu od 13 hodin bude na dvoře Muzea probíhat 49. Výstava vín s ochutnávkou, kterou pořádá MO ČZS Vedrovice.
 2. Muzeum a informační centrum Vás zve na výstavu „Jak se ve Vedrovicích slavívalo“, které proběhne v přednáškové místnosti od 12. do 18 září. Otevírací doba Muzea je úterý až pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 14 do 18 hodin. Vstupné je dobrovolné.
 3. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že bude od 15. září očkovat proti chřipce.
 4. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 19. září celodenní zájezd do družební obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska a je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“. V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“. Po celé odpoledne budo u koncertovat dechové hudby ze Slovenska a Rakouska. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.


Hlášení ze den 28. 08. 2015

 1. Vedrovický spolek tenistů zve všechny příznivce na Tenisový turnaj, který se koná v sobotu 29. srpna od 9 hodin na tenisovém kurtu u Sokolovny. Občerstvení (pivo, limo a klobása) je zajištěno!
 2. Srdečně zveme všechny děti i ostatní občany na představení divadla U staré herečky s názvem O statečné Hildě, které se koná v sobotu 29. srpna od 15 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí již tradičního 9. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné.
 3. Sdružení rodičů onkologicky léčených dětí ONKA, Vás všechny srdečně zve na benefiční akci Pohádkový úsměv 3, která se uskuteční již tuto sobotu 29. srpna v Hostěradicích na fotbalovém hřišti. Začátek v 9.00 hodin soutěžemi pro děti a vystoupením krojované kapely Túfaranka. Od 11.30 hodin Vás čeká bohatý program – Irské tance, psovodi, vrtulník a další. Celým odpolednem bude provázet pražský zpěvák a moderátor Jaroslav Parči. Vstupné je dobrovolné, výtěžek půj de na sdružení ONKA.
 4. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo v sobotu od 16:30 hodin přivítá na domácím hřišti „Pod skalami“ Šanov.
 5. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 31. srpna od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 6. Oznamujeme důchodcům, že setkání klubu se uskuteční ve středu 2. září v17 hodin v muzeu. Vedrovičtí senioři jsou srdečně zváni.


Hlášení ze dne 26. 08. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude OÚ ve čtvrtek 27. srpna po celý den uzavřen.
 2. Oznamujeme účastníkům zájezdu na květinovou výstavu do Kroměříže, který se koná v pátek 28. srpna, že odjezd autobusu je v 8 hodin od obou autobusových zastávek.
 3. Vedrovický spolek tenistů zve všechny příznivce na Tenisový turnaj, který se koná v sobotu 29. srpna od 9 hodin na tenisovém kurtu u Sokolovny. Občerstvení (pivo, limo a klobása) je zajištěno!
 4. Srdečně zveme všechny děti i ostatní občany na představení divadla U staré herečky s názvem O statečné Hildě, které se koná v sobotu 29. srpna od 15 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí již tradičního 9. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné.
 5. Společnost Lepší práce nabízí pracovní pozici v Pohořelicích na hlavní pracovní poměr. Nástupní mzda je v rozmezí 15 000 – 17 500 Kč za měsíc. Dále nabízí zvýhodněné závodní stravování, měsíční příspěvek na dopravu a možnost vyplácení záloh. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici volejte 513 034 168 nebo pište na brno@lepsiprace.cz


Hlášení ze dne 24. 08. 2015

 1. Firma Ovoimont oznamuje občanům, že dnes zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v Dobřínsku v areálu bývalého ZD, vždy v pondělí, ve středu a v pátek, a to od 15 do 18 hodin.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 26. srpna v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata a husokačeny, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 10 Kč za kůži.
 3. Oznamujeme občanům, že bude OÚ ve čtvrtek 27. srpna po celý den uzavřen.
 4. Vedrovický spolek tenistů zve všechny příznivce na Tenisový turnaj, který se koná v sobotu 29. srpna od 9 hodin na tenisovém kurtu u Sokolovny. Občerstvení (pivo, limo a klobása) je zajištěno! 
 5. Srdečně zveme všechny děti i ostatní občany na představení divadla U staré herečky s názvem O statečné Hildě, které se koná v sobotu 29. srpna od 15 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí již tradičního 9. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné.
 6. Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj pracovní tým a přijme do pracovního poměru truhláře pro výrobu nábytku. Požaduje vyučení v oboru. Dělníky do výroby nábytku. Firma nabízí: zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu, ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce, příspěvky na stravování, možnost stravování ve firemní jídelně, výraznou slevu na zboží, zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu, přátelský kolektiv. Žádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686.


Hlášení ze dne 21. 08. 2015

 1. SDH Vedrovice všechny zve na závody v požárním útoku mužů a žen, které se budou konat v sobotu 22. srpna od 10 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Přijďte podpořit domácí družstva. Občerstvení je zajištěno.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v sobotu od 16.30 hodin v Suchohrdlech u Miroslavi.
 3. ZO ČSCH v Branišovicích Vás srdečně zve na okresní výstavu drobného zvířectva, která se koná ve dnech 22. – 23. srpna ve výstavním areálu v Branišovicích. Pro veřejnost bude výstava zpřístupněna v sobotu od 8.00 do 18.00 hod a v neděli od 8.00 do 12.00 hodin.  Pro návštěvníky je připravena bohatá tombola a jako každoročně i místní specialita na kotlíku. Srdečně zvou pořadatelé.
 4. Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj pracovní tým a přijme do pracovního poměru truhláře pro výrobu nábytku. Požaduje vyučení v oboru. Dělníky do výroby nábytku. Firma nabízí: zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu, ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce, příspěvky na stravování, možnost stravování ve firemní jídelně, výraznou slevu na zboží, zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu, přátelský kolektiv. Žá ;dost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686.
 5. Firma Ovoimont oznamuje občanům, že v pondělí 24. srpna zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v Dobřínsku v areálu bývalého ZD.
 6. V sobotu 29. srpna se koná v místní sokolovně již tradiční 9. ročník Malého festivalu loutky. Srdečně zveme všechny děti i ostatní občany na 15. hodinu na představení divadla U staré herečky s názvem O statečné Hildě.


Hlášení ze dne 19. 08. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude zajištěn ve dnech 21. – 23. srpna organizovaný odvoz domovního odpadu. Firma SITA přistaví jeden velkoobjemový kontejner na prostranství u zahrádkářské kůlny. Zde je možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejneru se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. V případě, že bude kontejner plný, neskládejte materiál mimo!! Svůj požadavek na odvo z nahlaste v pondělí 24. srpna na OÚ (telefonicky nebo SMS) a podle zjištěné potřeby bude objednán, v co nejbližším termínu, další kontejner.
 2. SDH Vedrovice všechny srdečně zve na závody v požárním útoku mužů a žen, které se budou konat v sobotu 22. srpna od 10 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Přijďte podpořit domácí družstva. Občerstvení zajištěno.
 3. SPK Petrovice zve všechny na přespolní běh pro děti od 3 do 15 let 7, který pořádá v sobotu 22. srpna pod názvem „7. Simpsnův zrychlený přesun“. Sraz je v 15 hodin u Kulturního domu v Petrovicích. Během odpoledne bude ukázka policejního autobusu MOBIDIK – pro děti i dospělé. Občerstvení je zajištěno.
 4. MěÚ Mor. Krumlov oznamuje našim občanům, že z důvodu plánované výluky v dodávce elektrické energie, která bude v pondělí 24. srpna od 12.00 do 15.00 hod., bude v uvedenou dobu (po dobu výluky) chod městského úřadu výrazně omezen.
 5. Nábytek Mikulík Vranovice rozšiřuje svůj pracovní tým a přijme do pracovního poměru truhláře pro výrobu nábytku (požaduje vyučení v oboru) a dělníky do výroby nábytku. Firma nabízí: zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu, ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce, příspěvky na stravování, možnost stravování ve firemní jídelně, výraznou slevu na zboží, zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu, přátelský kolektiv. Ž ádost o místo možno zaslat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 457 686.


