Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 18 [ > ]
 
Obecní znak

Sběrný dvůr - Dovolená

pátek, 25. listopad 2022 // OSTATNÍ

Upozorňujeme uživatele sběrného dvora, že bude z důvodu čerpání dovolené v prosinci uzavřen. V roce 2022 bude naposledy otevřen ve středu 30. listopadu a poprvé v roce 2023 bude otevřen ve středu 4. ledna.

 
EG.D

EG.D - Žádost vlastníkům pozemků

úterý, 08. listopad 2022 // OSTATNÍ

Firma EG.D upozorňuje na nutnost dodržení zákona č. 458/2000 Sb. (energetický zákon) a povinnosti, které z něj plynou. Na základě tohoto zákona a dle platných norem (PNE 33 0000-6, PNE 33 3300, PNE 33 3301, PNE 33 3302) firma žádá vlastníky a uživatele pozemků o odstranění dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Odstranění proveďte podle níže uvedeného výpisu z předpisů tak, aby byla dodržena maximální výška porostu.

 
EG.D

Odečty elektroměrů

neděle, 24. říjen 2022 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že ve dnech od 2. do 5. listopadu bude pracovník firmy E.G.D. a.s. provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům.

 
Logo IDS JMK

IDS JMK Informační novinky 40/22

pátek, 21. říjen 2022 // OSTATNÍ

Milí čtenáři našeho Infomailu! Jak jistě jistě tušíte, přinášíme Vám informace o změnách v IDS JMK v následujcích dnech a další informace o provozu IDS JMK. Pozor také na dlouhodobou změnu v Mor. Krumlově, kde se mění z důvodu opravy ul. Okružní trasy více linek. Od pondělí 24. 10. 2022 do pravděpodobně 22. 12. 2022 bude probíhat výluka v Moravském Krumlově z důvodu opravy mostu - ulice Okružní. Linka 164 - všechny spoje pojedou v obou směrech v Moravském Krumlově přes zastávku Moravský Krumlov, Kavalírka“ (ulice Rakšická a Dvořákova). Naopak přes polikliniku a náměstí nepojedou žádné spoje. Linka 432 - veškeré spoje, které jedou v úseku mezi zastávkami M. Krumlov, Jatky - M. Krumlov, aut. nádr. pojedou odklonem po obousměrné objízdné trase ulicemi Znojemská, Zámecká, Smetanova, Pod Hradbami a Dvořákova v Mor. Krumlově. Zastávku M. Krumlov, Jatky budou obsluhovat na ulici Znojemská. Na objízdné trase spoje obsluhují všechny zastávky. Linka 440 - mezi zastávkami Moravský Krumlov, u parku a Moravský Krumlov, Durdice resp. opačně jede odklonem přes Moravský Krumlov, náměstí a Moravský Krumlov, Kavalírka. Vybrané spoje jedou od zastávky Moravský Krumlov, u parku přes zastávky Moravský Krumlov, Poliklinika až Moravský Krumlov, provozovna ČAS. Linka 445 - veškeré spoje, které jedou ve směru z Miroslavi do Mor. Krumlova v Mor. Krumlově ulicemi Okružní, Rakšická a Dvořákova pojedou odklonem po obousměrné objízdné trase ulicemi Znojemská, Zámecká, Smetanova, Pod Hradbami a Dvořákova v Mor. Krumlově v trase ostatních nevýlukových spojů linky 445. Zastávku M. Krumlov, Jatky budou obsluhovat na ulici Znojemská. Děti určitě potěší informace, že ve dnech 26. a 27. 10. budou podzimní prázdniny a 28. 10. státní svátek. Podívejte se na jízdní řády, jak to pojede! A kam o tomto víkendu - co třeba do Dolního Poddvorova na rozhlednu? Přejeme Vám krásný víkend i celý příští týden!

 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany

úterý, 11. říjen 2022 // OSTATNÍ

Zveřejňujeme aktuální vydání elektronického zpravodaje Skupiny ČEZ pro region Jaderné elektrárny Dukovany - @INFO 07/2022 s přehledem událostí z JE Dukovany, Skupiny ČEZ i regionu elektrárny z posledního období. Všechny dosud vydané elektronické zpravodaje @INFO JE Dukovany, stejně jako pdf verze Zpravodaje elektrárny Dukovany najdete také na webu Aktivní zóna (odkaz: https://www.aktivnizona.cz/cs/zpravodaj).

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 18 [ > ]