Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 69 [ > ]

Hlášení ze dne 29.07.2020

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 30. července, v 10:45 hodin prodávat u KD, mladé kuřice a roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč za ks. // 2. Obec Vedrovice zve děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na představení divadla Hnedle vedle a malý kabaret s Tomem a Kačkou, pod názvem „Co je toto, táto!“, které se uskuteční v sobotu 1. srpna od 17:00 hodin ve dvoře Muzea. Vstupné je 50,-Kč. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v sále KD.

Hlášení ze dne 22.07.2020

1. U rybníka se v minulém týdnu našel svazek klíčů. Kdo tyto klíče postrádá, může si je vyzvednout na OÚ. // 2. Oznamujeme občanům, že bude OÚ v pátek 24. července po celý den uzavřen. // 3. SK Vedrovice zve příznivce malé kopané a všechny občany na fotbalový turnaj PROFI CUP 2020, který se uskuteční v sobotu 25. července od 10 hodin na hřišti „Pod skalami“. Občerstvení je zajištěno. // 4. Oznamujeme občanů, že bude kancelář účetní, z důvodu čerpání dovolené od 27. do 31. července uzavřena. Ověření podpisů a listin je možné po domluvě se starostou obce, na tel. 725488725. // 5. Obec Vedrovice zve děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na představení divadla Hnedle vedle, pod názvem „Co je toto, táto!“, které se uskuteční v sobotu 1. srpna od 17:00 hodin ve dvoře Muzea. Vstupné je 50,-Kč. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v sále KD.

Hlášení ze dne 20.07.2020

1. Připomínáme občanům, že se budou bioodpady z organizačních důvodů svážet po obci až zítra. // 2. U rybníka se v minulém týdnu našel svazek klíčů. Kdo tyto klíče postrádá, může si je vyzvednout na OÚ. // 3. Oznamujeme občanům, že bude OÚ v pátek 24. července po celý den uzavřen. // 4. SK Vedrovice zve příznivce malé kopané a všechny občany na fotbalový turnaj PROFI CUP 2020, který se uskuteční v sobotu 25. července od 10 hodin na hřišti „Pod skalami“. Občerstvení je zajištěno.

Hlášení ze dne 17.07.2020

1. Obec Vedrovice a kouzelník Katonas zvou děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na veselé kouzelnické představení nejen pro děti, které se uskuteční v neděli 19. července od 17:00 hodin ve dvoře Muzea. V programu uvidíte iluze, manipulace, břichomluvectví a jiné triky. Též vystoupí nejmladší český kouzelník Rafael, který má 3 roky. Vstupné je 50,-Kč. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v sále KD. // 2. Oznamujeme občanům, že se budou bioodpady v příštím týdnu z organizačních důvodů svážet po obci až v úterý 21. června. // 3. Obec Branišovice Vás srdečně zve v sobotu 18. června na letní kino s promítáním filmu „Příliš osobní známost“. Promítat se bude v parku u KD v Branišovicích. Začátek po setmění (cca 21:30), vstupné je dobrovolné, popcorn a alko- i nealko pití zajištěno, deky na sezení sebou. V případě špatného počasí se bude promítat v sále KD.

Hlášení ze dne 14.07.2020

1. Obec Vedrovice a kouzelník Katonas zvou děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na veselé kouzelnické představení nejen pro děti, které se uskuteční v neděli 19. července od 17:00 hodin ve dvoře Muzea. V programu uvidíte iluze, manipulace, břichomluvectví a jiné triky. Též vystoupí nejmladší český kouzelník Rafael, který má 3 roky. Vstupné je 50,-Kč. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v sále KD. // 2. Obec Branišovice Vás srdečně zve v sobotu 18. června na letní kino s promítáním filmu „Příliš osobní známost“. Promítat se bude v parku u KD v Branišovicích. Začátek po setmění (cca 21:30), vstupné je dobrovolné, popcorn a alko- i nealko pití zajištěno, deky na sezení sebou. V případě špatného počasí se bude promítat v sále KD. // 3. Oznamujeme občanům, že se budou bioodpady v příštím týdnu z organizačních důvodů svážet po obci až v úterý 21. června.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 69 [ > ]