Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 13 [ > ]

Hlášení ze dne 21.11

1. Muzeum a informační centrum Vedrovice Vás srdečně zve na přednášku, která má název „O Slovanech“ a bude se konat ve středu 22. listopadu od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Přednášet bude Mgr. Alena Nejedlá a vstupné je dobrovolné. // 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 23. listopadu od 8:00 do 8:15 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 85,- Kč/kg, Kapr výběr za 95,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 58,- Kč/kg, Pstruh duhový 175,- Kč/kg. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma. Dále bude prodávat cibuli a víno. // 3. Oznamujeme občanům, že se budou ve čtvrtek 23. listopadu v rámci pravidelného svozu domovních odpadů evidovat popelnice pro nový systém svozu a třídění dopadů v naší obci. Je potřeba přistavit popelnice před dům ráno do 9:00 hodin. Vzhledem k počtu popelnic a velikosti obce se budou kódy lepit během celého dne. Sklízet se tedy popelnice mohou, až budou polepeny čárovým kódem na pravé straně. // 4. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 23.listopadu od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 5. V pátek 24. listopadu se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Venkovanka.

Hlášení ze dne 20.11

1. Muzeum a informační centrum Vedrovice Vás srdečně zve na přednášku, která má název „O Slovanech“ a bude se konat ve středu 22. listopadu od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Přednášet bude Mgr. Alena Nejedlá a vstupné je dobrovolné. // 2. Oznamujeme občanům, že se budou ve čtvrtek 23. listopadu v rámci pravidelného svozu domovních odpadů evidovat popelnice pro nový systém svozu a třídění dopadů v naší obci. Je potřeba přistavit popelnice před dům ráno do 9:00 hodin. Vzhledem k počtu popelnic a velikosti obce se budou kódy lepit během celého dne. Sklízet se tedy popelnice mohou, až budou polepeny čárovým kódem na pravé straně. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 23.listopadu od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 4. V pátek 24. listopadu se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Venkovanka.

Hlášení ze dne 14.11

1. Oznamujeme občanům, že bude zítra dopoledne OÚ uzavřen. // 2. Drůbežárna Prace bude ve středu 15. listopadu v 10:45 hodin prodávat u KD červené kuřice (stáří 18 týdnů) za 195 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále se pak budou vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks. // 3. Zveme občany na informační schůzku k zavedení nového systému třídění odpadů, která se uskuteční ve středu 15. listopadu od 19:00 hodin v sále KD. Na schůzce se dozvíte základní informace ke změnám v systému svozu a třídění odpadů, které obec připravuje a také informace k platbám a odměnám za odpady v roce 2018. // 4. Ve čtvrtek 16. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 5. V pátek 17. listopadu se koná BESEDA NAD KRONIKOU. Zájemci o historii Vedrovic mohou přijít v 17:00 hodin do Muzea. // 6. Zveme děti a jejich rodiče, mládež, seniory a ostatní občany na setkání k připravovanému projektu na nové dětské hřiště, hřiště na Pétanque a fitness hřiště. Toto setkání se uskuteční v neděli 19. listopadu od 15:00 hodin v Písníkách (pod lipami).

Hlášení ze dne 13.11

1. Drůbežárna Prace bude ve středu 15. listopadu v 10:45 hodin prodávat u KD červené kuřice (stáří 18 týdnů) za 195 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále se pak budou vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks. // 2. Zveme občany na informační schůzku k zavedení nového systému třídění odpadů, která se uskuteční ve středu 15. listopadu od 19:00 hodin v sále KD. Na schůzce se dozvíte základní informace ke změnám v systému svozu a třídění odpadů, které obec připravuje a také informace k platbám a odměnám za odpady v roce 2018. // 3. Ve čtvrtek 16. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 4. V pátek 17. listopadu se koná BESEDA NAD KRONIKOU. Zájemci o historii Vedrovic mohou přijít v 17:00 hodin do Muzea. // 5. Zveme děti a jejich rodiče, mládež, seniory a ostatní občany na setkání k připravovanému projektu na nové dětské hřiště, hřiště na Pétanque a fitness hřiště. Toto setkání se uskuteční v neděli 19. listopadu od 15:00 hodin v Písníkách (pod lipami). // 6. Firma Notino hledá zaměstnance i brigádníky do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice, Ivančice, Šlapanice a přilehlých oblastí. Firma dále nabízí brigádníkům základní mzdu 100,-Kč na hodinu a v prosinci při dosažení bonusů až 210,-Kč za hodinu. Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Od poloviny listopadu je možné docházet také na noční směny. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu pracujpronas@notino.com nebo na telefonním čísle: 530 514 098. // 7. Připomínáme občanům, že na obce byly doručeny kalendáře JE Dukovany na roky 2018-2020. K vyzvednutí jsou zdarma na naší Poště nebo v Muzeu, během jejich otvírací doby.

Hlášení ze dne 10.11

1. Vedrovická chasa zve všechny občany na „Martinsky hode“, které se budou konat v sobotu 11. listopadu. Od 13 hodin bude průvod chasy obcí, v doprovodu „slavnyho vébora“. Od 20 hodin bude v sále KD hodová zábava. K tanci a poslechu bude hrát DH Skoroňáci. Občerstvení je zajištěno. V nabídce budou také mladá a Svatomartinská vína. // 2. Zveme občany na informační schůzku k zavedení nového systému třídění odpadů, která se uskuteční ve středu 15. listopadu od 19:00 hodin v sále KD. Na schůzce se dozvíte základní informace ke změnám v systému svozu a třídění odpadů, které obec připravuje a také informace k platbám a odměnám za odpady v roce 2018. // 3. Ve čtvrtek 16. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 4. Myslivecké sdružení Vedrovice oznamuje svým členům, že se v neděli 12. listopadu koná brigáda na odchyt bažantů. Sraz je v 10:00 hodin na odchovně. // 5. Oznamujeme občanům, že bude v pondělí 13. listopadu poslední svoz bioodpadů v letošním roce.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 13 [ > ]