Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 17 [ > ]
 
Logo JE Dukovany

JE Dukovany - Informace k přípravě prověřovacího cvičení

úterý, 17. srpen 2021 // OSTATNÍ

V areálu Jaderné elektrárny Dukovany proběhne ve čtvrtek 19. 8. na úložišti středně a nízko radioaktivních odpadů (ÚRAO) havarijní cvičení s cílem ověřit součinnost mezi SÚRAO, provozovatelem ÚRAO, směnovým inženýrem a havarijním štábem elektrárny, poskytování informací dotčeným orgánům a organizacím a dále ověřit součinnost a připravenost elektrárenských hasičů k zásahu na uložišti při mimořádné radiační události. Tématem cvičení bude požár v otevřené jímce radioaktivních odpadů se zahořením obalových souborů. Do cvičení budou zapojeny pouze předem vybrané skupiny zaměstnanců. V jeho průběhu budou využity kouřové efekty, které mohou být viditelné v blízkém okolí elektrárny. Na tyto kouřové projevy není třeba reagovat a veřejnost nebude do cvičení žádným způsobem zapojena.

 
Obecní znak

Kancelář účetní - dovolená

pátek, 13. srpen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní z důvodu čerpání dovolené po celý příští týden (tj. od 16. do 20. srpna) uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 
Obecní znak

Sběrný dvůr - dovolená

pátek, 09. srpen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude Sběrný dvůr, z důvodu čerpání dovolené, od 16. do 22. srpna uzavřen. Děkujeme za pochopení.

 
Obecní znak

Kancelář účetní - dovolená

pátek, 23. červenec 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní z důvodu čerpání dovolené po celý příští týden (tj. od 26. do 30. července) uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 
Obecní znak

Sběrný dvůr - 5. července - uzavřen

středa, 30. červen 2021 // OSTATNÍ

Připomínáme občanům, že je v pondělí 5. července státní svátek, a proto bude Sběrný dvůr uzavřen. Děkujeme za pochopení!

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 17 [ > ]