Hlášení ze dne 17. 08. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v úterý 18. srpna v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata a husokačeny, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 10 Kč za kůži.
 2. Oznamujeme občanům, že bude zajištěn ve dnech 21. – 23. srpna organizovaný odvoz domovního odpadu. Firma SITA přistaví jeden velkoobjemový kontejner na prostranství u zahrádkářské kůlny. Zde je možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejneru se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. V případě, že bude kontejner plný, neskládejte materiál mimo!! Svůj požadavek na odvo z nahlaste v pondělí 24. srpna na OÚ (telefonicky nebo SMS) a podle zjištěné potřeby bude objednán, v co nejbližším termínu, další kontejner.
 3. SPK Petrovice zve všechny na přespolní běh pro děti od 3 do 15 let 7, který pořádá v sobotu 22. srpna pod názvem „7. Simpsnův zrychlený přesun“. Sraz je v 15 hodin u Kulturního domu v Petrovicích. Během odpoledne bude ukázka policejního autobusu MOBIDIK – pro děti i dospělé. Občerstvení je zajištěno.
 4. MěÚ Mor. Krumlov oznamuje našim občanům, že z důvodu plánované výluky v dodávce elektrické energie, která bude v pondělí 24. srpna od 12.00 do 15.00 hod., bude v uvedenou dobu (po dobu výluky) chod městského úřadu výrazně omezen.


Hlášení ze den 10. 08. 2015

 1. Muzeum a informační centrum Vedrovice zve děti a jejich rodiče i prarodiče na představení Hudebního divadla HNEDLE VEDLE pod názvem „Z pohádky do pohádky“, které se uskuteční v pátek 14. srpna od 16 hodin ve dvoře Muzea. Vstupné je 30 Kč děti a 50 Kč dospělí. Občerstvení je zajištěno!
 2. Oznamujeme občanům, že je již možné na skládku navážet suť určenou k recyklaci. A to, v omezeném množství. Upozorňujeme na to, že nutné oddělit ze suti veškeré příměsi, jako jsou plasty, dřevo, hlína a ostatní odpady. Pro čistou hlínu je vyhrazen prostor, kde se může také skladovat.
 3. Vzhledem k přetrvávajícímu suchu a nedostatku podzemní vody, žádáme občany, aby se chovali zodpovědně ke spotřebě pitné vody. Zejména, aby se s pitnou vodou nezalévaly zahrady, nemyly se auta a nenapouštěly se bazény.
 4. Oznamujeme občanům, že bude zajištěn ve dnech 21. – 23. srpna organizovaný odvoz domovního odpadu. Firma SITA přistaví jeden velkoobjemový kontejner na prostranství u zahrádkářské kůlny. Zde je možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejneru se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod.


Hlášení ze dne 03. 08. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 7. srpna v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, káčata, krůty a husokačeny. Jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 10 Kč za kůži.
 2. Myslivecké sdružení Vedrovice všechny srdečně zve na Letní karnevalovou noc, která se koná v sobotu 8. srpna od 20 hodin na návsi. K tanci a poslechu hraje skupina Wendy´s  five HURIKÁN. Je připraveno občerstvení: makrela na roštu a kančí guláš. Vstupné je 80 Kč.
 3. Muzeum a informační centrum Vedrovice zve děti a jejich rodiče i prarodiče na představení Hudebního divadla HNEDLE VEDLE pod názvem „Z pohádky do pohádky“, které se uskuteční v pátek 14. srpna od 16 hodin ve dvoře Muzea.


Hlášení ze dne 29. 07. 2015

 1. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 30. července od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 2. Oznamujeme občanům, že se až do odvolání nebude na skládku navážet suť určená k recyklaci. A to, z důvodu naplnění kapacity skladovací plochy.
 3. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 1. srpna vykrmené kuřecí brojlery v době od 7:00 do 9:00 hodin, v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích
 4. TJ Sokol Vedrovice zve příznivce malé kopané a všechny občany na fotbalový turnaj PROFI CUP 2015, který se uskuteční v sobotu 1. srpna od 10 hodina na hřišti „Pod skalami“. Občerstvení je zajištěno.
 5. TJ Sokol Vedrovice zve na rockovou zábavu, která se uskuteční v sobotu 1. srpna od 20 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Hraje skupina ROCKFACE. Vstupné je 50 Kč.


Hlášení ze dne 13. 07. 2015

 1. MUDr. Třetinová připomíná občanům, že nebude do 17. července z důvodu dovolené ordinovat. Akutní případy ošetří doktorka Kučerová.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v úterý 14. července v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata a husokačeny, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 10 Kč za kůži.
 3. Vedrovický Pedál zve všechny občany na turnaj v nohejbale „Pišťór cup 2015“. Akce se uskuteční v sobotu 18. července od 9 hodin na víceúčelovém hřišti pod MŠ ve Vedrovicích. Občerstvení zajištěno.


Hlášení ze dne 02 .07. 2015

 1. MUDr. Třetinová připomíná občanům, že nebude do 17. července z důvodu dovolené ordinovat. Akutní případy ošetří doktorka Kučerová.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 4. července v 11:15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata a husokačeny, jatečné kachny (3-4 kg) za 190 Kč za ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 10 Kč za kůži.
 3. Vedrovický Pedál zve malé i velké cyklisty na 6. ročník akce „Na kole lesem“. Start je v sobotu 4. července ve 14 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“ ve Vedrovicích. Pro nejmenší cyklisty bude připravena speciální trať, přímo na hřišti. Občerstvení je zajištěno. Pro všechny účastníky bude připravena odměna.
 4. Paní Vlasta Kolegarová oznamuje svým zákazníkům, že se v neděli 5. července nebudou vařit knedle


Hlášení ze dne 29. 06. 2015

 1. MUDr. Třetinová oznamuje občanům, že nebude od 29. června do 17. července z důvodu dovolené ordinovat. Akutní případy ošetří doktorka Kučerová.
 2. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 30. června od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.
 3. Vedrovický Pedál zve malé i velké cyklisty na 6. ročník akce „Na kole lesem“. Start je v sobotu 4. července ve 14 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“ ve Vedrovicích. Občerstvení zajištěno. Pro všechny účastníky bude připravena odměna.


