Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 6 ... 12 [ > ]
 
Obecní znak

COVID-19 - Informace pro naše seniory

sobota, 21. březen 2020 // OSTATNÍ

Informace pro naše seniory, aby zůstali zdraví a nenakazili se.

 
Logo PČR

COVID-19 - Jsme v tom společně

sobota, 21. březen 2020 // OSTATNÍ

Celosvětově se řadu týdnů řeší nákaza virem COVID-19. Ohnisko se bohužel přesunulo do Evropy a významně se dotýká naší země. PČR proto apeluje na všechny občany České republiky, aby chránili své zdraví a přispěli svým počínáním k ozdravení celé populace.

 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany 02-2020

sobota, 21. březen 2020 // OSTATNÍ

Zveřejňujeme březnové číslo elektronického zpravodaje Skupiny ČEZ pro region Jaderné elektrárny Dukovany v tomto roce - Zpravodaj @INFO JE Dukovany – č. 2/2020. Najdete v něm přehled informací z významných událostí z JE Dukovany a Skupiny ČEZ, včetně informací s aktuálně přijímanými opatřeními v JE Dukovany v souvislosti s nákazou Covid 19 k zajištění bezpečného provozu a chodu elektrárny.

 
Obecní znak

Mobilní aplikace Obce na webu

sobota, 14. březen 2020 // OSTATNÍ

Připomínáme se s tím, že máme již delší dobu funkční aplikaci Obce na webu, která nahradila zasílání hromadných SMS pro ty, kdo mají tzv. chytrý telefon. Pokud chcete mít informace k dokumentům souvisejícím se současnou situací, které zveřejňujeme na webové úřední desce k opatřením zaváděným proti šíření Coronoaviru, nainstalujte si ji do svých mobilů.

 
Obecní znak

Mimořádná opatření - Koronavirus

úterý, 10. březen 2020 // OSTATNÍ

Mimořádná opatření vydané Ministerstvem zdravotnictví v souvislosti s ochranou obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 najdete na úřední desce. Odkaz: https://vedrovice.cz/uredni-deska/#obsah

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 6 ... 12 [ > ]