Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 24 [ > ]

Hlášení ze dne 18.06

1. O víkendu se našel na víceúčelovém hřišti klíč od auta. Kdo ho postrádá, může si ho vyzvednout na OÚ. // 2. Připomínáme občanům, že jsou ještě volná místa na zájezd do naší partnerské obce Vysoké pri Morave na slavnosti Letního slunovratu, který Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. června. Odjezd autobusu bude ve 13:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 16 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. // 3. Odbor dopravy MěÚ Moravský Krumlov upozorňuje občany, že z důvodu změny zákona o řidičských průkazech a s tím spojené změny v systému přijímání žádostí, budou ve čtvrtek 28. června a v pátek 29. června uzavřena přepážková místa evidence řidičských průkazů. Nebude možno přijímat ani vyřizovat žádné jiné žádosti.

Hlášení ze dne 15.06

1. Restaurace Kulturní dům zve všechny občany a zákazníky na akci „Řízkobraní 2018“, která bude dnes a zítra. Vaří se vždy od 18:00 hodin.// 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že mužstvo dospělých hraje v neděli 17. června od 16:30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ své poslední utkání sezony. Soupeřem budou Jamolice. // 3. Připomínáme občanům, že Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. června zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjezd autobusu bude ve 12:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit do středy 20. června na OÚ.// 4. Odbor dopravy MěÚ Moravský Krumlov upozorňuje občany, že z důvodu změny zákona o řidičských průkazech a s tím spojené změny v systému přijímání žádostí, budou ve čtvrtek 28. června a v pátek 29. června uzavřena přepážková místa evidence řidičských průkazů. Nebude možno přijímat ani vyřizovat žádné jiné žádosti.

Hlášení ze dne 11.06

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 13. června v 11:15 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks. // 2. Restaurace Kulturní dům zve všechny občany a zákazníky na akci „Řízkobraní 2018“, která bude v pátek 15. června a v sobotu 16. června. Vaří se vždy od 18:00 hodin. // 3. Oznamujeme občanům, že Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. června zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjezd autobusu bude ve 12:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit do středy 20. června na OÚ.

Hlášení ze dne 08.06

1. Rybářský spolek Vedrovice připomíná svým členům, že se dnes od 20:00 hodin koná v Hospůdce u Závišků schůze k organizaci závodů. // 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše přípravka hraje v neděli 10. června dva poslední zápasy sezony na hřišti v Oleksovicích od 9:00 hodin budou jejich soupeřem Práče a od 10:00 hodin hrají s Oleksovicemi. Mužstvo dospělých hraje své utkání v neděli 10. června od 16:30 hodin ve Vlasaticích. // 3. Oznamujeme občanům, že Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. června zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjezd autobusu bude ve 12:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit do středy 20. června na OÚ.

Hlášení ze dne 06.06

1. Dnes se uskuteční setkání Klubu seniorů. Přijďte v 18 hodin do kulturního domu. // 2. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijela pojízdná rychločistírna peří, která čistí peří na počkání. Celý proces probíhá před očima zákazníka, takže je záměna peří vyloučena. Peří se čistí nejen staré, ale také nové, neboť i toto obsahuje různé nečistoty. Firma zároveň prodává ušité sypkoviny na prošívané deky a polštáře. Šije prošívané deky a polštáře na počkání. Pojízdná čistírna stojí před OÚ a funguje dnes do 19:00 hodin a zítra od 9:00 do 19:00 hodin. // 3. Oznamujeme občanům, že Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. června zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjezd autobusu bude ve 12:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit do středy 20. června na OÚ.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 24 [ > ]