Hlášení ze dne 26. 06. 2015

 1. Rybářský spolek zve všechny občany na 11. ročník Rybářských závodů, které se konají o víkendu na rybníku v Zábrdovicích. V sobotu 27. června od 6 do 12 hodin to budou závody bez rozdílu kategorií. Startovné je 180 Kč. V neděli 28. června se uskuteční od 7 do 12 hodin závody mládeže. Pro závodníky a i ostatní návštěvníky je na sobotu připravena bohatá tombola a také občerstvení. Pivo-limo, makrela na rožni, cigára z udírny. Na nedělní závody děti neplatí startovné a pro každ&eacut e;ho malého závodníka je připravena odměna.
 2. Paní Pavla Galášová oznamuje, že přijímá objednávky na kytice u příležitosti ukončení školního roku.
 3. MUDr. Třetinová oznamuje občanům, že nebude od 29 června do 17. července z důvodu dovolené ordinovat. Akutní případy ošetří doktorka Kučerová.
 4. Oznamujeme zájemcům o zavádění na Rozmarýnových hodech 2015, že se v neděli 28. června od 20 hodin koná v Hospůdce u Závišků první schůze. Je potřeba nahlásit páry a míry na kroje. Účast všech je nutná!
 5. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 30. června od 19 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 24. 06. 2015

 1. Zahradnictví Kopetka Jan oznamuje, že přijímá objednávky na řezané květiny ke konci školního roku.
 2. Rybářský spolek zve všechny občany na 11. ročník Rybářských závodů, které se konají o víkendu na rybníku v Zábrdovicích. V sobotu 27. června od 6 do 12 hodin to budou závody bez rozdílu kategorií. Startovné je 180 Kč. V neděli 28. června se uskuteční od 7 do 12 hodin závody mládeže. Pro závodníky a i ostatní návštěvníky je na sobotu připravena bohatá tombola a také občerstvení. Pivo, limo, makrela na rožni, cigára z udírny. Na nedělní závody děti neplatí startovné a pro každého malého závodníka je připravena odměna.
 3. Paní Pavla Galášová oznamuje, že přijímá objednávky na kytice u příležitosti ukončení školního roku.
 4. Moravské zemské muzeum hledá zájemce o letní brigádu. Bližší informace získáte u pana Vespalce na č.p. 311 (u rybníka)
 5. Oznamujeme zájemcům o zavádění na Rozmarýnových hodech 2015, že se v neděli 28. června od 20 hodin koná v Hospůdce u Závišků první schůze. Je potřeba nahlásit páry a míry na kroje. Účast všech je nutná!


Hlášení ze dne 23. 06. 2015

 1. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že v pátek 26. června neordinuje.
 2. Rybářský spolek zve všechny občany na 11. ročník Rybářských závodů, které se konají o víkendu na rybníku v Zábrdovicích. V sobotu 27. června od 6 do 12 hodin to budou závody bez rozdílu kategorií. Startovné je 180 Kč. V neděli 28. června se uskuteční od 7 do 12 hodin závody mládeže. Pro závodníky a i ostatní návštěvníky je na sobotu připravena bohatá tombola a také občerstvení. Pivo, limo, makrela na rožni, cigára z udírny. Na nedělní závody děti neplatí startovné a pro každého malého závodníka je připravena odměna.
 3. Zahradnictví Kopetka Jan oznamuje, že přijímá objednávky na řezané květiny ke konci školního roku.
 4. Moravské zemské muzeum hledá zájemce o letní brigádu. Bližší informace získáte u pana Vespalce na č.p. 311 (u rybníka)
 5. Oznamujeme zájemcům o zavádění na Rozmarýnových hodech 2015, že se v neděli 28. června od 20 hodin koná v Hospůdce u Závišků první schůze. Je potřeba nahlásit páry a míry na kroje. Účast všech je nutná!


Hlášení ze dne 22. 06. 2015

 1. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že v pátek 26. června neordinuje.
 2. Rybářský spolek zve všechny občany na 11. ročník Rybářských závodů, které se konají příští víkend na rybníku v Zábrdovicích. V sobotu 27. června od 6 do 12 hodin to budou závody bez rozdílu kategorií. Startovné je 180 Kč. V neděli 28. června se uskuteční od 7 do 12 hodin závody mládeže. Pro závodníky a i ostatní návštěvníky je na sobotu připravena bohatá tombola a také občerstvení. Pivo, limo, makrela na rožni, cigára z udírny. Na nedělní závody děti neplatí startovné a pro každého malého závodníka je připravena odměna.
 3. Zahradnictví Kopetka Jan oznamuje, že přijímá objednávky na řezané květiny ke konci školního roku.


Hlášení ze dne 18. 06. 2015

 1. Nábytek MIKULÍK Vranovice si dovoluje pozvat zákazníky na Den otevřených dveří ve Vranovicích v neděli 21. června od 9.00 do 18.00 hodin. Zákazníci mohou využít mimořádnou 20% slevu na celý sortiment nábytku, 10% slevu na zboží v akci, doprovodný program s živou hudební show KAREL GOTT revival Morava, jehož součástí jsou taneční vystoupení, dětské soutěže, vinařská show, módní přehlídka, inspirace v líčení, vyhlídkové lety helikoptérou a vystoupení skupiny MAXIM TURBULENC exkluzivně ve Vranovicích. Proběhne i slosování velké zákaznické soutěže o hodnotné ceny. Pro děti jsou připraveny nafukovací atrakce, skluzavky, trampolína a dárky po celý den ZDARMA, to vše za doprovodu moderátora rádia Krokodýl Petra Holíka.
 2. V neděli 21. června v 10 hodin se koná v přednáškové místnosti Muzea Vítání dětí. Srdečně zveme rodiče a příbuzné těchto dětí: Marka Buršíka, Jana Žáka, Šimona Novotného, Sáry Bauckmannové a Karla Kolegara
 3. Rybářský spolek zve všechny občany na 11. ročník Rybářských závodů, které se konají příští víkend na rybníku v Zábrdovicích. V sobotu 27. června od 6 do 12 hodin to budou závody bez rozdílu kategorií. Startovné je 180 Kč. V neděli 28. června se uskuteční od 7 do 12 hodin závody mládeže. Pro závodníky a i ostatní návštěvníky je na sobotu připravena bohatá tombola a také občerstvení. Pivo, limo, makrela na rožni, cigára z udírny. Na nedělní závody děti neplatí startovn é a pro každého malého závodníka je připravena odměna.


