Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 129 [ > ]

Hlášení ze dne 2. 6. 2023

1. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v neděli 4.června na Den dětí. Akce začíná od 15:00 hodin v Písníkách. Pro děti budou připraveny stanoviště pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.\n2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstva sehrají o víkendu svá další mistrovská utkání jarní části soutěže. Přípravka hraje v sobotu 3.června od 10:00 hodin v Hevlíně. Mužstvo mužů hraje v sobotu 3. června od 17:00 hodin v Miroslavi. Mužstvo žáků hraje v neděli 4. června od 10:30 hodin v Olbramkostele s mužstvem 1. SC Znojmo. \n3. Zveme děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na kouzelnické představení, které bude v sobotu 10. června od 17:00 hodin v sále Kulturního domu. V programu uvidíte kouzla nejen pro děti, iluze, veselé pejsky, břichomluvce a další zajímavá vystoupení. Vstupné je 50,-Kč.

Hlášení ze dne 29. 5. 2023

1. MUDr. Veronika Potůčková oznamuje svým pacientům, že v pátek 2. června neordinuje. Akutní případy ošetří MUDr. Zavadilová.\n2. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v neděli 4.června na Den dětí. Akce začíná od 15:00 hodin v Písníkách. Pro děti budou připraveny stanoviště pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a klobása na grilu.\n3. Oznamujeme občanům, že firma Drůbež Novák HB – drůbežárna Mírovka bude prodávat ve čtvrtek 8. června ve 13:30 hodin u KD nosné kuřice před snůškou stáří 18 týdnů, cena 255 Kč za kus, barva hnědá a černá. \n4. Obec Vedrovice pořádá pro děti letní týdenní putování s Lovci okolních pamětí. Termín je od 14. do18. srpna. Podmínkou věku je nástup dětí na školní docházku ve školním roce 2023/2024. Lovce povede pan Filip Kolegar. Program je velice rozmanitý – plno her, výletů, tvoření a zábavy. Strava je zajištěna. Přihlášky jsou k dispozici na poště Vedrovice nebo v místním muzeu. Uzávěrka přihlášek je do 31. července, kapacita je omezena. Cena tohoto putování je 1500 Kč na dítě. V případě dotazů volejte 607 026 631, paní Hana Kolegarová.

Hlášení ze dne 26. 5. 2023

1. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstva sehrají v neděli 28. května svá další mistrovská utkání jarní části soutěže. Přípravka hraje od 10:00 hodin v Práčích, mužstvo žáků hraje od 14:00 hodin v Prosiměřicích a mužstvo mužů hraje od 17:00 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“. Soupeřem bude Moravský Krumlov C.\n2. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v neděli 4.června na Den dětí. Akce začíná od 15:00 hodin v Písníkách. Pro děti budou připraveny stanoviště pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a klobása na grilu.\n3. Zveme děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na kouzelnické představení, které bude v sobotu 10. června od 17:00 hodin v sále Kulturního domu. V programu uvidíte kouzla nejen pro děti, iluze, veselé pejsky, břichomluvce a další zajímavá vystoupení. Vstupné je 50,-Kč.\n4. Obec Vedrovice pořádá pro děti letní týdenní putování s Lovci okolních pamětí. Termín je od 14. do18. srpna. Podmínkou věku je nástup dětí na školní docházku ve školním roce 2023/2024. Lovce povede pan Filip Kolegar. Program je velice rozmanitý – plno her, výletů, tvoření a zábavy. Strava je zajištěna. Přihlášky jsou k dispozici na poště Vedrovice nebo v místním muzeu. Uzávěrka přihlášek je do 31. července, kapacita je omezena. Cena tohoto putování je 1500 Kč na dítě. V případě dotazů volejte 607 026 631, paní Hana Kolegarová.

Hlášení ze dne 17. 5. 2023

1. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční dnes od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura, z občanského sdružení Klára pomáhá z.s.. // 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 19. května v 10:45 hod. prodávat před KD mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata a husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč za kus. // 3. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá ve spolupráci s členskými obcemi cykloakci „Moravskokrumlovskem na kole“. Akce se koná tuto sobotu 20. května. Cílem akce je propojit celý region, seznámit obyvatele i návštěvníky regionu s jednotlivými členskými obcemi a jejich zajímavostmi. Start akce je od 10:00 hodin v každé členské obci na určeném zastávkovém místě. V naší obce je tímto místem Cukrárna Na kopečku. Zde obdrží cyklisté cyklopas se seznamem zastávkových míst a mapku. Jednotlivé obce a jejich zastávková místa je možné projíždět v libovolném pořadí a směru. Na zastávkových místech se cyklisté seznámí se zajímavostmi navštívené obce, obdrží razítka do cyklopasu a bude pro ně připraveno drobné občerstvení. Cíl akce Moravskokrumlovskem na kole je v obci Skalice v Selském dvoře. Od 14:00 do 18:00 hodin zde bude probíhat kulturní program, ochutnávka vín a bude připraveno bohaté občerstvení. V 16 hod proběhne losování cyklopasů. Ceny pro cyklisty věnovaly obce Moravskokrumlovska. Hlavní cena je stan pro 4 osoby. Více informací sdělí internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz // 4. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 23.května od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Hlášení ze dne 15. 5. 2023

1. Zveme všechny seniory a ostatní občany na sociálně aktivizační setkání pod názvem Hrátky s pamětí, které se uskuteční ve středu 17. května od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. S sebou si vezměte brýle, tužku a dobrou náladu. Na setkání se těší pan Zdeněk Choura, z občanského sdružení Klára pomáhá z.s.. //\n2. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá v sobotu 20. května 5. ročník společné cykloakce „Moravskokrumlovskem na kole“ - cyklistický výlet po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách Moravskokrumlovska. Trasy jsou volitelné a různé obtížnosti. Start je v jakékoliv členské obci Moravskokrumlovska v 10:00 hodin, kde obdržíte instrukce, mapky a cyklopasy. Cíl: obec Skalice – Selský dvůr. V cíli je připraven kulturní program, občerstvení a v 16:00 hodin proběhne slosování vyplněných cyklopasů. Pro cyklisty jsou připraveny hodnotné ceny. Více informací sdělí internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz //\n3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v úterý 23.května od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 129 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.