Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 16 [ > ]
 
Obecní znak

Kancelář účetní - dovolená

pátek, 23. červenec 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní z důvodu čerpání dovolené po celý příští týden (tj. od 26. do 30. července) uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 
Obecní znak

Sběrný dvůr - 5. července - uzavřen

středa, 30. červen 2021 // OSTATNÍ

Připomínáme občanům, že je v pondělí 5. července státní svátek, a proto bude Sběrný dvůr uzavřen. Děkujeme za pochopení!

 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany

sobota, 28. červen 2021 // OSTATNÍ

Právě vyšlo páté letošní číslo elektronického zpravodaje @INFO JE Dukovany s přehledem významných událostí z JE Dukovany a Skupiny ČEZ, které se udály od vydání poslední čísla v závěru května. Toto nové číslo i všechny dosud vydané elektronické zpravodaje @INFO JE Dukovany, stejně jako pdf verze Zpravodaje Dukovany najdete také na webu Aktivní zóna.

 
Obecní znak

Tour de Varhany

sobota, 28. červen 2021 // AKCE V OBCI

V neděli 11. července od 14:30 hodin se uskuteční v kostele sv. Kunhuty varhanní koncert v rámci Hudebního festivalu Znojmo „Tour de Varhany“. Předprodej vstupenek je v Muzeu a na poštovní přepážce. Cena vstupenky v předprodeji je 100,-Kč.

 
Obecní znak

Údržba dětského hřiště na návsi

úterý, 22. červen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme rodičům, dětem a ostatním uživatelům dětského hřiště na návsi, že bude od 22. června do 2. července probíhat jeho údržba. Proto bude po celou dobu mimo provoz a vstup na hřiště zakázán. Děkujeme za pochopení.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 16 [ > ]