Hlášení ze dne 11. 06. 2015

 1. MUDr. Petr Kéda oznamuje svým pacientům, že v pondělí 15. června nebude z důvodu dovolené ordinovat.
 2. Oznamujeme občanům, že Dobrovolný svazek obcí „Vedrovice a Kubšice, Čistírna odpadních vod a tlaková kanalizace“ pořádá v sobotu 13. června, od 9 do 12 hodin „Den otevřených dveří“ na Čističce odpadních vod v Kubšicích, pro občany Kubšic a Vedrovic, které zajímá průběh a způsob čištění splaškových vod z jejich obcí. Odborný výklad provede obsluha ČOV pan Vladimír Palásek. Občerstvení bude na akci zdarma: pivo ze soukromého pivovárku „Na kopečku“ ze Svitav a limonáda ZON
 3. Oznamujeme občanům, že se v sobotu 20. června odpoledne uskuteční zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Příjezd autobusu zpět do Vedrovic je plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit na OÚ.
 4. Firma Moravikum nabízí v naší obci bezdrátový internet od 150 Kč měsíčně, včetně DPH, bez dalších závazků. Bližší informace obdržíte na telefonním čísle 739 456 120, nebo na www.moravikum.cz


Hlášení ze dne 08. 06. 2015

 1. V sobotu 6. června byl nalezen klíč. Kdo ho postrádá, může se hlásit na OÚ.
 2. V neděli 7. června byl nalezen mobilní telefon. Kdo ho postrádá, může se hlásit na OÚ. 
 3. Oznamujeme občanům, že se v sobotu 20. června uskuteční zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjez autobusu bude ve 12:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit na OÚ.
 4. Oznamujeme občanům, že Dobrovolný svazek obcí „Vedrovice a Kubšice, Čistírna odpadních vod a tlaková kanalizace“ pořádá v sobotu 13. června, od 9 do 12 hodin „Den otevřených dveří“ na Čističce odpadních vod v Kubšicích, pro občany Kubšic a Vedrovic, které zajímá průběh a způsob čištění splaškových vod z jejich obcí. Odborný výklad provede obsluha ČOV pan Vladimír Palásek.
 5. Firma Moravikum nabízí v naší obci bezdrátový internet od 150 Kč měsíčně, včetně DPH, bez dalších závazků. Bližší informace obdržíte na telefonním čísle 739 456 120, nebo na www.moravikum.cz.


Hlášení ze dne 03. 06. 2015

 1. Obec Vedrovice zve všechny děti, rodiče i prarodiče v neděli 7. června na Den dětí u rybníka. Akce začíná od 15 hodin u rybníka v Zábrdovicích. Masky vodníků jsou proto vítány. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.
 2. Členové tělocvičné jednoty Sokol Vedrovice zvou občany do areálu Sokola Brno I na akci „Sokolské Brno 2015“, konanou v průběhu 5. až 7. června. Slavnostní sokolský průvod, který vyjde v neděli 7. června ve 13.30 hodin ze Zelného trhu přivede 3500 cvičenců na stadion na Kounicově ulici k předvedení 12-ti hromadných skladeb. Přijďte oslavit 25 let společné činnosti od znovuobnovení Sokola.
 3. Firma Moravikum nabízí v naší obci bezdrátový internet od 150 Kč měsíčně, včetně DPH, bez dalších závazků. Bližší informace obdržíte na telefonním čísle 739 456 120, nebo na www.moravikum.cz.


Hlášení ze dne 29. 05. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude v pondělí 1. června Obecní úřad po celý den uzavřen.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli od 16.30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ s mužstvem z Višňové.
 3. Sušárna Pohořelice, s.r.o., farma Velký Dvůr bude prodávat v úterý  2. června vykrmené kuřecí brojlery v době od 15 do 17 hodin, v ceně 30 Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční ve Velkém Dvoře.


Hlášení ze dne 20. 05. 2015

 1. Občanské sdružení Výletníci Moravský Krumlov pořádá dne 30. května 2015 jednodenní výlet, vhodný především pro rodiny s dětmi "Parním vláčkem do Permonia". Program je následující: Před návštěvou Muzea průmyslových železnic ve Zbýšově, bude čekat roztopená parní lokomotiva, která všechny vyveze na výlet po blízkém okolí. Po projížďce bude prohlídka samotného muzea parních lokomotiv. Pak bude následovat návštěva muzea v Oslavanech. A to, Hasičské muzeum a Muzeum hornictví a energetiky. Poté už bude cílem zábavné rodinné centrum Permonium v Oslavanech, kde se stráví zbytek dne. Zde je možno navštívit kulturní památku těžní věž, lanové centrum nebo si zahrát mnoho interaktivních her pro děti i pro dospělé. Cena zájezdu je 200 Kč pro dospělého a 100 Kč pro dítě do 18 let. Cena obsahuje dopravu, výlet parním vláčkem a vstup do Muzea průmyslových železnic. Vstupné do zábavního parku Permonium si zaplatí každý sám podle vybrané varianty prohlídky. Jenom vybranou variantu nahlásíte při přihlašování. Přihlášky a podrobnosti u Paní Světlany Jelínkové v Květince na Klášterním nám. 143 v Moravském Krumlově, nebo na tel. čísle 607 052 644. Více informací najdete na našich internetových stránkách www.vyletnicimk.estranky.cz
 2. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že v pátek 22. Května neordinuje.


Hlášení ze dne 15. 05. 2015

 1. Myslivecké sdružení Vedrovice pořádá dnes ve 20 hodin v Hospůdce u Závišků  členskou schůzi. Účast všech členů je nutná.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli od 16:30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ s Vlasaticemi


Hlášení ze dne 14. 05. 2015

 1. Myslivecké sdružení Vedrovice pořádá v pátek 15. května ve 20 hodin v Hospůdce u Závišků členskou schůzi. Účast všech členů je nutná.
 2. Česká pošta oznamuje občanům, že z důvodu centralizace dodejen bude doručování pošty v obci Vedrovice prováděno v čase od 12 do 14 hodin. Veškeré další služby zůstávají zachovány.


Hlášení ze dne 12. 05. 2015

 1. Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov ve spolupráci se spolkem Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko pořádá v rámci projektu „Síť dalšího vzdělávání na venkově“ pro ekonomicky aktivní obyvatele ve středu 13. května od 17 do 19 hodin v Mikulovicích v zasedací místnosti 1. seminář z cyklu „ZÁKLADNÍ ICT DOVEDNOSTI (práce s počítačem)“. Po absolvování jednoho semináře získá účastník osvědčení, po absolvování celého cyklu (pěti seminářů) získá účastník certifikát a malý dárek. Přednášky jsou pro účastníky bezplatné, jízdné bude do výše limitu proplaceno. Drobné občerstvení je zajištěno. Získejte snadno znalosti a dovednosti, které Vám pomohou při řešení běžných životních situací. Všechny srdečně zveme
 2. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 13. května od 17 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 3. Upozorňujeme občany, kteří využívají internetové služby od připojovatele „Internet home“, v návaznosti na zaslané informace o ukončení stávající technologie WIFI a přechod na mobilní internet, že dle zaslaných informací je nabízena náhrada stávajícího připojení bez informací o daném limitu stahovaných dat za měsíc, které jsou zásadním a limitujícím faktorem pro standardní funkci internetového připojení během celého měsíce.  Proto je třeba být opatrný př i uzavírání nové smlouvy se závazkem na 2 roky. V případě zájmu je možné se informovat přímo na Obecním úřadě o možnostech a alternativách  přípojovatelů, popřípadě koordinace celého procesu a možnostech.
 4. Česká pošta oznamuje občanům, že z důvodu centralizace dodejen bude doručování pošty v obci Vedrovice prováděno v čase od 12 do 14 hodin. Veškeré další služby zůstávají zachovány.


