Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 112 113 114 115 116 ... 136 [ > ]

Hlášení ze dne 6. 6. 2018

1. Dnes se uskuteční setkání Klubu seniorů. Přijďte v 18 hodin do kulturního domu. // 2. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijela pojízdná rychločistírna peří, která čistí peří na počkání. Celý proces probíhá před očima zákazníka, takže je záměna peří vyloučena. Peří se čistí nejen staré, ale také nové, neboť i toto obsahuje různé nečistoty. Firma zároveň prodává ušité sypkoviny na prošívané deky a polštáře. Šije prošívané deky a polštáře na počkání. Pojízdná čistírna stojí před OÚ a funguje dnes do 19:00 hodin a zítra od 9:00 do 19:00 hodin. // 3. Oznamujeme občanům, že Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. června zájezd na slavnosti Letního slunovratu do naší partnerské obce Vysoké pri Morave. Odjezd autobusu bude ve 12:30 hod. od obou zastávek autobusu. Od 15 do 22 hodiny bude probíhat program ve Vysoké pri Morave a příjezd autobusu zpět do Vedrovic je tedy plánován na 1:00 hod. v noci. Zájemci o tento zájezd z řad občanů se mohou hlásit do středy 20. června na OÚ.

Hlášení ze dne 1. 6. 2018

1. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 2.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny. // 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše přípravka hraje v neděli 3. června od 9:00 hodin v Jezeřanech. Mužstvo dospělých hraje své utkání v neděli 3. června na domácím hřišti „Pod skalami“ od 16:30 hodin a soupeřem budou Bohutice.// 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pondělí 4. června v 11:15 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10,- Kč/ks // 4. Setkání Klubu seniorů se uskuteční ve středu 6. června. Přijďte v 18 hodin do kulturního domu.

Hlášení ze dne 30. 5. 2018

1. Oznamujeme občanům, že dnes, zítra i v pátek budou po obci chodit telekomunikační specialisté firmy T-MOBILE a budou zjišťovat stav signálu a zajištění internetu v domácnostech v rámci akce „Zrychlujeme Česko“. Žádné uzavírání smluv a podobné závazky nebudou vyžadovat. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.// 3. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 2.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.

Hlášení ze dne 29. 5. 2018

1. Farma Malešovice bude prodávat ve středu 30. května vykrmené kuřecí brojlery v době od 15.00 – do 17.00 hodin, v ceně 30,-Kč za 1 kg živé váhy, včetně DPH. Prodej se uskuteční v Malešovicích. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 30.května od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 3. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 2.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.

Hlášení ze dne 25. 5. 2018

1. Dnes se koná BESEDA NAD KRONIKOU. Zájemci o historii přijďte v 17 hodin do muzea. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 30.května od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 3. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše přípravka hraje v neděli 27. května na hřišti v Jezeřanech od 9:00 hodin s Božicemi a od 10:00 hodin budou jejich soupeřem Suchohrdly u Miroslavy. Mužstvo dospělých hraje své utkání v neděli 27. května od 16:30 hodin v Břežanech.// 4. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 2.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.

Stránky [ < ] 1 ... 112 113 114 115 116 ... 136 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.