Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 140 141 142 143 144 ... 146 [ > ]

Hlášení ze dne 20. 9. 2017

1. Zájemcům o cvičení jógy oznamujeme, že cvičení bude bývat každou středu v 18:00 hodin v mateřské školce. Cvičit se začíná dnes. // 2. Sdělujeme účastníkům zájezdu do partnerské obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, které bude v sobotu 23. září, že odjezd autobusu bude v 9:30 hodin od obou zastávek. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve středu 27.září od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 4. Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Operátor (-ka) balení nábytkových dílců. Zaměstnavatel požaduje manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Nabízí možnost ubytování. Zájemci mohou psát na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volat na tel.: 608 746 080.

Hlášení ze dne 18. 9. 2017

1. Zájemcům o cvičení jógy oznamujeme, že cvičení bude bývat každou středu v 18:00 hodin v mateřské školce. Cvičit se začíná ve středu 20. září 2017. // 2. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 23. září zájezd do partnerské obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska. Setkání je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“. V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“, kterou naše družstvo v loňském roce vyhrálo. Zájemci o účast na zájezdu se mohou hlásit ještě do 19. září na OÚ. // 3. Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Operátor (-ka) balení nábytkových dílců. Zaměstnavatel požaduje manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Nabízí možnost ubytování. Zájemci mohou psát na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volat na tel.: 608 746 080.

Hlášení ze dne 15. 9. 2017

1. Zahradnictví Vedrovice – Jan Kopetka zve všechny občany na 9. ročník podzimní prodejní výstavy, které budou v areálu zahradnictví do neděle 17. září, vždy od 8 do 18 hodin. Na výstavě bude široká nabídka rostlin a zahradnického sortimentu. Vzrostlé rhododendrony a azalky. Novinkou bude růžová borůvka. Pro návštěvníky je zajištěno občerstvení, v jehož nabídce bude také burčák, víno ze sklepů pana Troppa, med a výrobky z medu. // 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo mužů sehraje v neděli 17. září od 10:15 hodin v Horních Kounicích svůj další mistrovský zápas. V sobotu 16. září sehraje v Miroslavy své utkání náš nový tým přípravky. Soupeřem malým fotbalistů budou od 9:00 hodin Hostěradice a od 10:00 hodin Miroslav. // 3. Zájemcům o cvičení jógy oznamujeme, že cvičení bude bývat každou středu v 18:00 hodin v mateřské školce. Cvičit se začíná ve středu 20. září 2017. // 4. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 23. září zájezd do partnerské obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska. Setkání je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“. V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“, kterou naše družstvo v loňském roce vyhrálo. Zájemci se mohou hlásit do 19. září na OÚ. // 5. Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Operátor (-ka) balení nábytkových dílců. Zaměstnavatel požaduje manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Nabízí možnost ubytování. Zájemci mohou psát na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volat na tel.: 608 746 080.

Hlášení ze dne 13. 9. 2017

Český svaz zahrádkářů oznamuje občanům, že dnes v 18:30 hodin se bude u pana Jiřího Janíčka (na č.p. 356) prodávat víno, které zůstalo z ochutnávání. Sedmička vína bude za 50,- Kč.

Hlášení ze dne 13. 9. 2017

1. Klub důchodců zve všechny důchodce na setkání, které se uskuteční dnes v 18:00 hodin v sále KD. // 2. Zahradnictví Vedrovice – Jan Kopetka zve všechny občany na 9. ročník podzimní prodejní výstavy, které budou v areálu zahradnictví od 14. do 17. září, vždy od 8 do 18 hodin. Na výstavě bude široká nabídka rostlin a zahradnického sortimentu. Vzrostlé rhododendrony a azalky. Novinkou bude růžová borůvka. Pro návštěvníky je zajištěno občerstvení, v jehož nabídce bude také burčák, víno ze sklepů pana Troppa, med a výrobky z medu. // 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 15. září v 11:15 hod. prodávat u KD kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-3,5kg) - 190kč /ks, brojlerová káčata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks // 4. Obec Vedrovice pořádá v sobotu 23. září zájezd do partnerské obce Vysoká pri Morave na přeshraniční setkání, kterého se zúčastní také ostatní družební obce z Maďarska a Rakouska. Setkání je pořádáno spolu s místní tradiční akcí „Vítání podzimu“. V rámci akce bude sehráno utkání ve fotbale starých pánů Vysoká pri Morave – Vedrovice a proběhne soutěž ve vaření guláše „Gulášmajster“, kterou naše družstvo v loňském roce vyhrálo. Zájemci se mohou hlásit na OÚ. // 5. Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Operátor (-ka) balení nábytkových dílců. Zaměstnavatel požaduje manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Nabízí možnost ubytování. Zájemci mohou psát na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volat na tel.: 608 746 080.

Stránky [ < ] 1 ... 140 141 142 143 144 ... 146 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.