Hlášení ze dne 07. 05. 2015

 1. Mateřské centrum Čtyřlístek pořádá v sobotu 9. května v 15.30 v centru pro děti další kroužek tvoření na téma Mamince k svátku. S sebou si vezměte dekorativní věcičky na krabičku a také barevnou stužku.
 2. Obec Bohutice zve naše občany na Babskou pouť, která se uskuteční v sobotu 9. května od 13.30 hodin v Bohuticích, v areálu koupaliště. K tanci a poslechu hraje Dechová hudba VACENOVJÁCI. Vstupné je 80 Kč. Občerstvení je zajištěno. V případě nepříznivého počasí se akce koná v místní sokolovně.
 3. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli 10. května od 16.30 hodin v Suchohrdly u Miroslavi.
 4. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 13. května do 17 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura z občanského sdružení Rodinná pohoda Vyškov.
 5. Upozorňujeme občany, kteří využívají internetové služby od připojovatele „Internet home“ a v návaznosti na zaslané informace o ukončení stávající technologie WIFI a přechod na mobilní internet. Dle zaslaných informací je nabízena náhrada stávajícího připojení bez informací o daném limitu stahovaných dat za měsíc, které jsou zásadním a limitujícím faktorem pro standardní funkci internetového připojení během celého měsíce. Proto je třeba být opatrný při uzavírání nové smlouvy se závazkem na 2 roky. V případě zájmu je možné se informovat přímo na obecném úřadě o možnostech a alternativách  přípojovatelů, popřípadě koordinace celého procesu a možnostech.


Hlášení ze dne 04. 05. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v úterý 5. května v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 – 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80,- Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata a husokačeny a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 20 Kč za kůži.
 2. Ve středu 6. května se koná setkání Klubu důchodců. Součástí programu bude VERNISÁŽ výstavy perel a minerálů. Zahájení pro všechny zájemce bude již v 16 hodin v muzeu.


Hlášení ze dne 30. 4. 2015

 1. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 2. května na návsi a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Ve 13 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Tancem a hudbou za přátelstvím. Vystoupí zde dětské taneční soubory MŠ a ZŠ Vedrovice, STAR DANCE Vysoká pri Morave a Krumlováček. Odpoledne bude pokračovat koncertem dechových hudeb, kde vystoupí DH Petrovanka a DH Záhorienka. Celým program bude uvádět Franta Uher – lidový vypravěč. Od 15.00 hod. je pro děti připraveno divadelní představení v zasedací místnosti OÚ. Od 20 hodin bude v sále KD „Retropárty“, kde vystoupí DJ Filip s hudbou 70. a 80. let. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí v 10 hodin staří páni Vedrovic proti Vysoké pri Morave . Od 14 hodin pak budou probíhat Okrskové závody v požárním útoku. V Muzeu bude k vidění expozice „Vedrovice před 6 000 lety“, „Krumlovský les“ a „Venkovská stodola“. Na nádvoří Muzea bude celou sobotu výstava drobného zvířectva. V přednáškové místnosti bude výstava „Kouzla s jehlou – Patchwork paní Kristýny Fialové“. V předs&aac ute;lí přednáškové místnosti bude od 28. dubna do 5. května prodejní výstava perel. Restaurace Kulturní dům bude mít v sobotu otevřeno od 10 hodin a k obědu bude podávat 12 druhů specialit.
 2. Obec Kubšice zve naše občany na Jarní řemeslný jarmark, který bude v Kubšicích neděli 3. května od 13 do 17 hodin u Sokolovny. Můžete zde nakoupit sadbu květin a zeleniny, domácí uzenářské výrobky, víno, med, keramiku, paličkované výrobky, košíky, výrobky z vrbového proutí, pedigu a papíru, obrázky, šperky, šité dekorační i užitkové předměty, hračky šité a dřevěné, dřevěné a kovové výrobky do interieru i na zahradu, kovářské výrobky, textilní oděvy, kosmetiku, zdravou výž ivu a koření. Uvidíte při práci kováře. Je připraveno bohaté občerstvení, výrobky z domácí zabíjačky, domácí uzenářské výrobky. Domácí pečivo sladké i slané, zákusky, posezení u kávy či vína. K dobré náladě bude hrát pan Němeček, harmonikář z Miroslavi.


Hlášení ze dne 24. 4. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pondělí 27. dubna v 11.15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 – 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata a husokačeny a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 20 Kč za kůži.
 2. Klub důchodců pořádá pro všechny důchodce v úterý 28. dubna zájezd na zámek Vranov a hrad Bítov. Připomínáme, že odjezd autobusu je v 7.30 hodin od autobusové zastávky. Zájemci, kteří se ještě nepřihlásili,  se mohou hlásit na OÚ.
 3. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 29. dubna od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 4. Kulturní spolek Husákovy děti a Muzeum Vedrovice, zvou všechny na Pálení čarodějnic, které se uskuteční ve čtvrtek 30. dubna v Písníkách. Od 17 hodin je připraven program pro děti se soutěžemi, v 18 hodin bude zapálena hranice s čarodějnicí. Občerstvení je zajištěno: Pivo-limo, pečené maso a cigára z udírny.
 5. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 2. května na návsi a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Ve 13 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Tancem a hudbou za přátelstvím. Vystoupí zde dětské taneční soubory MŠ a ZŠ Vedrovice, STAR DANCE Vysoká pri Morave a Krumlováček. Odpoledne bude pokračovat koncertem dechových hudeb kde vystoupí DH Petrovanka a DH Záhorienka. Celým program bude uvádět Franta Uher z Lanž hota – lidový vypravěč. Od 15:00 hod. je pro děti připraveno divadelní představení v zasedací místnosti OÚ. Od 20 hodin bude v sále KD „Retropárty“, kde vystoupí DJ Filip s hudbou 70. a 80. let. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí v 10 hodin staří páni Vedrovic proti Vysoké pri Morave . Od 14 hodin pak budou probíhat Okrskové závody v požárním útoku. V Muzeu bude k vidění expozice „Vedrovice před 6000 lety“, „Krumlovský les“ a „Venkovská stodola“. Na nádvoří Muzea bude celou sobotu výstava drobného zvířectva. V přednáškové místnosti bude výstava „Kouzla s jehlou – Patchwork paní Kristýny Fialové“. V předs&aacu te;lí přednáškové místnosti bude od 28. dubna do 5. května prodejní výstava perel.


Hlášení ze dne 22. 4. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude OÚ ve čtvrtek 23. dubna po celý den uzavřen. 
 2. Klub důchodců pořádá pro všechny důchodce v úterý 28. dubna zájezd na zámek Vranov a hrad Bítov. Připomínáme, že odjezd autobusu je v 7.30 hodin od autobusové zastávky. Zájemci, kteří se ještě nepřihlásili,  se mohou hlásit na OÚ.
 3. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 29. dubna od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 4. Kulturní spolek Husákovy děti a Muzeum Vedrovice, zvou všechny na Pálení čarodějnic, které se uskuteční ve čtvrtek 30. dubna v Písníkách. Od 17 hodin je připraven program pro děti se soutěžemi, v 18 hodin bude zapálena hranice s čarodějnicí. Hudba a občerstvení je zajištěno: Pivo-limo, pečené maso a cigára z udírny.
 5. Společnost LEPŠÍ PRÁCE Vám nabízí možnost pracovního uplatnění v Pohořelicích. Přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr (v případě zájmu i na brigádu). Nabízí stabilní pracovní pozice, plat 13 000 – 18 000 měsíčně, dotace stravování. Požadují pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu a čistý trestní rejstřík. Máte-li zájem o více informací, volejte na telefonní číslo 513 034 168.


