Obsah stránky

Novinky

Stránky [ < ] 1 ... 7 8 9 [ > ]
 
Martinské hody

Pozvánka na Martinské hody

pátek, 27. říjen 2017 // AKCE V OBCI

Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 11. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Skoroňáci. Občerstvení je zajištěno. V nabídce budou také mladá a Svatomartinská vína. Video-pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=O8uw2k2H-sg&feature=share

 
Obecní znak

Rozpočet Jihomoravského kraje 2018

středa, 25. říjen 2017 // OSTATNÍ

Obyvatelé Jihomoravského kraje mají od pondělí 2. října 2017 možnost se již pošesté zapojit do přípravy krajského rozpočtu prostřednictvím projektu „Váš kraj, Váš rozpočet“. Až do konce měsíce října mohou na webových stránkách kraje http://www.kr-jihomoravsky.cz/ v internetovém dotazníku vyjádřit své priority, které by měl kraj v roce 2018 realizovat. Zapojte se také Vy!

 
Bioodpad

Bioodpady

neděle, 22. říjen 2017 // OSTATNÍ

Žádáme občany, aby dodržovali pravidla, která jsou potřeba k efektivnímu svozu bioodpadů a správnému kompostování. Připomínáme proto, že bioodpad musí být rozdělen na drobné složky (tráva, listí apod.) a na dřevnaté složky, které musí být rozřezány na co nejmenší části, aby byla zabezpečena dobrá manipulace při pozdějším štěpkování. Vše uložíte před svůj dům. Drobné složky budou uloženy do igelitového pytle a dřevnaté složky vedle pytle („volně ložené“). Igelitový pytel je možné zakoupit na OÚ za 30,-Kč. Hmotnost bioodpadu v pytlech volte cca. do 25 kg, aby se s tímto dobře manipulovalo při nakládání na vozidlo. Bioodpady, které nebudou v pytlech rozděleny, nebo budou na jedné hromadě, nebudou vyváženy!

 
Kominictví Přinosil

Kontrola komínů

úterý, 03. říjen 2017 // OSTATNÍ

Oznamujeme občanům, že zaměstnanci firmy Kominictví Přinosil budou v naší obci provádět kontrolu komínů ve dnech od 9. do 13. října 2017.

 
Stránky [ < ] 1 ... 7 8 9 [ > ]