Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 44 [ > ]

Hlášení ze dne 20.05

Vzhledem k tomu, že v minulém týdnu došlo k napadení a zranění člověka volně pobíhajícím psem, upozorňujeme majitele psů na to, že jsou za své psy zodpovědní. Majitel každého psa ručí za to, že zamezí volnému pohybu svého psa po obci a při jeho venčení uklidí exkrementy, které po něm zůstávají po cestách, po chodnících a po trávnících.

Hlášení ze dne 13.05

1. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 16. května neordinuje. // 2. Na závěr probíhající výstavy „100 let Sokola a sportu ve Vedrovicích“ svoláváme BESEDU NAD KRONIKOU, kde se budou promítat spartakiádní a sletová vystoupení. Přijďte v pátek 17. května v 17 hodin do Muzea. // 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 18. května v 11:15 hodin před KD prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5,-Kč/ks.

Hlášení ze dne 10.05

1. MŠ a ZŠ Vedrovice zve všechny maminky, babičky, tetičky a další občany na besídku pořádanou ke Dni matek. Besídka se uskuteční dnes od 15:30 hodin v mateřské škole ve třídě Ježečků. // 2. Myslivecký spolek Vedrovice pořádá dnes ve 20:00 hodin v Hospůdce u Závišků členskou schůzi. Povolenky k lovu si vezměte s sebou. // 3. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá v sobotu 11. května již 4. ročník společné cykloakce „Moravskokrumlovskem na kole“ - cyklistický výlet po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách Moravskokrumlovska. Trasy jsou volitelné a různé obtížnosti. Start je v jakékoliv členské obci Moravskokrumlovska v 10:00 hodin, kde obdržíte instrukce, mapky a cyklopasy. Cíl: Moravský Krumlov – Vrabčí hájek. V cíli je připraven kulturní program, občerstvení a v 16:00 hodin proběhne slosování vyplněných cyklopasů. Pro cyklisty jsou připraveny hodnotné ceny. První cena: stan a dva spací pytle. Oceněno bude každé dítě, které se akce zúčastní. Více informací sdělí obecní úřady členských obcí a internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo mužů sehraje v sobotu 11. května od 17:00 hodin v Šanově další mistrovské utkání. // 5. MŠ a ZŠ Vedrovice informuje rodiče, že zápis do mateřské školy Vedrovice se koná v pondělí 13. května od 14:00 do 16:00 hodin v prostorách mateřské školy. Rodiče s sebou přinesou rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce k ověření trvalého pobytu. Dále upozorňujeme, že pro děti, které dosáhnou k 31. 8. věku pěti let, je předškolní vzdělávání povinné. V případě, že zákonný zástupce nepřihlásí dítě k povinnému předškolnímu vzdělávání, se vystavuje finančnímu postihu.

Hlášení ze dne 09.05

1. Upozorňujeme občany na novou otvírací dobu kanceláře účetní OÚ a poštovní přepážky, která je platná od 1. května 2019. Kancelář účetní bude vždy v úterý a ve čtvrtek pro platby, podání a ověřování podpisů i listin uzavřena. K podání písemností na OÚ můžete využít poštovní přepážku, která rozšiřuje svoje služby také na úterý. Její otvírací doba bude následující. V pondělí bude otevřena v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 16,30 hodin. V úterý v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 15 hodin. Ve středu v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 16,30 hodin. Ve čtvrtek v čase od 13 do 15 hodin. V pátek v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 15 hodin. V sobotu bude probíhat v čase od 10 do 11 hodin výdej nedoručených dopisů a nezpoplatněných balíků v Muzeu a informačním centru Vedrovice. Na poštovní přepážce bude možné od června 2019 nechat úředně ověřit podpisy a listiny. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19:00 hodin v sále KD. // 3. MŠ a ZŠ Vedrovice zve všechny maminky, babičky, tetičky a další občany na besídku pořádanou ke Dni matek. Besídka se uskuteční v pátek 10. května od 15:30 hodin v mateřské škole ve třídě Ježečků. // 4. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá v sobotu 11. května již 4. ročník společné cykloakce „Moravskokrumlovskem na kole“ - cyklistický výlet po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách Moravskokrumlovska. Trasy jsou volitelné a různé obtížnosti. Start je v jakékoliv členské obci Moravskokrumlovska v 10:00 hodin, kde obdržíte instrukce, mapky a cyklopasy. Cíl: Moravský Krumlov – Vrabčí hájek. V cíli je připraven kulturní program, občerstvení a v 16:00 hodin proběhne slosování vyplněných cyklopasů. Pro cyklisty jsou připraveny hodnotné ceny. První cena: stan a dva spací pytle. Oceněno bude každé dítě, které se akce zúčastní. Více informací sdělí obecní úřady členských obcí a internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz // 5. MŠ a ZŠ Vedrovice informuje rodiče, že zápis do mateřské školy Vedrovice se koná v pondělí 13. května od 14:00 do 16:00 hodin v prostorách mateřské školy. Rodiče s sebou přinesou rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce k ověření trvalého pobytu. Dále upozorňujeme, že pro děti, které dosáhnou k 31. 8. věku pěti let, je předškolní vzdělávání povinné. V případě, že zákonný zástupce nepřihlásí dítě k povinnému předškolnímu vzdělávání, se vystavuje finančnímu postihu.

Hlášení ze dne 07.05

OPRAVA HLÁŠENÍ - Chybně uvedená otvírací doba pošty v dopoledních hodinách Správné znění je: Upozorňujeme občany na novou otvírací dobu kanceláře účetní OÚ a poštovní přepážky, která je platná od 1. května 2019. Kancelář účetní bude vždy v úterý a ve čtvrtek pro platby, podání a ověřování podpisů i listin uzavřena. K podání písemností na OÚ můžete využít poštovní přepážku, která rozšiřuje svoje služby také na úterý. Její otvírací doba bude následující. V pondělí bude otevřena v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 16,30 hodin. V úterý v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 15 hodin. Ve středu v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 16,30 hodin. Ve čtvrtek v čase od 13 do 15 hodin. V pátek v čase od 8 do 10 hodin a od 13 do 15 hodin. V sobotu bude probíhat v čase od 10 do 11 hodin výdej nedoručených dopisů a nezpoplatněných balíků v Muzeu a informačním centru Vedrovice. Na poštovní přepážce bude možné od června 2019 nechat úředně ověřit podpisy a listiny. OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 44 [ > ]