Hlášení ze dne 15. 4. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 17. dubna v 11:15 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 – 170,- Kč/ks, roční slepice, cena 80,- Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, housata a husokačeny a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 20,- Kč za kůži.
 2. Klub důchodců pořádá pro všechny důchodce v úterý 28. dubna zájezd na zámek Vranov a hrad Bítov. Odjezd autobusu je v 7:30 hodin od autobusové zastávky. Zájemci, kteří se ještě nepřihlásili,  se mohou hlásit na OÚ.
 3. Nábytek Mikulík Vranovice přijme do pracovního poměru TRUHLÁŘE pro výrobu nábytku. Požadujeme vyučení v oboru. Nabízí zázemí stabilního zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity a další zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned. Žádost o místo je možno zaslat na e-mail: miroslav.mikulik@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel.: 608 815 550.


Hlášení ze dne 10. 4. 2015 

 1. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 11. dubna v době od 8:00 do 10:00 hodin vykrmené kuřecí brojlery v ceně 30,- Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v sobotu od 15:30 hodin v Olbramovicích. 
 3. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 13. dubna od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.
 4. Klub důchodců pořádá pro všechny důchodce v úterý 28. dubna zájezd na zámek Vranov a hrad Bítov. Odjezd autobusu je v 7:30 hodin od autobusové zastávky. Zájemci, kteří se ještě nepřihlásili,  se mohou hlásit na OÚ.
 5. Nábytek Mikulík Vranovice přijme do pracovního poměru TRUHLÁŘE pro výrobu nábytku. Požadujeme vyučení v oboru. Nabízí zázemí stabilního zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity a další zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned. Žádost o místo je možno zaslat na e-mail: miroslav.mikulik@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel.: 608 815 550.


Hlášení ze dne 7. 4. 2015

 1. Během víkendu došlo ke ztrátě mobilního telefonu. Žádáme tímto poctivého nálezce, aby ho odevzdal na OÚ.
 2. Oznamujeme občanům, že bude OÚ ve středu 8. dubna z organizačních důvodů v dopoledních hodinách uzavřen.
 3. Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov ve spolupráci se spolkem Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko pořádá v rámci projektu „Síť dalšího vzdělávání na venkově“ pro ekonomicky aktivní obyvatele ve středu 8. dubna od 17 do 19 hodin ve Vémyslicích v salonku hotelu Ryšavý 1. seminář z cyklu "ZÁKLADY PODNIKÁNÍ" na téma "Formy podnikání, založení firmy, podnikatelský plán, rozpočet". Po absolvování jednoho semináře získá účastník osvědčení, po abso lvování celého cyklu (pěti seminářů) získá účastník certifikát a malý dárek. Přednášky jsou pro účastníky bezplatné, jízdné bude do výše limitu proplaceno. Občerstvení je zajištěno. Získejte snadno znalosti a dovednosti, které Vám pomohou při vlastní podnikatelské činnosti. Všechny srdečně zveme.
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 13. dubna od 19 hodin v zasedací místnosti OÚ.


Hlášení ze dne 3. 4. 2015

 1. Myslivecké sdružení Vedrovice pořádá dnes v 18 hodin v Hospůdce u Závišků Výroční členskou schůzi. Účast všech členů je nutná.
 2. TJ SOKOL Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli od 15:30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ s Polánkou.
 3. Oznamujeme občanům, že bude OÚ ve středu 8. dubna z organizačních důvodů v dopoledních hodinách uzavřen.
 4. Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov ve spolupráci se spolkem Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko pořádá v rámci projektu „Síť dalšího vzdělávání na venkově“ pro ekonomicky aktivní obyvatele ve středu 8. dubna od 17 do 19 hodin ve Vémyslicích v salonku hotelu Ryšavý 1. seminář z cyklu "ZÁKLADY PODNIKÁNÍ" na téma "Formy podnikání, založení firmy, podnikatelský plán, rozpočet". Po absolvování jednoho semináře získá účastník osvědčení, po abso lvování celého cyklu (pěti seminářů) získá účastník certifikát a malý dárek. Přednášky jsou pro účastníky bezplatné, jízdné bude do výše limitu proplaceno. Občerstvení je zajištěno. Získejte snadno znalosti a dovednosti, které Vám pomohou při vlastní podnikatelské činnosti. Všechny srdečně zveme.


Hlášení ze dne 31. 3. 2015

 1. Ve středu 1. dubna se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ v 17 hodin v sále Kulturního domu. Součástí programu bude také přednáška paní Evy Šustr v pokračujícím cyklu na téma životního stylu. Zveme proto všechny občany, nejen důchodce.
 2. Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov ve spolupráci se spolkem Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko pořádá v rámci projektu „Síť dalšího vzdělávání na venkově“ pro ekonomicky aktivní obyvatele ve středu 1. dubna od 17 do 19 hodin ve Vedrovicích v muzeu 3. seminář z cyklu "SPOTŘEBITELSKÁ GRAMOTNOST" na téma "Psychologické aspekty spotřebitelského chování, ochrana spotřebitele". Po absolvování semináře získá účastník osvědčení. Přednášky jsou pro účastník y bezplatné, jízdné bude do výše limitu proplaceno. Občerstvení je zajištěno. Získejte snadno znalosti a dovednosti, které Vám pomohou při řešení běžných životních situací. Všechny srdečně zveme.
 3. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 2.4. od 8,45 do 9 hodin u KD prodávat živé ryby, vejce a víno. Kapr I  za 80,- Kč/kg, Kapr výběr za 90,- Kč/kg, Amur za 100,- Kč/kg, Tolstolobik za 58,- Kč/kg, Pstruh duhový  za 150,- Kč/kg. Vejce, cena dle velikosti. Víno červené a bíle 47,- Kč/l. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma.
 4. Ve čtvrtek 9. dubna v době od 15 do 16.30 hodin se v Mateřské škole koná zápis dětí na školní rok 2015/2016. Zapsat se přijdou i děti, které do MŠ nastoupí v průběhu školního roku 2015/2016. S sebou si vezměte rodný list dítěte.


