Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 76 [ > ]

Hlášení ze dne 21.10.2020

1. Připomínáme občanům, že bude v pátek 23. října přerušena dodávka elektrické energie z trafostanice Mateřská škola, a to v čase od 7:30 do 12:30 hodin. // 2. Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi bude v pátek 23. října v naší obci nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového, hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Například: Hovězí líčka 239 Kč za kg, vepřová krkovice s kostí 109 Kč za kg, vepřové výpečky 99 Kč za kg, kuřecí stehenní řízek 99 Kč za kg, masitá vepřová žebra 89 Kč za kg, škvařené sádlo od 89 Kč za kg, škvarky, špekáčky, klobásy, paštiky, tlačenku. Příjem objednávek na tel. čísle 777 814 413. Prodej proběhne od 13:15 do 13:30 hodin u Jednoty.

Hlášení ze dne 19.10.2020

1. Připomínáme občanům, že ještě v úterý 20. října a ve středu 21. října bude pracovník firmy Eon Č.R. provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům. // 2. Připomínáme občanům, že se na základě přijetí krizového opatření Vlády ČR se omezují úřední hodiny Obecního úřadu Vedrovice. Otevřeno bude v pondělí a ve středu, vždy v časech od 8:00 do 10:00 hodin a od 13:00 do 16:00 hodin. // 3. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice obdržela prostřednictvím organizací Energetické Třebíčsko a Energoregion 2020 hygienické roušky, které budeme předávat zdarma v počtu 3 ks na každého obyvatele. Tyto roušky si můžete vyzvedávat na poštovní přepážce v době její provozní doby. // 4. Oblastní charita Rajhrad organizovala 7. října v naší obci sbírku Koláč pro hospic v rámci, které se vybralo celkem 9 440,-Kč. Váš dobrovolný příspěvek pomůže rajhradskému hospici k úhradě kompenzačních a zdravotních pomůcek pro jejich pacienty a pro podporu provozu dvou oddělení. Všem, kdo přispěli, děkujeme! // 5. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 22.října od 19:00 hodin v sále KD.

Hlášení ze dne 16.10.2020

1. Připomínáme občanům, že ve dnech 19. až 21. října bude pracovník firmy Eon Č.R. provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům. // 2. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice obdržela prostřednictvím organizací Energetické Třebíčsko a Energoregion 2020 hygienické roušky, které budeme předávat zdarma v počtu 3 ks na každého obyvatele. Tyto roušky si můžete vyzvedávat na poštovní přepážce v době její provozní doby. // 3. Nemocnice Znojmo je naším spádovým zdravotnickým zařízením, které je prozatím schopno čelit současné koronavirové výzvě. Včera byla starostům z okolí Znojma prezentována nejen čísla prokazující závažnost situace, ale hlavně prognózy, které nejsou příznivé a my se musíme připravit na všechny možné varianty. Nemocnice Znojmo požádala obce o spolupráci v případě zajištění pedagogických pracovníků, kteří by mohli pomoci ve školské skupině a mateřské škole zřízené pro pracovníky Nemocnici Znojmo, pokud by stávající pedagogičtí pracovníci mohli být vyřazeni z práce a taková situace by pak měla za následek výpadek zdravotnického personálu, jenž je nutný pro zachování péče. Dále mj. požádala o vytipování dobrovolníků pro zajištění ochrany budov, úklidu, základní péče o pacienty a podobné pomocné práce, pokud dojde k výpadku personálu. V případě, že byste chtěli v této věci pomoci, můžete se přihlásit osobně na OÚ Vedrovice nebo přes email starosta@vedrovice.cz

Hlášení ze dne 14.10.2020

Městský úřad Moravský Krumlov oznamuje občanům změnu úředních hodin v době přijetí krizového opatření na základě usnesení Vlády ČR. MěÚ bude otevřen v pondělí a ve středu. Vždy dopoledne od 8:00 do 10:00 hodin a odpoledne od 14:00 do 17:00 hodin. V úterý, ve čtvrtek a v pátek je úřad pro veřejnost uzavřen. Upřednostňujte e-mailovou korespondenci. Na stránkách města bude uveřejněn krizový seznam telefonních čísel.

Hlášení ze dne 14.10.2020

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 15. října, v 10:45 hodin prodávat u KD mladé červené kuřice, roční slepice a krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč za ks. // 2. Eon Č.R. oznamuje občanům, že ve dnech 19. až 21. října bude pracovník provádět odečet elektroměrů od všech dodavatelů elektrické energie. Žádáme o umožnění přístupu k elektroměrům. // 3. Oznamujeme občanům, že obec Vedrovice obdržela prostřednictvím organizací Energetické Třebíčsko a Energoregion 2020 hygienické roušky, které budeme předávat zdarma v počtu 3 ks na každého obyvatele. Tyto roušky si můžete vyzvedávat na poštovní přepážce v době její provozní doby.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 76 [ > ]