Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 55 [ > ]

Hlášení ze dne 19.11.2019

1. Oznamujeme občanům, že bude OÚ ve středu 20. listopadu, z důvodu účasti na odborném školení, po celý den uzavřen. // 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 20. listopadu v 10:45 hod. prodávat před KD kuřice červené, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky, cena 5 Kč/ks. // 3. Oznamujeme občanům, že pan Veselý Jaroslav bude ve čtvrtek 21.11. od 8 do 8,15 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 90,- Kč/kg, Kapr výběr za 100,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 62,- Kč/kg a Pstruh duhový 180,-. Kč/kg. Dále bude prodávat cibuli v balení po 5 a 10 kg za 13,- Kč/kg a jablka Idaret, Golden, Jonaprinc za 22,- Kč/kg. 4. V pátek 22. listopadu se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Vedrovanka. // 5. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. ledna 2020. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 22. listopadu 2019. // 6. Obec Kubšice pořádá v neděli 24. listopadu od 13:00 v Sokolovně v Kubšicích tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Krásná vánoční atmosféra a vše co k ní patří. Výborná příležitost k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Vánoční dekorace a svícny, keramika, výrobky z proutí, šperky, šité hračky a dekorace, dřevěné hračky, obrázky, paličkované výrobky, domácí potřeby, dřevěné a kované výrobky do interiéru i na zahradu, oděvy, zdravou výživu, koření, med, sušené ovoce apod. Je zajištěno bohaté občerstvení sladké i slané, zabijačkové speciality, svařené víno i medovina. // 7. Obec Vedrovice organizuje na sobotu 7. prosince zájezd na vánoční trhy do Bratislavy. Odjezd autobusu je předběžně stanoven na 8. hodinu z Vedrovic. Z Bratislavy by se odjíždělo zpět kolem 18. hodiny. Cena tohoto zájezdu je 350,-Kč na osobu. Zájemci se mohou hlásit na OÚ. // 8. Oznamujeme občanům, že bude JE Dukovany v nejbližších dnech do obcí dodávat kalendáře na roky 2020-2021. O jejich příjmu budeme informovat a pak budou k vyzvednutí na OÚ Vedrovice.

Hlášení ze dne 18.11.2019

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve středu 20. listopadu v 10:45 hod. prodávat před KD kuřice červené, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky, cena 5 Kč/ks. // 2. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. ledna 2020. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 22. listopadu 2019. // 3. Obec Kubšice pořádá v neděli 24. listopadu od 13:00 v Sokolovně v Kubšicích tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Krásná vánoční atmosféra a vše co k ní patří. Výborná příležitost k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Vánoční dekorace a svícny, keramika, výrobky z proutí, šperky, šité hračky a dekorace, dřevěné hračky, obrázky, paličkované výrobky, domácí potřeby, dřevěné a kované výrobky do interiéru i na zahradu, oděvy, zdravou výživu, koření, med, sušené ovoce apod. Je zajištěno bohaté občerstvení sladké i slané, zabijačkové speciality, svařené víno i medovina. // 4. Obec Vedrovice organizuje na sobotu 7. prosince zájezd na vánoční trhy do Bratislavy. Odjezd autobusu je předběžně stanoven na 8. hodinu z Vedrovic. Z Bratislavy by se odjíždělo zpět kolem 18. hodiny. Cena tohoto zájezdu je 350,-Kč na osobu. Zájemci se mohou hlásit na OÚ. // 5. Oznamujeme občanům, že bude JE Dukovany v nejbližších dnech do obcí dodávat kalendáře na roky 2020-2021. O jejich příjmu budeme informovat a pak budou k vyzvednutí na OÚ Vedrovice.

Hlášení ze dne 13.11.2019

1. Srdečně zveme vedrovické seniory na setkání Klubu seniorů, které se uskuteční dnes od 17:00 hodin jídelně KD. // 2. V pátek 15. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 3. Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 16. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Skoroňáci. Občerstvení je zajištěno. V nabídce budou také mladá a Svatomartinská vína. // 4. Obec Vedrovice organizuje na sobotu 7. prosince zájezd na vánoční trhy do Bratislavy. Odjezd autobusu je předběžně stanoven na 8. hodinu z Vedrovic. Z Bratislavy by se odjíždělo zpět kolem 18. hodiny. Cena tohoto zájezdu je 350,-Kč na osobu. Zájemci se mohou hlásit na OÚ. // 5. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. ledna 2020. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 22. listopadu 2019. // 6. Oznamujeme občanům, že bude JE Dukovany v nejbližších dnech do obcí dodávat kalendáře na roky 2020-2021. O jejich příjmu budeme informovat a pak budou k vyzvednutí na OÚ Vedrovice.

Hlášení ze dne 11.11.2019

1. Vedoucí poštovní přepážky připomíná občanům, že bude pošta zítra otevřena pouze dopoledne od 8:00 do 10:00 hodin. // 2. Srdečně zveme vedrovické seniory na setkání Klubu seniorů, které se uskuteční ve středu 13.listopadu od 17:00 hodin jídelně KD. // 3. V pátek 15. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 4. Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 16. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Skoroňáci. Občerstvení je zajištěno. V nabídce budou také mladá a Svatomartinská vína. // 5. Obec Vedrovice organizuje na sobotu 7. prosince zájezd na vánoční trhy do Bratislavy. Odjezd autobusu je předběžně stanoven na 8. hodinu z Vedrovic. Z Bratislavy by se odjíždělo zpět kolem 18. hodiny. Cena tohoto zájezdu je 350,-Kč na osobu. Zájemci se mohou hlásit na OÚ. // 6. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. ledna 2020. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 22. listopadu 2019.

Hlášení ze dne 08.11.2019

1. Dobrovolný svazek obcí Vedrovice-Kubšice „ČOV a tlaková kanalizace“ přijme pracovníka na místo obsluhy ČOV a tlakové kanalizace v obcích Vedrovice a Kubšice, s nástupem od 1. ledna 2020. Bližší informace najdete na webových a úředních deskách obou obcí. Přihlášky se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat na OÚ Vedrovice do 22. listopadu 2019. // 2. Vedoucí poštovní přepážky oznamuje občanům, že bude pošta v úterý 12. listopadu otevřena pouze dopoledne od 8:00 do 10:00 hodin. // 3. Srdečně zveme vedrovické seniory na setkání Klubu seniorů, které se uskuteční ve středu 13.listopadu od 17:00 hodin jídelně KD. // 4. V pátek 15. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 5. Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 16. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Skoroňáci. Občerstvení je zajištěno. V nabídce budou také mladá a Svatomartinská vína. // 6. Obec Vedrovice organizuje na sobotu 7. prosince zájezd na vánoční trhy do Bratislavy. Odjezd autobusu je předběžně stanoven na 8. hodinu z Vedrovic. Z Bratislavy by se odjíždělo zpět kolem 18. hodiny. Cena tohoto zájezdu je 350,-Kč na osobu. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 55 [ > ]