Hlášení ze dne 23. 3. 2015

 1. Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov ve spolupráci se spolkem Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko pořádá v rámci projektu „Síť dalšího vzdělávání na venkově“ pro ekonomicky aktivní obyvatele ve středu 25. března od 17 do 19 hodin v muzeu 2. seminář z cyklu "SPOTŘEBITELSKÁ GRAMOTNOST" na téma "Závazkové (smluvní) vztahy, nepřípustná smluvní jednání, reklamace". Po absolvování semináře získá účastník osvědčení. Přednášky jsou pro účastn&ia cute;ky bezplatné. Občerstvení je zajištěno. Získejte snadno znalosti a dovednosti, které Vám pomohou při řešení běžných životních situací. Všechny srdečně zveme.
 2. Ve čtvrtek 26. března firma Ludes z Třebíče nabídne výpěstky českých šlechtitelů. Prodej proběhne v době od 8:30 do 9:00 u Kulturního domu. Ovocné stromky a dřeviny: jabloně, hrušně, třešně, višně, meruňky, švestky, ryngle, ořešáky, broskve, angrešt, rybíz, maliny, borůvky, stolní vinnou révu. Růže: velkokvěté, popínavé, stromkové. Léčivky: Rakytník řešetlákový (včetně samců), Kustovice čínská, Muchovník, Šišák bajkalský, Klanopraška čínská.
 3. V pátek 27. března se koná  BESEDA NAD KRONIKOU. Zájemci o historii obce přijďte v 17 hodin do muzea.
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 30. března od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 20. 3. 2015

 1. Firma JUKKA bude prodávat v sobotu 21. března v době od 11:15 do 12:00 hod. před kulturním domem ve Vedrovicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod, a jiné. Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.
 2. Společnost LEPŠÍ PRÁCE Vám nabízí možnost pracovního uplatnění v Pohořelicích. Přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr (v případě zájmu i na brigádu). Nabízí stabilní pracovní zázemí, dobré platové ohodnocení, dotace stravování. Požadují pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu a čistý trestní rejstřík. Máte-li zájem o více informací, volejte na telefonní číslo 513 034 168.


Hlášení ze dne 16. 3. 2015

 1. Členský výbor Jednoty zve všechny členy družstva na členskou schůzi Jednoty, která se uskuteční ve středu 18. března od 18 hodin v Pohostinství u Nedomů.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 20. března v 10:45 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 – 170,- Kč/ks, roční slepice, cena 80,- Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 20,- Kč za kůži.
 3. Společnost LEPŠÍ PRÁCE Vám nabízí možnost pracovního uplatnění v Pohořelicích. Přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr (v případě zájmu i na brigádu). Nabízí stabilní pracovní zázemí, dobré platové ohodnocení, dotace stravování. Požadují pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu a čistý trestní rejstřík. Máte-li zájem o více informací, volejte na telefonní číslo 513 034 168.


Hlášení ze dne 11. 3. 2015

 1. Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice - vyhlašuje VELKÝ JARNÍ VÝPRODEJ NÁBYTKU na prodejně ve Vranovicích, od 6. března 2015 do vyprodání zásob, kdy prodejní ceny snižuje až o 74 procent! Například: Obývací stěnu koupíte již od 5 900,-Kč, noční stolky od 990,- Kč, dvoulůžko původní cena 6 690,- Kč, po slevě 3 990,- Kč, sedací souprava původní cena 25 900 ,-Kč, po slevě 17 490,- Kč, trojdílná skříň původní cena 16 770,- Kč, nyní 10 590,- Kč, a spoustu dalšího nábytku a doplňků za skvělé výprodejové ceny. U nové akce DOPRODEJ Vám jen nyní při nákupu vybraných typů skříní vrátí nazpět 500,- Kč!! Firma zve srdečně všechny zákazníky k výhodnému nákupu nábytku ve Vranovicích.
 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 12. března od 8 do 8,15 hodin u KD prodávat živé ryby, vejce, cibuli a víno. Kapr I. za 80,- Kč/kg, Kapr výběr za 90,- Kč/kg, Tolstolobik za 58,- Kč/kg, Pstruh duhový za 150,- Kč/kg. Vejce, cena dle velikosti. Víno červené a bíle 47,- Kč/l. Cibule v balení po 5 a 10 kg. Cena žluté cibule 10,- Kč/kg, cena červené cibule 15,- Kč/kg.
 3. Firma JUKKA bude prodávat v pátek 13. března v době od 11:15 do 11:45 hod před kulturním domem ve Vedrovicích následující stromky k podzimní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.
 4. Připomínáme občanům, že bude zajištěn ve dnech 13. – 15. března organizovaný odvoz domovního odpadu. Firma SITA přistaví jeden velkoobjemový kontejner na prostranství u zahrádkářské kůlny. Zde je možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejneru se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. V s obotu 14. března v čase od 9.30 do 11.30 hodin můžete odevzdávat v garážích OÚ televizory a ledničky. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! Od 14 hodin budou po obci sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice.


Hlášení ze dne 9. 3. 2015

 1. Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice - vyhlašuje VELKÝ JARNÍ VÝPRODEJ NÁBYTKU na prodejně ve Vranovicích, od 6. března 2015 do vyprodání zásob, kdy prodejní ceny snižuje až o 74 procent! Například: Obývací stěnu koupíte již od 5 900 Kč, noční stolky od 990 Kč, dvoulůžko původní cena 6 690 Kč, po slevě 3 990 Kč, sedací souprava původní cena 25 900 Kč, po slevě 17 490 Kč, trojdílná skříň původní cena 16 770 Kč, nyní 10 590 Kč, a spoustu dalšího nábytku a doplňků za skvělé výprodejové ceny. U nové akce DOPRODEJ Vám jen nyní při nákupu vybraných typů skříní vrátí nazpět 500 Kč!! Firma zve srdečně všechny zákazníky k výhodnému nákupu nábytku ve Vranovicích.
 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 11. března v 10.45 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev, cena 160 – 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 20 Kč za kůži.
 3. Oznamujeme občanům, že bude zajištěn ve dnech 13. – 15. března organizovaný odvoz domovního odpadu. Firma SITA přistaví jeden velkoobjemový kontejner na prostranství u zahrádkářské kůlny. Zde je možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejneru se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. V sobotu 14. březn a v čase od 9.30 do 11.30 hodin můžete odevzdávat v garážích OŮ televizory a ledničky. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! Od 14 hodin budou po obci sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice.


Hlášení ze dne 27. 2. 2015

 1. Ve středu 4. března se koná v 17 hodin setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Srdečně zveme  seniory do MUZEA, kde všechny čeká zajímavý program
 2. Rybářské potřeby sekej.cz v Pohořelicích na ulici Cukrovarská 233 v areálu bývalého cukrovaru, zvou všechny rybáře na zahájení sezóny roku 2015. Akce se koná 28. února v sobotu od 9 do 14 hodin. V tento den proběhne prezentace výrobků Slovenské firmy MOSS a jejich značek DELPHIN a FIN. Představí se vám výroba boilies, návštěvníci dostanou vzorky od firmy Václavík a slevovou kartičku na stálou slevu v obchodě. V tento den proběhne tak&e acute; sleva 7% na veškerý sortiment. Prodejna prošla menší rekonstrukcí a rozšířením sortimentu
 3. Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v pondělí 2. března v době od 15:00 hodin u KD živé ryby. Zdrží se dle zájmu (asi 15 minut). Ceny prodávaných ryb: Kapr I. třída 80,- Kč/kg, Kapr výběr 90,- Kč/kg, Tolstolobik 58,- Kč/kg, Amur 98,- Kč/kg, Pstruh 150,- Kč/kg. Na požádání ryby zabije a vykuchá zdarma


