Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 26 [ > ]

Hlášení ze dne 16.08

1. Spolek přátel tradic a vína Vedrovice všechny srdečně zve na dožínkovou slavnost „Trešón“ s koštem domácích pálenek a likérů, která se uskuteční v sobotu 18. srpna od 20:00 hodin na dvoře Muzea a informačního centra ve Vedrovicích. Těšit se můžete na ochutnávku místních pálenek a likérů, nové vzorky z roku 2018, vína z vinařství Plaček a cimbálovou muziku CimbalMEN. Vstupné je 100,-Kč. V ceně je již také košt vzorků. Občerstvení je zajištěno. // 2. Připomínáme občanům, že bylo vydáno vodoprávním úřadem Moravský Krumlov Opatření obecné povahy – zákaz obecného nakládání s povrchovými vodami, a to na celém území ORP Moravský Krumlov a tedy také ve Vedrovicích. Za obecné nakládání s povrchovými vodami se považuje odběr povrchových vod nebo jiné nakládání s těmito vodami pro vlastní potřebu (např. zalévání zahrad, napouštění nádrží, bazénů pro vlastní potřebu apod.). Více se dozvíte na úředních deskách MěÚ Moravský Krumlov nebo na úřední desce obce Vedrovice.// 3. Připomínáme občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena ve středu 22. srpna dodávka elektrické energie. V čase od 12:30 do 15:00 hodin bude vypnutá oblast: trafostanice Vedrovice - Sokolovna. Dodávka vody do vodovodního řadu nebude omezena. // 4. Kulturní spolek Husákovy děti Vás zve na Letní kino, které bude v pátek 24. srpna od 20:45 hodin ve dvoře Muzea. Promítat se bude Coco, animovaný film pro všechny do 100 let. Vstupné je 70,-Kč. Občerstvení na akci je zajištěno!

Hlášení ze dne 07.08

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 2. Zveme děti do dvora Muzea, kde se ve středu 8. srpna od 10:00 hodin uskuteční výuka bubnování na Djembe. Vstupné je 50,-Kč. // 3. Oznamujeme občanům, že se ve středu 8. srpna ve 12:00 hodin spustí siréna k uctění památky vojáků zabitých v Afghanistánu. // 4. Obecní úřad připomíná občanům, že pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v sobotu 11. srpna. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Zájemci se mohou stále ještě hlásit na obecním úřadě.

Hlášení ze dne 03.08

1. SK Vedrovice zve příznivce malé kopané a všechny občany na fotbalový turnaj PROFI CUP 2018, který se uskuteční v sobotu 4. srpna od 10 hodina na hřišti „Pod skalami“. Občerstvení je zajištěno. // 2. Myslivecké sdružení Vedrovice všechny srdečně zve na Letní karnevalovou noc, která se koná v sobotu 4. srpna od 20 hodin na návsi. K tanci a poslechu hraje skupina ANNA ROCK. Je připraveno občerstvení: makrela na roštu a zvěřinový guláš. Vstupné je 100 Kč. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 7.srpna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 4. Obecní úřad oznamuje občanům, že pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v sobotu 11. srpna. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Hlášení ze dne 31.07

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 1. srpna v 11:15 hodin u pohostinství prodávat kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg za 190 Kč a krmivo pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky. Budou se vykupovat také králičí kůže. Cena 10,- Kč za kůži. // 2. SK Vedrovice zve příznivce malé kopané a všechny občany na fotbalový turnaj PROFI CUP 2018, který se uskuteční v sobotu 4. srpna od 10 hodina na hřišti „Pod skalami“. Občerstvení je zajištěno. // 3. Myslivecké sdružení Vedrovice všechny srdečně zve na Letní karnevalovou noc, která se koná v sobotu 4. srpna od 20 hodin na návsi. K tanci a poslechu hraje skupina ANNA ROCK. Je připraveno občerstvení: makrela na roštu a zvěřinový guláš. Vstupné je 100 Kč. // 4. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 7.srpna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 5. Obecní úřad oznamuje občanům, že pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v sobotu 11. srpna. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Hlášení ze dne 25.07

1. Tenisový klub Vedrovice všechny srdečně zve na Turnaj ve čtyřhře, který se koná v sobotu 28. července od 8:00 hodin na tenisovém kurtu u Sokolovny. Občerstvení je zajištěno. // 2. Městský úřad Moravský Krumlov, odbor životního prostředí, upozorňuje občany, že situace na vodních tocích je kritická. Současné průtoky vody se již pohybují pod hranicí minimálního zůstatkového průtoku. Vzhledem k této skutečnosti žádáme občany, aby omezili odběr povrchové vody z vodních toků a s vodou nakládali hospodárně. // 3. Obecní úřad oznamuje občanům, že pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v sobotu 11. srpna. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 26 [ > ]