Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 38 [ > ]

Hlášení ze dne 06.02

1. Oblastní Charita Znojmo děkuje všem dárcům a lidem naší obce, kteří byli ochotni a laskaví přispět svým finančním darem na pomoc potřebným lidem v Tříkrálové sbírce 2019. Děkuje také všem obětavým koledníkům, díky nimž se podařilo tuto sbírku uspořádat. Společnými silami se podařilo vykoledovat na Znojemsku celkovou částku 2.346.252,-Kč. V naší obci se vybralo 25.200,-Kč. Z toho se vybralo do pokladničky na Tříkrálovém koncertu a OÚ 4.390,-Kč. K poděkování se připojuje také OÚ Vedrovice. // 2. SK Vedrovice zve všechny na 3. fotbalový ples, který bude v pátek 8. února od 20:00 hodin v sále KD. Vstupné je 100,-Kč základní a 150,-Kč, kdy je vstupenka slosovatelná. Sál bude otevřen od 19:30 hodin a místa jsou bez rezervace. K tanci a poslechu hraje skupina STONE. Připravena je bohatá tombola a v ní spousta skvělé elektroniky, wellnes pobytů, dárkových poukazů a mnoho dalších hodnotných cen.// 3. Městys Olbramovice oznamuje, že ve dnech 9. února, 16. února, 23. února a 2. března (jsou to soboty) vždy od 15:00 do 18:00 hodin proběhne odstřel volně žijících zdivočelých holubů v městysi Olbramovice. Prosíme chovatele holubů, aby si v těchto dnech zajistili ochranu svých jedinců ve svých holubnících nebo voliérách.

Hlášení ze dne 01.02

1. Oblastní Charita Znojmo děkuje všem dárcům a lidem naší obce, kteří byli ochotni a laskaví přispět svým finančním darem na pomoc potřebným lidem v Tříkrálové sbírce 2019. Děkuje také všem obětavým koledníkům, díky nimž se podařilo tuto sbírku uspořádat. Společnými silami se podařilo vykoledovat na Znojemsku celkovou částku 2.346.252,-Kč. V naší obci se vybralo 25.200,-Kč. Z toho se vybralo do pokladničky na Tříkrálovém koncertu a OÚ 4.390,-Kč. K poděkování se připojuje také OÚ Vedrovice. // 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v úterý 5. února v 10:45 hodin před KD prodávat kuřice červené za 170,-Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky 120,-Kč/10kg balení + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10,-Kč/ks. // 3. SK Vedrovice zve všechny na 3. fotbalový ples, který bude v pátek 8. února od 20:00 hodin v sále KD. Vstupné je 100,-Kč základní a 150,-Kč, kdy je vstupenka slosovatelná. Sál bude otevřen od 19:30 hodin a místa jsou bez rezervace. K tanci a poslechu hraje skupina STONE. Připravena je bohatá tombola a v ní spousta skvělé elektroniky, wellnes pobytů, dárkových poukazů a mnoho dalších hodnotných cen.

Hlášení ze dne 28.01

1. V úterý 29. ledna přijede do naší obce prodejce sadbových a konzumních brambor z Českomoravské vrchoviny firma OVO-SADBA. V nabídce budou pravé certifikované sadbové brambory, konzumní brambory, hnojivo na brambory, hnojivo NPK, ledek, cererit, zahradnické a květinové substráty. Dále bude možné zakoupit cibuli, jablka, ovocné džemy a krmné směsi pro nosnice a králíky. Prodej se uskuteční v 10:00 hodin u KD, prodejce se zdrží podle zájmu občanů. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 29.ledna od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Hlášení ze dne 25.01

1. Oznamujeme občanům, že od poloviny ledna do konce února 2019 bude v naší obci česká výzkumná společnost MEDIAN provádět mezinárodní výzkum na téma: Jak lidé vnímají soudobou národní a mezinárodní situaci. Cílem výzkumu je získat informace o představách obyvatel ČR týkajících se domácí i mezinárodní politické situace. Tazatelé z renomované společnosti MEDIAN (člen sdružení českých výzkumných agentur SIMAR) v uvedeném období navštíví vybrané domácnosti v naší obci. Výběr domácností probíhá náhodně z veřejného rejstříku. Účast ve výzkumu je dobrovolná. Všechny odpovědi budou zpracovány zcela anonymně a bude dodržována přísná důvěrnost. // 2. Dnes se koná Beseda nad kronikou. Zájemci o historii přijďte v 17 hodin do muzea. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 29.ledna od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Hlášení ze dne 23.01

1. Oznamujeme občanům, že od poloviny ledna do konce února 2019 bude v naší obci česká výzkumná společnost MEDIAN provádět mezinárodní výzkum na téma: Jak lidé vnímají soudobou národní a mezinárodní situaci. Cílem výzkumu je získat informace o představách obyvatel ČR týkajících se domácí i mezinárodní politické situace. Tazatelé z renomované společnosti MEDIAN (člen sdružení českých výzkumných agentur SIMAR) v uvedeném období navštíví vybrané domácnosti v naší obci. Výběr domácností probíhá náhodně z veřejného rejstříku. Účast ve výzkumu je dobrovolná. Všechny odpovědi budou zpracovány zcela anonymně a bude dodržována přísná důvěrnost. // 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 24. ledna v 10:45 hodin před KD prodávat kuřice červené za 170 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky 120Kč/10kg balení, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10Kč/ks. // 3. V pátek 25. ledna se koná Beseda nad kronikou. Zájemci o historii přijďte v 17 hodin do muzea. // 4. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 29.ledna od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 38 [ > ]