Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 17 [ > ]
 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany

pátek, 28. červen 2021 // OSTATNÍ

Právě vyšlo páté letošní číslo elektronického zpravodaje @INFO JE Dukovany s přehledem významných událostí z JE Dukovany a Skupiny ČEZ, které se udály od vydání poslední čísla v závěru května. Toto nové číslo i všechny dosud vydané elektronické zpravodaje @INFO JE Dukovany, stejně jako pdf verze Zpravodaje Dukovany najdete také na webu Aktivní zóna.

 
Obecní znak

Tour de Varhany

pátek, 28. červen 2021 // AKCE V OBCI

V neděli 11. července od 14:30 hodin se uskuteční v kostele sv. Kunhuty varhanní koncert v rámci Hudebního festivalu Znojmo „Tour de Varhany“. Předprodej vstupenek je v Muzeu a na poštovní přepážce. Cena vstupenky v předprodeji je 100,-Kč.

 
Obecní znak

Údržba dětského hřiště na návsi

úterý, 22. červen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme rodičům, dětem a ostatním uživatelům dětského hřiště na návsi, že bude od 22. června do 2. července probíhat jeho údržba. Proto bude po celou dobu mimo provoz a vstup na hřiště zakázán. Děkujeme za pochopení.

 
Obecní znak

Kancelář účetní - dovolená

pátek, 18. červen 2021 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní z důvodu čerpání dovolené v pondělí 21. června a v úterý 22. června po celý den uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 
Logo PČR

Upozornění Policie ČR

pátek, 10. květen 2021 // OSTATNÍ

Policie České republiky v posledních týdnech zaznamenala vzrůstající aktivitu skupiny osob, které využívají jednu z metod sociálního inženýrství a to takzvaný Vishing. Jedná se o princip, který je založený na telefonních hovorech, kdy se v tomto případě osoby volajících zpravidla představují jako pracovníci banky, kteří zjistili napadení bankovního účtu. Tito domnělí pracovníci banky svými tvrzeními vystraší osobu, které volají, přičemž jejich hlavním cílem je získat její peníze. Sdělí, že je nutné, aby finanční prostředky byly z vlastního účtu okamžitě převedeny na jiný účet s tím, že budou po vyřešení celé věci následně vráceny, což se samozřejmě nestane. Více se dozvíte na webu PČR: https://www.policie.cz/clanek/web-informacni-servis-zpravodajstvi-soucasne-trendy-podvodniku-vishing-a-spoofing.aspx

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 17 [ > ]