Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 99 [ > ]

Hlášení ze dne 03.12.2021 v 13:19

1. Oznamujeme občanům, že bude v sobotu 4. prosince v 17:00 hodin na návsi slavnostně rozsvícen vánoční strom. Vzhledem k aktuálnímu stavu epidemiologické situace bude vše bez dalšího programu. // 2. Oznamujeme občanům, že bude Sběrný dvůr z důvodu čerpání dovolené od 6. do 12. prosince uzavřen. // 3. Vedoucí Jednoty oznamuje zákazníkům, že bude samoobsluha ve středu 8. prosince a ve čtvrtek 9. prosince uzavřena. V pátek 10. prosince bude prodejna otevřena již v nových prostorech.

Hlášení ze dne 25.11.2021 v 17:47

Oznamujeme všem chovatelům drůbeže v naší obci, že Ústřední veterinární správa Státní veterinární správy jako místně a věcně příslušný správní orgán vyhlásila mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy – vysoce patogenní influenzy ptáků (aviární influezy, tzv. „ptačí chřipky“) na území České republiky Všem chovatelům drůbeže se z důvodu zabránění kontaktu s volně žijícími ptáky a zabránění šíření nebezpečné nákazy: a) zakazuje chovat drůbež, s výjimkou běžců a holubů, pod širým nebem a nařizuje se umístit a držet chovanou drůbež, s výjimkou běžců a holubů, uvnitř budovy v hospodářství, ve kterém je chována; není-li možné chovanou drůbež trvale umístit a držet uvnitř budovy v hospodářství, ve kterém je chována, nařizuje se chovatelům omezit venkovní prostory, do nichž má drůbež přístup, a v co nejvyšší možné míře omezit kontakt chované drůbeže s volně žijícími ptáky, b) nařizuje podávat drůbeži vodu a krmivo uvnitř budovy v hospodářství nebo pod přístřešky, c) nařizuje omezit pohyb osob v hospodářstvích s chovem drůbeže pouze na osoby, jejichž činnost je zcela nezbytná pro zajištění řádné péče o chovanou drůbež d) nařizuje chránit krmivo, stelivo a vodu používané ke krmení, stlaní a napájení drůbeže před kontaminací trusem volně žijících ptáků. Celé znění nařízení najdete na úřední desce před OÚ a také na obecních webových stránkách (odkaz: https://vedrovice.cz/dokument/595b39e7af9970e9140364bce826c642 ).

Hlášení ze dne 24.11.2021 v 17:27

1. MUDr. Veronika Potůčková oznamuje svým pacientům, že v pátek 26. listopadu ordinuje pouze do 11:00 hodin, sestra je přítomná do 13:00 hodin. V pondělí 29.listopadu neordinuje. V akutních případech zastupuje MUDr. Zavadilová. // 2. Vzhledem k tomu, že v poslední době došlo k napadením zvěře a člověka toulavým psem a množí se psí exkrementy od volně pobíhajících psů po obci, vyzýváme majitele psů, aby si své psy dostatečně zabezpečili proti útěku a pokud zjistí, že se pes toulá po obci, aby si ho včas dohledali. Pokud bude některý pes na výzvu odchycen Městskou policií Moravský Krumlov, bude náklady na jeho zajištění a umístění v útulku hradit jeho majitel. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 30.listopadu od 18:00 hodin v sále KD.

Hlášení ze dne 23.11.2021 v 15:16

MUDr. Veronika Potůčková oznamuje svým pacientům, že v pátek 26. listopadu ordinuje pouze do 11:00 hodin, sestra je přítomná do 13:00 hodin.

Hlášení ze dne 15.11.2021 v 13:53

1. Vzhledem k tomu, že v poslední době došlo k napadením zvěře a člověka toulavým psem a množí se psí exkrementy od volně pobíhajících psů po obci, vyzýváme majitele psů, aby si své psy dostatečně zabezpečili proti útěku a pokud zjistí, že se pes toulá po obci, aby si ho včas dohledali. Pokud bude některý pes na výzvu odchycen Městskou policií Moravský Krumlov, bude náklady na jeho zajištění a umístění v útulku hradit jeho majitel. // 2. V úterý 16. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 18. listopadu v 10:45 hodin prodávat před KD roční slepice za 100,-Kč, mladé červené kuřice za 200 Kč za kus a krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 99 [ > ]