Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 [ > ]
 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany 08-2017

středa, 22. listopad 2017 // OSTATNÍ

Právě vyšel zpravodaj JE Dukovany č.08/2017

 
Obecní znak

Evidence popelnic v obci

sobota, 20. listopad 2017 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že se budou ve čtvrtek 23. listopadu v rámci pravidelného svozu domovních odpadů evidovat popelnice pro nový systém svozu a třídění dopadů v naší obci. Je potřeba přistavit popelnice před dům ráno do 9:00 hodin. Vzhledem k počtu popelnic a velikosti obce se budou kódy lepit během celého dne. Sklízet se tedy popelnice mohou, až budou polepeny čárovým kódem na pravé straně.

 
Obecní znak

Setkání v Písníkách - nové dětské hřiště, firness hřiště a hřiště na Pétanque

sobota, 13. listopad 2017 // AKCE V OBCI

Srdečně zveme děti a jejich rodiče, mládež, seniory a ostatní občany na setkání k připravovanému projektu na nové dětské hřiště, hřiště na Pétanque a fitness hřiště. Toto setkání se uskuteční v neděli 19. listopadu od 15:00 hodin v Písníkách (pod lipami). Projekt má pracovní název "Odpočinková zóna Písníky", připravujeme ho pro podání žádosti o dotaci na MMR a proto potřebujeme znát Vaše přání, potřeby a podněty k těmto záležitostem. Nové hřiště by mělo sloužit především pro děti, mládež a seniory. Na své si přijdou jistě také všechny ostatní věkové kategorie.

 
Martinské hody

Pozvánka na Martinské hody

pátek, 27. říjen 2017 // AKCE V OBCI

Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 11. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Skoroňáci. Občerstvení je zajištěno. V nabídce budou také mladá a Svatomartinská vína. Video-pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=O8uw2k2H-sg&feature=share

 
Obecní znak

Rozpočet Jihomoravského kraje 2018

středa, 25. říjen 2017 // OSTATNÍ

Obyvatelé Jihomoravského kraje mají od pondělí 2. října 2017 možnost se již pošesté zapojit do přípravy krajského rozpočtu prostřednictvím projektu „Váš kraj, Váš rozpočet“. Až do konce měsíce října mohou na webových stránkách kraje http://www.kr-jihomoravsky.cz/ v internetovém dotazníku vyjádřit své priority, které by měl kraj v roce 2018 realizovat. Zapojte se také Vy!

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 [ > ]