Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 17 [ > ]
 
Obecní znak

Strategie rozvoje obce - dotazníkové šetření

pátek, 15. říjen 2021 // OSTATNÍ

Milí spoluobčané, naše obec začala v současné době zpracovávat svůj program rozvoje, ve kterém chceme vyjasnit priority rozvoje obce a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na nejbližší roky. Program rozvoje nám umožní lépe využít našich finančních prostředků, je i důležitým podkladem při získávání různých dotací na uskutečnění vybraných rozvojových záměrů. Považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory na to, jaká by měla naše obec být a co pro to všichni můžeme udělat. Obracím se na vás proto se žádostí o vyjádření názoru na otázky uvedené v přiloženém dotazníku. Výsledky průzkumu poslouží výlučně jako podklad pro zpracování programu rozvoje obce a poskytnuté údaje budou pečlivě vyhodnoceny. Termín k odevzdání dotazníku je do 31.10.2021. Děkuji Vám za spolupráci a projevený zájem. Richard Janderka, starosta obce

 
Obecní znak

Odečet stavu vodoměrů

pátek, 01. říjen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že se bude v pondělí 4. října a v úterý 5. října provádět odpočet vody. Pokud nebudete k zastižení doma, je potřeba, abyste stav vodoměru napsali na lístek a ten umístili na vstupní dveře svého domu. Po zapsání stavu bude údaj na lístku přeškrtnutý. Pokud nebude lístek na dveřích k dispozici, vhodí zaměstnanec obce do schránky formulář pro zápis stavu vodoměru, který se po vyplnění odevzdá do schránky u vchodu na OÚ.

 
Moravskokrumlovsko - logo

Kulturní kalendář Moravskokrumlovsko 4-2021

čtvrtek, 09. září 2021 // AKCE V OKOLÍ

Zveřejňujeme kulturní kalendář Mikroregionu Moravskokrumlovsko na období září - prosinec 2021. Najdete zde akce konané v naší obci i obcích okolních.

 
MŠ a ZŠ Vedrovice

Den otevřených dveří v ZŠ Vedrovice

sobota, 06. září 2021 // ŠKOLA

Základní škola Vedrovice a obec Vedrovice oznamují, že bude v neděli 12. září od 13:00 do 17:00 hodin v Základní škole „Den otevřených dveří“. Zveme tímto všechny občany i návštěvníky Rozmarýnových hodů k návštěvě budovy ZŠ a prohlídce nového vybavení, které bylo pořízeno z projektu „Vybavíme společně školu“.

 
Muzeum Vedrovice

Muzeum a informační centrum - otvírací doba 11. a 12. září 2021

sobota, 06. září 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům a návštěvníkům Muzea a informačního centra, že bude v sobotu 11. září muzeum dopoledne zavřeno a nebudou se vydávat ani nedoručené balíky a dopisy. Odpoledne bude otevřeno od 14:00 do 17:00 hodin. V neděli 12. září bude otevřeno také od 14:00 do 17:00 hodin.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 17 [ > ]