Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 17 [ > ]
 
Obecní znak

Hodina Země 2022

pátek, 25. březen 2022 // AKCE V OBCI

Obec Vedrovice se připojuje k účasti na akci "Hodina Země 2022". Celosvětový apel na záchranu klimatu se letos odehraje v sobotu 26. března v čase od 20:30 do 21:30 hodin, kdy bude zhasnuté veřejné osvětlení také v naší obci.

 
Rodinná politika JmK

Pozvánka na setkání Obec přátelská rodině

úterý, 22. březen 2022 // AKCE V OBCI

Zveme všechny občany na 1. veřejnou schůzku k projektu „Obec přátelská rodině“ (Family Friendly Community), která se uskuteční v neděli 27. března, od 17:00 hodin v sále KD.

 
Obecní znak

OÚ Vedrovice - Dovolená

čtvrtek, 03. březen 2022 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude OÚ v pátek 4. března z důvodu čerpání dovolené po celý uzavřen.

 
Logo PČR

Policie České republiky varuje občany před různými podvodníky na internetu

úterý, 01. březen 2022 // OSTATNÍ

V současné době občané běžně komunikují pomocí mobilních telefonů nebo počítačů přes různé sociální sítě a aplikace. Aby toto počínání bylo bezpečné, je nutné dodržovat několik důležitých pravidel: chraňte si své soukromí a nesdělujte své osobní údaje / neprozrazujte tyto údaje ani o dalších lidech / nikdy nesdělujte žádné PIN kódy, bezpečnostní kódy, ověřovací kódy nebo hesla / nikdy neposílejte fotografie své platební karty či osobních dokladů / nebuďte na internetu příliš důvěřiví, ne všechno, co se tam píše je pravda a ne všichni uvádějí svoji pravou identitu / nenechte s sebou manipulovat, buďte opatrní, obezřetní a nedávejte podvodníkům šanci / pokud se cítíte napadeni či ohroženi, neváhejte a svěřte se někomu, komu důvěřujete, případně se obraťte na Policii České republiky.

 
Obecní znak

Sběrný dvůr - 26. února - uzavřen

pondělí, 21. únor 2022 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že bude sběrný dvůr v sobotu 26. února z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 17 [ > ]