Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 72 [ > ]

Hlášení ze dne 21.08.2020

1. SK Vedrovice z. s. zve všechny děti od 5 – 15 let na sportovní tábor, který se koná od 24. do 26. srpna 2020. Program nabízí širokou škálu sportovních volnočasových aktivit. Přihlášky a další informace jsou k dispozici v muzeu ve Vedrovicích. Záloha činí 200,-Kč. // 2. Jazyková škola Eden ve spolupráci s MŠ a ZŠ Vedrovice připravuje pro veřejnost jazykové kurzy angličtiny pro děti i dospělé. Více informací najdete na webu školy v záložce aktuality nebo ve vývěsce školy. Je také možno kontaktovat přímo jazykovou školu na telefonním čísle: 776 641 918. // 3. Vedení MŠ a ZŠ Vedrovice připravuje pro svoje strávníky novinky v objednávání a placení stravy. Strava se bude objednávat on-line prostřednictvím webových stránek školy. Informační schůzka pro zákonné zástupce dětí a další strávníky proběhne v Kulturním domě ve Vedrovicích dne 26. srpna v 18:15 hodin. Účast alespoň jednoho zákonného zástupce nutná. Jiný způsob pro objednávání nebo odhlašování stravy nebude možný. // 4. Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny na Letní kino, které bude v pátek 28. srpna a v sobotu 29. srpna ve dvoře Muzea. V pátek se bude promítat film pro celou rodinu TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2. V sobotu to bude americká komedie KAZIŠUCI. Vstupné je 70,-Kč. Promítat se začíná vždy od 20:30 hodin (po setmění). V případě špatného počasí se bude kino promítat v sále KD.

Hlášení ze dne 17.08.2020

1. Připomínáme občanům, že je kancelář účetní, z důvodu čerpání dovolené do 21. srpna uzavřena. Ověření podpisů a listin je možné po domluvě se starostou obce, na tel. 725488725. // 2. SK Vedrovice z. s. zve všechny děti od 5 – 15 let na sportovní tábor, který se koná od 24. do 26. srpna 2020. Program nabízí širokou škálu sportovních volnočasových aktivit. Přihlášky a další informace jsou k dispozici v muzeu ve Vedrovicích. Záloha činí 200,-Kč. // 3. Jazyková škola Eden ve spolupráci s MŠ a ZŠ Vedrovice připravuje pro veřejnost jazykové kurzy angličtiny pro děti i dospělé. Více informací najdete na webu školy v záložce aktuality nebo ve vývěsce školy. Je také možno kontaktovat přímo jazykovou školu na telefonním čísle: 776 641 918. // 4. Vedení MŠ a ZŠ Vedrovice připravuje pro svoje strávníky novinky v objednávání a placení stravy. Strava se bude objednávat on-line prostřednictvím webových stránek školy. Informační schůzka pro zákonné zástupce dětí a další strávníky proběhne v Kulturním domě ve Vedrovicích dne 26. srpna v 18:15 hodin. Účast alespoň jednoho zákonného zástupce nutná. Jiný způsob pro objednávání nebo odhlašování stravy nebude možný. // 5. Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny na Letní kino, které bude v pátek 28. srpna a v sobotu 29. srpna ve dvoře Muzea. V pátek se bude promítat film pro celou rodinu TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2. V sobotu to bude americká komedie KAZIŠUCI. Vstupné je 70,-Kč. Promítat se začíná vždy od 20:30 hodin (po setmění). V případě špatného počasí se bude kino promítat v sále KD.

Hlášení ze dne 13.08.2020

1. Spolek přátel tradic a vína Vedrovice všechny srdečně zve na dožínkovou slavnost „Trešón“ s koštem domácích pálenek a likérů, která se uskuteční v sobotu 15. srpna od 20:00 hodin na dvoře Muzea a informačního centra ve Vedrovicích. Těšit se můžete na cimbálovou muziku Morava, vína z vinařství Jan Plaček, maso na kotlíku či jiné speciality. Během večera budou vyhlášeny nejlepší pálenky jednotlivých kategorií a předány ceny. // 2. Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní, z důvodu čerpání dovolené od 17. do 21. srpna uzavřena. Ověření podpisů a listin je možné po domluvě se starostou obce, na tel. 725488725. // 3. SK Vedrovice z. s. zve všechny děti od 5 – 15 let na sportovní tábor, který se koná od 24. do 26. srpna 2020. Program nabízí širokou škálu sportovních volnočasových aktivit. Přihlášky a další informace jsou k dispozici v muzeu ve Vedrovicích. Záloha činí 200,-Kč.

Hlášení ze dne 07.08.2020

Obec Kubšice ve spolupráci s okolními obcemi a dobrovolnými svazky pořádá v sobotu 8.srpna 8. ročník rodinné cykloakce Expedice za sousedy. Pro cyklisty i pěší jsou připraveny trasy různé obtížnosti a délky. Trasy jsou vedeny přes obce Vedrovice, Jezeřany-Maršovice, Trboušany, Dolní Kounice, Nové Bránice, Moravské Bránice, Malešovice. Po cestě jsou k dispozici zastávky s ochutnávkou vín, a regionálních potravin. Start účastníků je v obci Kubšice u Sokolovny v 8.30 – 9.30 hod. Cíl akce je opět v obci Kubšice, kde je připravený kulturní program pro širokou veřejnost. Od 14 hod do 17 hod hraje skupina VOCALBAND. Od 18 hod cimbálová muzika Jožky Šmukaře. V rámci odpoledního programu atrakce spojené s cyklistikou pro děti i dospělé. Koloběžky, multikáry, výstava kreslených vtipů s cyklistickou a vinařskou tématikou. Zkušební jízdy elektrokol a mnoho jiného. Po celý den a večer je k dispozici bohaté občerstvení: Grilovaná kýta, cigáry, klobásy. Sladké občerstvení ze sousedské cukrárny včetně výborné kávy. Všichni příznivci cyklistiky a lidové hudby jsou zváni do Kubšic.

Hlášení ze dne 29.07.2020

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 30. července, v 10:45 hodin prodávat u KD, mladé kuřice a roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč za ks. // 2. Obec Vedrovice zve děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na představení divadla Hnedle vedle a malý kabaret s Tomem a Kačkou, pod názvem „Co je toto, táto!“, které se uskuteční v sobotu 1. srpna od 17:00 hodin ve dvoře Muzea. Vstupné je 50,-Kč. V případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v sále KD.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 72 [ > ]