Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 42 [ > ]

Hlášení ze dne 24.04

1. MŠ a ZŠ Vedrovice příjme do hlavního pracovního poměru vedoucí školní kuchyně, nebo kuchařku s nástupem od 1. května 2019. Požadujeme vyučení v odboru kuchař, praxe vítána. Své životopisy zasílejte na adresu zsvedrovice@seznam.cz // 2. V pátek 26. dubna se koná Večer pro důchodce. Přijďte v 18:00 hodin do kulturního domu. K tanci a poslechu hraje Vedrovanka, v programu vystoupí děti MŠ a tanečnice z Vedrovic. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 29.dubna od 19:00 hodin v sále KD.

Hlášení ze dne 16.04

1. Oznamujeme občanům, že zítra od 7:00 do 10:00 hodin nepoteče v celé obci voda, z důvodu opravy vodovodní přípojky na vodovodním řadu vedoucím od vodárny. // 2. Zveme seniory na zajímavé přednášky Hrátky s pamětí a Péče o seniory, které se uskuteční ve středu 17. dubna od 17:00 hodin v sále KD. Přednášku Hrátky s pamětí povede pan Zdeněk Choura a přednášku Péče o seniory Ing. Zdeňka Michálková, pracovníci v sociálních službách z organizace Klára pomáhá, z.s. Brýle a tužku si vezměte s sebou! Vstup je zdarma. // 3. Paní Vlasta Kolegarová oznamuje zákazníkům, že knedlíky na velikonoční svátky bude prodávat naposledy ve středu 17. dubna. V neděli se knedlíky vařit nebudou. // 4. Oznamujeme občanům, že pan Veselý Jaroslav bude ve čtvrtek 18. dubna od 7:45 do 8:00 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I za 90,- Kč/kg, Kapr výběr za 100,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 62,- Kč/kg a Pstruh duhový 175,-. Kč/kg.

Hlášení ze dne 11.04

1. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že v pátek 12. dubna neordinuje. // 2. Tenisový klub Vedrovice oznamuje svým členům, že se v sobotu 13. dubna koná brigáda na tenisovém kurtu. Přineste si lopatu nebo hrábě. Začátek brigády je v 8:00 hodin. // 3. Zveme všechny na již 6. ročník akce „Ukliďme Vedrovice“, která si dává za cíl uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek obecně. Pokud se jako dobrovolníci chcete zasloužit o Vedrovice bez odpadků, dojděte na sraz v neděli 14. dubna v 9:00 k seníku, směr Chrastí. S sebou si vezměte pracovní rukavice a pevnou obuv. Občerstvení zajištěno. // 4. Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní v pondělí 15. dubna a v úterý 16.dubna po celý den zavřena. // 5. Oznamujeme občanům, že firma Drůbež Novák HB- drůbežárna Mírovka, bude prodávat v pondělí 15. dubna od 13:30 hodin u KD, nosné kuřice před snůškou stáří 20 týdnů, cena 186 Kč za kus, barva hnědá, černa, bílá a kropenatá a sussexová. // 6. Vážení rodiče, zveme Vás a Vaše děti na zápis do první třídy, který se uskuteční v pondělí 15. dubna v budově ZŠ Vedrovice od 14:30 do 16:30 hodin. S sebou přineste rodný list dítěte. // 7. Srdečně zveme všechny seniory na divadelní přednášku pod názvem Senior bez nehod, která se uskuteční v úterý 16. dubna od 16:00 hodin v sále KD. Vstup je zdarma. // 8. Zveme seniory na zajímavé přednášky Hrátky s pamětí a Péče o seniory, které se uskuteční ve středu 17. dubna od 17:00 hodin v sále KD. Přednášku Hrátky s pamětí povede pan Zdeněk Choura a přednášku Péče o seniory Ing. Zdeňka Michálková, pracovníci v sociálních službách z organizace Klára pomáhá, z.s. Brýle a tužku si vezměte s sebou! Vstup je zdarma.

Hlášení ze dne 10.04

1. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že v pátek 12. dubna neordinuje. // 2. Tenisový klub Vedrovice oznamuje svým členům, že se v sobotu 13. dubna koná brigáda na tenisovém kurtu. Přineste si lopatu nebo hrábě. Začátek brigády je v 8:00 hodin. // 3. Zveme všechny na již 6. ročník akce „Ukliďme Vedrovice“, která si dává za cíl uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek obecně. Pokud se jako dobrovolníci chcete zasloužit o Vedrovice bez odpadků, dojděte na sraz v neděli 14. dubna v 9:00 k seníku, směr Chrastí. S sebou si vezměte pracovní rukavice a pevnou obuv. Občerstvení zajištěno. // 4. Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní v pondělí 15. dubna a v úterý 16.dubna po celý den zavřena. // 5. Vážení rodiče, zveme Vás a Vaše děti na zápis do první třídy, který se uskuteční v pondělí 15. dubna v budově ZŠ Vedrovice od 14:30 do 16:30 hodin. S sebou přineste rodný list dítěte. // 6. Srdečně zveme všechny seniory na divadelní přednášku pod názvem Senior bez nehod, která se uskuteční v úterý 16. dubna od 16:00 hodin v sále KD. Vstup je zdarma. // 7. Zveme seniory na zajímavé přednášky Hrátky s pamětí a Péče o seniory, které se uskuteční ve středu 17. dubna od 17:00 hodin v sále KD. Přednášku Hrátky s pamětí povede pan Zdeněk Choura a přednášku Péče o seniory Ing. Zdeňka Michálková, pracovníci v sociálních službách z organizace Klára pomáhá, z.s. Brýle a tužku si vezměte s sebou! Vstup je zdarma. // 8. Firma EKON, spol. s r.o., Malinovského 1, Miroslav přijme do hlavního pracovního poměru řidiče vysokozdvižného vozíku na dvousměnný provoz, s možným nástupem 17. června. Dále firma přijme řidiče skupiny „C“, s denním návratem a nástupem ihned. Více informací obdržíte na telefonním čísle 725611914 nebo osobně na adrese firmy.

Hlášení ze dne 08.04

1. Oznamujeme všem zájemcům z řad seniorů, že se v úterý 9. dubna plánovaný zájezd do Brna nekoná, pro malou účast. // 2. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že v pátek 12. dubna neordinuje. // 3. Srdečně zveme všechny seniory na divadelní přednášku pod názvem Senior bez nehod, která se uskuteční v úterý 16. dubna od 16:00 hodin v sále KD. Vstup je zdarma. // 4. Zveme seniory na zajímavé přednášky Hrátky s pamětí a Péče o seniory, které se uskuteční ve středu 17. dubna od 17:00 hodin v sále KD. Přednášku Hrátky s pamětí povede pan Zdeněk Choura a přednášku Péče o seniory Ing. Zdeňka Michálková, pracovníci v sociálních službách z organizace Klára pomáhá, z.s. Brýle a tužku si vezměte s sebou! Vstup je zdarma.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 42 [ > ]