Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 10 [ > ]
 
Banner JEDU

Nové kalendáře JE Dukovany 2020-2021

středa, 13. listopad 2019 // OSTATNÍ

Na čtyřicet tisíc netradičních kalendářů budou v následujících týdnech dostávat obyvatelé v okolí Jaderné elektrárny Dukovany. Dvouletý stolní kalendář pro roky 2020-2021 ozdobily kresby žáků ze dvou základních škol z obcí v okolí elektrárny, a to z Dukovan a Myslibořic. Vedle svátků nebo významných výročí zde lidé najdou informace o tom, jak se chovat v případě mimořádné události. Vedle domácností jsou kalendáře určeny pro všechny úřady, instituce, školy, zdravotnická a ubytovací zařízení, podniky a rekreační obydlí ve 20kilometrovém okolí elektrárny. ČEZ je zdarma dodává každé dva roky do měst a obcí v okolí obou našich jaderných elektráren Dukovany a Temelín. Více informací najdete v připojené zprávě. V obci Vedrovice budou tyto kalendáře k dispozici na OÚ. Po jejich příjmu výdej vyhlásíme rozhlasem a na webu i na FB

 
Obecní znak

Čipování psů

pátek, 25. říjen 2019 // OSTATNÍ

Dnes bude v naší obci hromadné čipování psů, v čase od 14:30 do 18:00 hodin. Cena výkonu bude 480,-Kč. Více v článku.

 
Obecní znak

Nabídka práce - Obsluha ČOV

středa, 21. říjen 2019 // OSTATNÍ

Dobrovolný svazek obcí "Vedrovice a Kubšice - ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. ledna 2020. Bližší informace najdete v oznámení. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 22. listopadu 2019.

 
Zdravý kraj

Za krásami národního parku Podyjí

středa, 14. říjen 2019 // OSTATNÍ

Obec Vedrovice zve všechny občany na celodenní výlet do národního parku Podyjí, který bude organizován v neděli 27. října, v rámci projektu Zdravá obec Vedrovice.

 
Obecní znak

Koláč pro hospic

středa, 07. říjen 2019 // OSTATNÍ

Ve středu 9. října bude Oblastní charita Rajhrad organizovat v naší obci sbírku Koláč pro hospic. Ty nejsladší koláče si budete moct opatřit u stánku, který bude od 9:00 do 15:00 hod před Jednotou. Váš dobrovolný příspěvek totiž pomůže rajhradskému hospici k úhradě kompenzačních a zdravotních pomůcek pro naše pacienty a pro podporu provozu dvou oddělení. Odměňte se za štědrost sladkým koláčem a pomozte dobré věci.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 10 [ > ]