Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 ... 6 7 8 9 10 [ > ]
 
Obecní znak

Konkurs na ředitele-ředitelku ZŠ a MŠ Vedrovice

neděle, 11. březen 2018 // ŠKOLA

Starosta obce ve smyslu § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje konkurs na pracovní místo ředitele/ředitelky Mateřské školy a Základní školy Vedrovice, okres Znojmo, příspěvkové organizace

 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany 02-2018

neděle, 11. březen 2018 // OSTATNÍ

Zveřejňujeme zpravodaj JE Dukovany, který vyšel v únoru 2018

 
Logo IDS JMK

Přehled drážních výluk 8. týden

neděle, 18. únor 2018 // OSTATNÍ

Informace o drážní výluce na trati 244, ve dnech 20. 2., 21. 2. a 22. 2. 2018

 
Logo PČR

Varování Policie ČR

čtvrtek, 12. únor 2018 // OSTATNÍ

Vážení spoluobčané, Policie České republiky varuje před různými podvodníky a zloději, kteří projíždějí obcemi našeho regionu. Snaží se zejména zneužít důvěřivosti a ochoty starších občanů. Pod různými výmluvami se dostanou do domu a to je pro ně velká příležitost ke krádeži. Dokazují to dva případy z ledna letošního roku. Falešní plynaři kontaktovali starší ženy ve Znojmě a v Božicích. Pod záminkou kontroly plynu pak obě důvěřivé ženy přímo v jejich bytech okradli. V souvislosti s těmito případy upozorňujeme občany, aby nedávali těmto podvodníkům a zlodějům šanci. Nezvěte nikoho cizího dovnitř a zavřete před nimi dveře.

 
Logo JE Dukovany

Distribuce tablet Jodidu draselného

úterý, 06. únor 2018 // OSTATNÍ

Naše obec se nachází ve dvacetikilometrové Zóně havarijního plánování Jaderné elektrárny Dukovany. Z tohoto důvodu by měla mít každá domácnost pro každého člena jednu krabičku tablet Jodidu draselného pro případ užití během „mimořádné situace“. Informace k tzv. Jódové profylaxi najdete na webu JE Dukovany (https://www.aktivnizona.cz/) nebo v kalendáři JE Dukovany, který si některé domácnosti již na OÚ nebo na poště vyzvedly. Pro ostatní jsou stále zdarma k dispozici. V březnu 2018 končí exspirace tablet, které máte doma, a proto Vám budou zaměstnanci OÚ Vedrovice do konce února průběžně dodávat do domácností tablety nové. Při převzetí si budou staré tablety vybírat zpět k odborné likvidaci. Žádáme Vás proto, abyste si tyto staré tablety nachystali k odevzdání. V případě, že Vás nezastihneme doma, můžete staré tablety odevzdat na OÚ a vyzvednout si zde také nové.

 
Stránky [ < ] 1 ... 6 7 8 9 10 [ > ]