Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 17 [ > ]
 
Obecní znak

Kontrola čárových kódů na popelnici

pátek, 03. březen 2023 // OSTATNÍ

Vyzýváme občany a ostatní uživatele svozu domovního odpadu, aby si zkontrolovali čárové kódy na svých popelnicích. Podle informací od svozové firmy je hodně popelnic s poškozeným čárovým kódem, a proto nejdou načíst do systému. Pokud bude čárový kód při příštích svozech poškozený, nebude popelnice vyvezena!

 
Logo JE Dukovany

Energetičtí podvodníci opět na scéně: novým trikem je zneužívání cenových stropů

čtvrtek, 16. únor 2023 // OSTATNÍ

Ani během energetické krize nepřestali takzvaní „energošmejdi“ využívat důvěřivosti některých lidí. Od začátku roku se zaměstnanci call center a zákaznických center ČEZ Prodej setkávají s případy, kdy energetičtí podvodníci zneužívají například vládní cenový strop na energie. Objevují se případy, kdy podvodníci nechávají zákazníka podepsat smlouvu o odběru energií pod záminkou, že klient podepisuje dokument, který je nutný k získání zastropovaných cen od státu. Podomní obchodníci také nyní často lidem vyhrožují odpojením, pokud smlouvu nepodepíšou. Někteří se opět vydávají za zaměstnance ČEZ nebo státních úřadů. ČEZ Prodej znovu apeluje na zákazníky, aby nepodepisovali žádné dokumenty, aniž by si je důkladně přečetli.

 
Česká pošta

Pošta PARTNER - sobota 18.2.2023 - ZAVŘENO

čtvrtek, 16. únor 2023 // OSTATNÍ

Pošta partner Vedrovice oznamuje svým klientům, že bude v sobotu 18. února z organizačních důvodů zavřeno. Nebudou se tedy vydávat nezpoplatněné dopisy a balíky.

 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany

úterý, 07. únor 2023 // OSTATNÍ

Přinášíme Vám první vydání elektronického zpravodaje Skupiny ČEZ pro region Jaderné elektrárny Dukovany v letošním roce - @INFO 01/2023 s přehledem událostí z JE Dukovany, Skupiny ČEZ i regionu elektrárny z posledního období. Součástí vydání je i Přehled grantových programů Nadace ČEZ na rok 2023. Stejně jako všechny dosud vydané elektronické zpravodaje @INFO JE Dukovany i Zpravodaje elektrárny Dukovany najdete také na webu Aktivní zóna (https://www.aktivnizona.cz/cs/uvod).

 
Logo PČR

Důležité upozornění Policie ČR

středa, 06. únor 2023 // OSTATNÍ

Policie České republiky varuje občany před podvodníky na internetu. Všechny jejich aktivity mají jasný cíl – vylákat z vás peníze! V posledních dnech přibývá případů souvisejících s prodejem zboží. Vždy to probíhá následovně. Zveřejníte na různých bazarových portálech inzerát a během chvilky se ozve zájemce, který vám pošle odkaz na platební bránu nebo přepravní společnost. POZOR, tyto odkazy jsou podvržené!!! Nikdy do nich nezadávejte žádné údaje o platební kartě, či o vašem internetovém bankovnictví!!! Pokud tak důvěřivě učiníte, pachatel bude mít přístup k vašim úsporám. Kupujícímu předejte pouze jediný údaj a tím je číslo vašeho účtu. Nic jiného k zaplacení nepotřebuje! Buďte obezřetní a nedávejte podvodníkům šanci připravit vás o peníze!

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 17 [ > ]