Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 11 [ > ]
 
Obecní znak

Moravský Betlém

pátek, 13. prosinec 2019 // AKCE V OBCI

Všechny srdečně zveme na divadelní představení Moravský Betlém, které připravujeme, pod vedením Jiřího Lišky, na pátek 20. prosince a na neděli 22. prosince. Začátek bude vždy v 18:00 hodin a hrát se bude před obecním úřadem, který bude zároveň naší kulisou. V pátek 20. prosince vystoupí před přestavením se svým programem děti ze ZŠ a MŠ Vedrovice. Po ukončení představení bude ve dvoře Muzea na stáncích prodej s vánoční tématikou a k dispozici bude také drobné občerstvení, svařené víno, medovina a čaj.

 
Logo města Moravský Krumlov

Vánoční provoz na MěÚ Moravský Krumlov

čtvrtek, 12. prosinec 2019 // OSTATNÍ

Informace k omezení fungování MěÚ Moravský Krumlov během vánočních svátků a na přelomu roku 2019-2020

 
Obecní znak

Porucha na vodovodním řadu

úterý, 09. prosinec 2019 // OSTATNÍ

Dnes ráno jsme odkryli závadu na vodovodním řadu č.3, před domem č.p. 321 (Stehurovi) a zjistili jsme, že se jedná o prasklý spoj mezi trubkami. Voda je zastavena od č.p. 166 (Vechovi), na konec obce k sušce a také Pod skalami. Ještě odpoledne by měla být závada odstraněna a vodovod v této části obce opět funkční.

 
Obecní znak

Zahrada v MŠ Vedrovice - podpora Nadace ČEZ

čtvrtek, 05. prosinec 2019 // ŠKOLA

Chtěli bychom tímto požádat všechny příznivce obce Vedrovice a ostatní aktivní lidi, aby podpořili svým pohybem získání finančního příspěvku z Nadace ČEZ na stavební úpravy zahrady v naší Mateřské škole.

 
Obecní znak

Důležité upozornění - Kácení stromů u koupaliště

úterý, 02. prosinec 2019 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že se v úterý 3. prosince budou kácet topoly u koupaliště. Z bezpečnostních důvodů budou všechny tři přístupové komunikace od 8:00 hodin uzavřeny. Zobrazeno na přiložené mapce

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 11 [ > ]