Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10 [ > ]
 
Logo JE Dukovany

Zpravodaj JE Dukovany 06-2018

úterý, 11. září 2018 // OSTATNÍ

Zveřejňujeme zpravodaj JE Dukovany, který vyšel v září 2018

 
Moje odpadky - logo

NEPETUJ

pátek, 24. srpen 2018 // OSTATNÍ

Obec Vedrovice se připojuje ke kampani "Nepetuj". Kampaň #Nepetuj vznikla v reakci na letní ECO song „Léto bez plastů“, kdy velké množství lidí začalo bádat po tom, jak sami mohou ovlivnit snižování produkce plastových obalů. Kampaň #Nepetuj má za cíl snížit produkci PET lahví a také, jak symbolika v logu kampaně naznačuje, měnit myšlení lidí ve vztahu k zodpovědnosti za odpad, který každý z nás produkuje. V čem spočívá samotná kampaň. Můžete si na OÚ vyzvednout etiketu na svoji buď skleněnou/nerezovou lahev, či opakovaně plněnou PET lahev. Když svoji lahev naplníte alespoň 15x (čím více, tím lépe), můžete načíst QR kód na etiketě, případně svoji etiketu přímo zaregistrovat na webu www.nepetuj.cz a tím se zapojit o věcné ceny od partnerů kampaně. Více na informací naleznete na www.nepetuj.cz

 
Logo PČR

Policie České republiky informuje a upozorňuje občany

úterý, 31. červenec 2018 // OSTATNÍ

V těchto dnech jsme přijali několik oznámení o krádežích v rodinných domech na vesnicích v našem regionu. Všechny probíhají podle stejného scénáře. Do obce přijede plně obsazené osobní vozidlo. Skupinka troufalých zlodějů pak zkouší brát za kliky domů a drze vchází dovnitř. Jestliže jsou přistiženi domácími, pohotově se vymlouvají. Pokud mají alespoň chvíli k hledání, většinou se jim podaří zkušeně najít peníze nebo šperky. Se svým úlovkem míří k autu, kde na ně čeká řidič, a ze vsi mizí. Varujeme tímto občany a nabádáme je k větší obezřetnosti. Nenechávejte klíče od domů ukryté pod rohožkami, na parapetech nebo v květináčích. Tyto úkryty většinou skupinka zkušených zlodějů rychle odhalí. Pokud jste doma, vchodové dveře i vstupní vrata do dvorů a průjezdů zamykejte. Zároveň občany žádáme o spolupráci. Jestliže se ve vaší obci objeví podezřelé vozidlo nebo vás tyto osoby dokonce navštíví, ihned volejte linku 158. Okamžitě na místo vyšleme nejbližší volnou hlídku a ta vše prověří. Poznačte si registrační značku vozu a snažte si zapamatovati podobu a zajímavosti k popisu osob. Žádná policie na světě se neobejde bez spolupráce všímavých a ochotných osob, kterým není protiprávní jednání jiných spoluobčanů lhostejné.

 
Bez náhledu

Dětský kabaret

pátek, 20. červenec 2018 // AKCE V OBCI

Klauniáda plná známých písniček a skečů. Tom a jeho parta - legrace pro celou rodinu. 4.8.2018 v 17 hodin v muzeu. Vstupné dobrovolné.

 
Logo města Moravský Krumlov

Sdělení MěÚ MK - Sucho 2018

středa, 18. červenec 2018 // OSTATNÍ

Městský úřad Moravský Krumlov, odbor životního prostředí, upozorňuje občany, že situace na vodních tocích je kritická. Současné průtoky vody se již pohybují pod hranicí minimálního zůstatkového průtoku. Vzhledem k této skutečnosti žádáme občany, aby omezili odběr povrchové vody z vodních toků a s vodou nakládali hospodárně.

 
Stránky [ < ] 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10 [ > ]