Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 42 [ > ]

Hlášení ze dne 27.03

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 28.března od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 2. V pátek 29. března se koná BESEDA NAD KRONIKU. Zájemci přijďte v 17:00 hodin do muzea. // 3. MS Vedrovice oznamuje svým členům, že se v pátek 29. března v 18:00 hodin koná v Hospůdce u Závišků Výroční členská schůze. Povolenky k lovu s sebou! // 4. Oznamujeme občanům, že se bude v sobotu 30. března od 9:00 do 9:15 hodin provádět očkování psů proti vzteklině. Psi, kteří byli očkovaní v loňském roce, na očkování nemusí, platnost očkování je dva roky. Očkování se týká nových, mladých psů, kteří v minulém roce očkovaní nebyli a psů, které chtějí majitelé očkovat kombinovanou vakcínou proti psince a parvoviróze, u které je imunita jenom jeden rok. Cena očkování je 150,-Kč vzteklina a 350,-Kč kombinace. Očkovací průkazy vezměte s sebou. // 5. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 30. března, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. Tento odpad bude možné uložit v areálu garáží OÚ, kde ho od Vás odeberou pracovníci obce, ve stejné časové době, tedy od 9:30 do 9:50 hodin. // 6. Připomínáme občanům, že bude 1. dubna přistaven velkoobjemový kontejner, kde bude možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejnerů se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod.

Hlášení ze dne 25.03

1. Obec Vedrovice organizuje v úterý 26. března brigádu na dokončení výsadby alejí kolem obce. Zveme tímto všechny k účasti na této akci. Sraz je v 9:30 hodin v Chrastí. Lopaty a hrábě s sebou. Občerstvení bude zajištěno. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 28.března od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 3. V pátek 29. března se koná BESEDA NAD KRONIKU. Zájemci přijďte v 17:00 hodin do muzea. // 4. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 30. března, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. Tento odpad bude možné uložit v areálu garáží OÚ, kde ho od Vás odeberou pracovníci obce, ve stejné časové době, tedy od 9:30 do 9:50 hodin. // 5. Připomínáme občanům, že bude 1. dubna přistaven velkoobjemový kontejner, kde bude možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejnerů se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod.

Hlášení ze dne 15.03

1. Připomínáme členům Rybářského spolku Vedrovice, že se koná v sobotu 16. března od 9:00 hodin brigáda na rybníku. Bude se provádět jarní úklid kolem rybníka. Vidle, hrábě, lopaty, rýče, kolečka a křovinořezy s sebou. // 2. Rodičovské sdružení při MŠ ve Vedrovicích Vás srdečně zve na Dětský maškarní ples, který se bude konat v sobotu 16. března 2019 od 15:00hodin v sále KD. Vstupné: děti zdarma, dospělí 50,-Kč. Čeká na Vás krásná a bohatá tombola. Občerstvení je zajištěno. // 3. Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. března brigádu na výsadbu alejí kolem obce. Zveme tímto členy spolků, rodiče s dětmi, seniory a všechny ostatní občany k účasti na této akci. Sraz je v 9:00 hodin v Chrastí. Lopaty a hrábě s sebou. Občerstvení bude zajištěno.

Hlášení ze dne 14.03

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 15. března v 10:45 hodin před KD prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro nosnice a králíky 120,-Kč/10kg balení + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10,-Kč/ks. // 2. Firma JUKKA bude prodávat v pátek 15. března v čase od 11:15 do11:45 hodin před kulturním domem následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod, a jiné. // 3. Oznamujeme členům Rybářského spolku Vedrovice, že se koná v sobotu 16. března od 9:00 hodin brigáda na rybníku. Bude se provádět jarní úklid kolem rybníka. Vidle, hrábě, lopaty, rýče, kolečka a křovinořezy s sebou. // 4. Rodičovské sdružení při MŠ ve Vedrovicích Vás srdečně zve na Dětský maškarní ples, který se bude konat v sobotu 16. března 2019 od 15:00hodin v sále KD. Vstupné: děti zdarma, dospělí 50,-Kč. Čeká na Vás krásná a bohatá tombola. Občerstvení je zajištěno. // 5. Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. března brigádu na výsadbu alejí kolem obce. Zveme tímto členy spolků, rodiče s dětmi, seniory a všechny ostatní občany k účasti na této akci. Sraz je v 9:00 hodin v Chrastí. Lopaty a hrábě s sebou. Občerstvení bude zajištěno.

Hlášení ze dne 13.03

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 15. března v 10:45 hodin před KD prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro nosnice a králíky 120,-Kč/10kg balení + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10,-Kč/ks. // 2. Firma JUKKA bude prodávat v pátek 15. března v čase od 11:15 do11:45 hodin před kulturním domem následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod, a jiné. // 3. Oznamujeme členům Rybářského spolku Vedrovice, že se koná v sobotu 16. března od 9:00 hodin brigáda na rybníku. Bude se provádět jarní úklid kolem rybníka. Vidle, hrábě, lopaty, rýče, kolečka a křovinořezy s sebou. // 4. Obec Vedrovice organizuje v sobotu 23. března brigádu na výsadbu alejí kolem obce. Zveme tímto členy spolků, rodiče s dětmi, seniory a všechny ostatní občany k účasti na této akci. Sraz je v 9:00 hodin v Chrastí. Lopaty a hrábě s sebou. Občerstvení bude zajištěno. //

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 42 [ > ]