Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 127 128 129 130 131 ... 136 [ > ]

Hlášení ze dne 16. 10. 2017

1. Paní Pavla Galášová oznamuje občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200,- Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60cm za 400 Kč. // 2. Mateřské centrum Čtyřlístek Vedrovice pořádá kroužek Hrátky pro děti. Přijďte ve středu 18. října od 16 hodin do centra na OÚ. Bude se zpívat, tancovat a něco hezkého se bude vytvářet. S sebou přezůvky, dobrou náladu a symbolických 20 Kč na materiál. // 3. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 21. října zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12:30 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit do středy na OÚ. // 4. Oznamujeme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2018-2020, které budeme zdarma rozdávat občanům. K vyzvednutí jsou na naší Poště nebo v Muzeu, během jejich otvírací doby. // 5. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. února 2018. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 30. října 2017.

Hlášení ze dne 13. 10. 2017

1. Muzeum a informační centrum zve všechny děti i jejich rodiče na tvořivou dílnu pod názvem „Knoflíkománie v knihovně – podzimní zdobení“, která se uskuteční v přednáškové místnosti dnes od 17:00 hodin. // 2. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. října, v čase od 9:30 do 9:50 hodin, speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 3. Nová organizace Dětem s láskou z.s. Vás srdečně zve na zahájení činnosti Sdružení mateřského rodinného klubu v obci Vedrovice. Přijďte i se svými dětmi v neděli 15. října v 15:00 hodin na fotbalové hřiště Pod skalami a dozvíte se více. Je pro všechny připravený bohatý zábavný program. // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo mužů sehraje v neděli 15. října od 15:00 hodin v Bohuticích svůj další mistrovský zápas. Svá utkání sehraje na hřišti v Olbramovicích také náš nový tým přípravky. V sobotu 14. října tam hrají malí fotbalisté od 9:00 hodin s týmem Olbramovic a od 10:00 hodin s týmem Suchohrdly u Miroslavy. // 5. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 21. října zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12:30 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ. // 6. Oznamujeme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2018-2020, které budeme zdarma rozdávat občanům. K vyzvednutí jsou na naší Poště nebo v Muzeu, během jejich otvírací doby.

Hlášení ze dne 12. 10. 2017

1. Muzeum a informační centrum zve všechny děti i jejich rodiče na tvořivou dílnu pod názvem „Knoflíkománie v knihovně – podzimní zdobení“, která se uskuteční v přednáškové místnosti v pátek 13. října od 17:00 hodin. // 2. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. října, v čase od 9:30 do 9:50 hodin, speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 3. Nová organizace Dětem s láskou z.s. Vás srdečně zve na zahájení činnosti Sdružení mateřského rodinného klubu v obci Vedrovice. Přijďte i se svými dětmi v neděli 15. října v 15:00 hodin na fotbalové hřiště Pod skalami a dozvíte se více. Je pro všechny připravený bohatý zábavný program. // 4. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 21. října zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12:30 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ. // 5. Oznamujeme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2018-2020, které budeme zdarma rozdávat občanům. K vyzvednutí jsou na naší Poště nebo v Muzeu, během jejich otvírací doby.

Hlášení ze dne 11. 10. 2017

1. Připomínáme občanům, že bude zcela uzavřena komunikace od hasičské zbrojnice ke koupališti až do pondělí 16. října, z důvodu recyklace a úpravy podkladu pro asfaltový povrch, který se bude pokládat v pondělí. Parkování v křižovatce u hasičské zbrojnice nebude také možné. Pokud v této ulici občané nebydlí, doporučujeme využít jinou ulici také pro pěší chůzi. // 2. Muzeum a informační centrum zve všechny děti i jejich rodiče na tvořivou dílnu pod názvem „Konoflíkománie v knihovně – podzimní zdobení“, která se uskuteční v přednáškové místnosti v pátek 13. října od 17:00 hodin. // 3. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 15, října, v čase od 9:30 do 9:50 hodin, speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 4. Nová organizace Dětem s láskou z.s. Vás srdečně zve na zahájení činnosti Sdružení mateřského rodinného klubu v obci Vedrovice. Přijďte i se svými dětmi v neděli 15. října v 15:00 hodin na fotbalové hřiště Pod skalami a dozvíte se více. Je pro všechny připravený bohatý zábavný program. // 5. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 21. října zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12:30 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ. // 6. Oznamujeme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2018-2020, které budeme zdarma rozdávat občanům. K vyzvednutí jsou na naší Poště nebo v Muzeu, během jejich otvírací doby.

Hlášení ze dne 10. 10. 2017

1. Eon Č.R. připomíná občanům, že do 12. října bude pracovník provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Firma žádá o umožnění přístupu k elektroměrům. // 2. Paní Pavla Galášová oznamuje občanům, že přijímá objednávky na prodej výrobků na dušičky. Kytice lesní za 200,- Kč, Věnec velikost 30 cm za 130 Kč, velikost 50 cm za 300 Kč, a 60cm za 400 Kč. // 3. Oznamujeme občanům, že bude zcela uzavřena komunikace od hasičské zbrojnice ke koupališti od středy 11. října do pondělí 16. října, z důvodu recyklace a úpravy podkladu pro asfaltový povrch, který se bude pokládat v pondělí. Parkování v křižovatce u hasičské zbrojnice nebude také možné. Pokud v této ulici občané nebydlí, doporučujeme využít jinou ulici také pro pěší chůzi. // 4. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 15, října, v čase od 9:30 do 9:50 hodin, speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 5. Nová organizace Dětem s láskou z.s. Vás srdečně zve na zahájení činnosti Sdružení mateřského rodinného klubu v obci Vedrovice. Přijďte i se svými dětmi v neděli 15. října v 15:00 hodin na fotbalové hřiště Pod skalami a dozvíte se více. Je pro všechny připravený bohatý zábavný program. // 6. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 21. října zájezd pro seniory do partnerské obce Vysoká pri Morave . Program bude v místním Kulturním domě od 15 do 20 hodin. Odjezd autobusu z Vedrovic bude ve 12:30 hodin. Zájemci z řad důchodců se mohou hlásit na OÚ. // 7. Oznamujeme občanům, že nám byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2018-2020, které budeme zdarma rozdávat občanům. K vyzvednutí jsou na naší Poště nebo v Muzeu, během jejich otvírací doby. // 8. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. února 2018. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 30. října 2017.

Stránky [ < ] 1 ... 127 128 129 130 131 ... 136 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.