Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 16 [ > ]
 
Obecní znak

Údržba dětského hřiště na návsi

úterý, 22. červen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme rodičům, dětem a ostatním uživatelům dětského hřiště na návsi, že bude od 22. června do 2. července probíhat jeho údržba. Proto bude po celou dobu mimo provoz a vstup na hřiště zakázán. Děkujeme za pochopení.

 
Obecní znak

Kancelář účetní - dovolená

pátek, 18. červen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní z důvodu čerpání dovolené v pondělí 21. června a v úterý 22. června po celý den uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 
Logo PČR

Upozornění Policie ČR

středa, 10. květen 2021 // OSTATNÍ

Policie České republiky v posledních týdnech zaznamenala vzrůstající aktivitu skupiny osob, které využívají jednu z metod sociálního inženýrství a to takzvaný Vishing. Jedná se o princip, který je založený na telefonních hovorech, kdy se v tomto případě osoby volajících zpravidla představují jako pracovníci banky, kteří zjistili napadení bankovního účtu. Tito domnělí pracovníci banky svými tvrzeními vystraší osobu, které volají, přičemž jejich hlavním cílem je získat její peníze. Sdělí, že je nutné, aby finanční prostředky byly z vlastního účtu okamžitě převedeny na jiný účet s tím, že budou po vyřešení celé věci následně vráceny, což se samozřejmě nestane. Více se dozvíte na webu PČR: https://www.policie.cz/clanek/web-informacni-servis-zpravodajstvi-soucasne-trendy-podvodniku-vishing-a-spoofing.aspx

 
Obecní znak

Sčítání lidu, bytů a domů 2021

středa, 10. květen 2021 // OSTATNÍ

Připomínáme všem občanům, kteří ještě nevyplnili formulář ke sčítání lidu, domů a bytů, že tak musí učinit do 11. května. V současné době je v naší obci sečteno pouze 75% obyvatel. Proto apelujeme na ty, kdo ještě poštou doručený formulář nevyplnili, aby tak včas učinili a odevzdali ho na poště anebo, aby provedli sčítání online na webu: www.scitani.cz

 
MŠ a ZŠ Vedrovice

Zápis dětí do 1. ročníku ZŠ Vedrovice

středa, 29. březen 2021 // ŠKOLA

Ředitelka MŠ a ZŠ Vedrovice oznamujeme rodičům, že se zápis dětí do 1. ročníku ZŠ Vedrovice uskuteční ve čtvrtek 8. dubna od 14.00 do 16.00 distanční formou. Veškeré informace jsou na webových stránkách školy v oddílu INFORMACE ŘEDITELKY (https://www.zsvedrovice.cz/zapis-do-1-rocniku-2021-2022/ )a potřebné formuláře na stolečku v přízemí obecního úřadu. Žádosti, prosím Vás, vhoďte do poštovní schránky ZŠ do 7. dubna 2021.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 16 [ > ]