Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 ... 9 10 11 [ > ]
 
Logo PČR

Varování Policie ČR

neděle, 12. únor 2018 // OSTATNÍ

Vážení spoluobčané, Policie České republiky varuje před různými podvodníky a zloději, kteří projíždějí obcemi našeho regionu. Snaží se zejména zneužít důvěřivosti a ochoty starších občanů. Pod různými výmluvami se dostanou do domu a to je pro ně velká příležitost ke krádeži. Dokazují to dva případy z ledna letošního roku. Falešní plynaři kontaktovali starší ženy ve Znojmě a v Božicích. Pod záminkou kontroly plynu pak obě důvěřivé ženy přímo v jejich bytech okradli. V souvislosti s těmito případy upozorňujeme občany, aby nedávali těmto podvodníkům a zlodějům šanci. Nezvěte nikoho cizího dovnitř a zavřete před nimi dveře.

 
Logo JE Dukovany

Distribuce tablet Jodidu draselného

úterý, 06. únor 2018 // OSTATNÍ

Naše obec se nachází ve dvacetikilometrové Zóně havarijního plánování Jaderné elektrárny Dukovany. Z tohoto důvodu by měla mít každá domácnost pro každého člena jednu krabičku tablet Jodidu draselného pro případ užití během „mimořádné situace“. Informace k tzv. Jódové profylaxi najdete na webu JE Dukovany (https://www.aktivnizona.cz/) nebo v kalendáři JE Dukovany, který si některé domácnosti již na OÚ nebo na poště vyzvedly. Pro ostatní jsou stále zdarma k dispozici. V březnu 2018 končí exspirace tablet, které máte doma, a proto Vám budou zaměstnanci OÚ Vedrovice do konce února průběžně dodávat do domácností tablety nové. Při převzetí si budou staré tablety vybírat zpět k odborné likvidaci. Žádáme Vás proto, abyste si tyto staré tablety nachystali k odevzdání. V případě, že Vás nezastihneme doma, můžete staré tablety odevzdat na OÚ a vyzvednout si zde také nové.

 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany 01-2018

úterý, 06. únor 2018 // OSTATNÍ

Zveřejňujeme zpravodaj JE Dukovany, který vyšel v lednu 2018

 
Oblastní Charita Znojmo

Tříkrálová sbírka 2018

čtvrtek, 25. leden 2018 // OSTATNÍ

Oblastní Charita Znojmo děkuje všem dárcům a lidem naší obce, kteří byli ochotni a laskaví přispět svým finančním darem na pomoc potřebným lidem v Tříkrálové sbírce 2018. Děkuje také všem koledníkům, díky nimž se podařilo tuto sbírku uspořádat. Společnými silami se podařilo vykoledovat na Znojemsku celkovou částku: 2.252.594,- Kč. V obci Vedrovice se vybralo celkem 24.371,-Kč a 10 Euro, z toho na Tříkrálovém koncertu 2.850,-Kč. K poděkování se připojuje také Obec Vedrovice.

 
Stránky [ < ] 1 ... 9 10 11 [ > ]