Hlášení ze dne 25. 2. 2015

 1. Ve čtvrtek 26. února se koná v 17 hodin BESEDA NAD KRONIKOU. Zájemci o historii  obce jsou vítání v našem muzeu.
 2. V pátek 27. února se koná v místním muzeu LITERÁRNÍ BESEDA na téma „Jak jsem lovil mamuty.“ Literát a archeolog Eduard Štorch ve vyprávění paní učitelky Kopčilové je zajímavou postavou české literatury. Přijďte nepřesvědčit v 17 hodin.
 3. Rybářské potřeby sekej.cz v Pohořelicích na ulici Cukrovarská 233 v areálu bývalého cukrovaru, zvou všechny rybáře na zahájení sezóny roku 2015. Akce se koná 28. února v sobotu od 9 do 14 hodin. V tento den proběhne prezentace výrobků Slovenské firmy MOSS a jejich značek DELPHIN a FIN. Představí se vám výroba boilies, návštěvníci dostanou vzorky od firmy Václavík a slevovou kartičku na stálou slevu v obchodě. V tento den proběhne také sleva 7 % na veškerý sortiment. Prodejna prošla menší rekonstrukcí a rozšířením sortimentu.


Hlášení ze dne 19. 2. 2015

 1. Farma Malešovice bude prodávat v sobotu 21. února vykrmené kuřecí brojlery v době od 8 do 10 hodin, v ceně 30,- Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích.
 2. Pan Čepera oznamuje občanům, že bude v sobotu 21. února v době od 9:30 do 10 hodin provádět na návsi očkování psů proti vzteklině. Poplatek za očkování je 100,- Kč. Současně je možno zájemcům naočkovat psa kombinovanou vakcínou proti psince a parvoviroźe. Očkovací průkazy si vezměte s sebou. Psa by měla k očkování přivádět vždy osoba, která ho náležitě zvládne. Psi velkých plemen a psi agresivní musí být opatřeni náhubkem.
 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v úterý 24. února v 10:45 hodin u pohostinství prodávat kuřice všech barev, cena 160 – 170,- Kč/ks, roční slepice, cena 80,- Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 15,- Kč za kůži.
 4. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 24. února od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 17. 2. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že bude Obecní úřad ve čtvrtek 19. února z organizačních důvodů po celý den uzavřen.
 2. Zveme občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 24. února od 18 hodin v přednáškové místnosti Muzea.


Hlášení ze dne 9. 2. 2015

 1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 11. února v 10:45 hodin u pohostinství prodávat kuřice červené, cena 170,- Kč/ks, roční slepice, cena 80,- Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 15,- Kč za kůži.
 2. Vedoucí místní samoobsluhy oznamuje občanům, že bude prodejna ve středu odpoledne a ve čtvrtek po celý den, z provozních důvodů uzavřena.
 3. Mateřské centrum Čtyřlístek pořádá v neděli 15. února od 15:30 hodin v mateřském centru další kroužek tvoření pro děti předškolního věku na téma „Kdo to zvoní“. S sebou si vezměte kelímek od jogurtu a barevnou stužku. Vstupné je 10 Kč.


Hlášení ze dne 6. 2. 2015

 1. Srdečně zveme všechny občany na „Masopust 2015“, který bude v sobotu 7. února. Sraz masek je v 9:00 u rybníka před domem č.p. 308. Průvod masek obcí začíná v 9:30 hodin. Od 10 hodin bude také ve dvoře muzea probíhat obecní zabíjačka až do odpoledních hodin. Bude zde možné zakoupit různé zabíjačkové speciality, včetně polévky, kterou Vám řezník rád připraví také do přinesených nádob. Na všech specialitách si můžete pochutnat přímo v areálu dvora a posedět se sousedy. K dispozici budou také masopustní sladkosti, svařák, čaj a točené pivo. Den zakončíme Ostatkovou zábavou v KD, kdy nám bude hrát skupina Premiéra. Vstupné na večerní zábavu bude 50,-Kč, masky zdarma. Začátek je v 19 hodin.
 2. Paní Nedomová Vás srdečně zve na III. ročník Vedrovského mariáše, který se uskuteční v sobotu 7. února v pohostinství KD. Registrace hráčů je ve 13 hodin. Vstup pro veřejnost je od 14 hodin.
 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 11. února v 10:45 hodin u pohostinství prodávat kuřice červené, cena 170,- Kč/ks, roční slepice, cena 80,- Kč/ks a krmivo pro drůbež a králíky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena až 15,- Kč za kůži.
 4. Společnost LEPŠÍ PRÁCE Vám nabízí možnost pracovního uplatnění v Pohořelicích. Přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr (v případě zájmu i na brigádu). Nabízí stabilní pracovní zázemí, dobré platové ohodnocení, dotace stravování. Požadují pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu a čistý trestní rejstřík. Máte-li zájem o více informací, volejte na telefonní číslo 513034168.


Hlášení ze dne 2. 2. 2015

 1. Muzeum a IC Vedrovice srdečně zve na putovní výstavu „Reklama a děti“, která je zapůjčena z Muzea obchodu v Bratislavě.  Výstava probíhá do 7. února, vždy během otevírací doby Muzea a IC Vedrovice, tj. Út – So 9:00-17:00. K vidění jsou plakáty a stojanové reklamy z 20. a 30 let 20. století. Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na Vaši návštěvu.
 2. Ve středu 4. února v 16 hodin se koná v sále kulturního domu setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Součástí programu bude zajímavá  přednáška na téma zdraví, životní styl a role každého z nás na cestě životem. Zveme všechny vedrovické seniory i ostatní občany.
 3. Srdečně zveme všechny občany na „Masopust 2015“, který bude v sobotu 7. února. Sraz masek je v 9:00 u rybníka před domem č.p. 308. Průvod masek obcí začíná v 9:30 hodin. Od 10 hodin bude také ve dvoře muzea probíhat obecní zabíjačka až do odpoledních hodin. Bude zde možné zakoupit různé zabíjačkové speciality, včetně polévky, kterou Vám řezník rád připraví také do přinesených nádob. Na všech specialitách si můžete pochutnat přímo v areálu dvora a posedět se so usedy. K dispozici budou také masopustní sladkosti, svařák, čaj a točené pivo. Den zakončíme Ostatkovou zábavou v KD, kdy nám bude hrát skupina Premiéra. Vstupné na večerní zábavu bude 50,- Kč, masky zdarma. Začátek je v 19 hodin.
 4. Paní Nedomová Vás srdečně zve na III. ročník Vedrovského mariáše, který se uskuteční v sobotu 7. února v pohostinství KD. Registrace hráčů je ve 13 hodin. Vstup pro veřejnost je od 14 hodin.
 5. Společnost LEPŠÍ PRÁCE Vám nabízí možnost pracovního uplatnění v Pohořelicích. Přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr (v případě zájmu i na brigádu). Nabízí stabilní pracovní zázemí, dobré platové ohodnocení, dotace stravování. Požadují pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu a čistý trestní rejstřík. Máte-li zájem o více informací, volejte na telefonní číslo 513034168.