Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 35 [ > ]

Hlášení ze dne 30.11

1. ZŠ Vedrovice srdečně zve rodiče, děti a ostatní občany na VÁNOČNÍ DÍLNU, která se uskuteční dnes od 16:30 hodin v Základní škole ve Vedrovicích. Přijďte si vyrobit vánoční dárky pro Vaše blízké pod vedením zkušené lektorky Bohunky Pokorné. Občerstvení je zajištěno, vstup zdarma. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 3. Zahradnictví Kopetka Jan Vás srdečně zve k vánočním nákupům. Nabízíme rostlé vánoční stromky, vánoční hvězdy, velký výběr vánočních přízdob, adventních věnců a svícnů. Od soboty 1. prosince je možné kdykoliv až do 22. prosince přijít a vyrobit si vlastní vánoční aranžmá, k dispozici budete mít pracovní místo a odbornou radu. Nedělejte si nepořádek doma a nazdobte si Vaše věnce a svícny u nás ve skleníku. Každý den od 8:00 do 17:00 a v neděli od 8:00 do 12:00. Případně je možné domluvit individuální termín. // 4. Myslivecký spolek Vedrovice srdečně zve všechny občany na Poslední leč, kterou pořádá v sobotu 1. prosince od 20:00 hodin v sále KD. K tanci a poslechu bude hrát duo Premiéra. Od 18:00 hodin se bude pro vlastníky pozemku vydávat guláš. // 5. Mateřské centrum čtyřlístek srdečně zve rodiče a děti na vánoční pečení perníčků, které se koná v neděli 2. prosince ve 14:00 hodin v muzeu Vedrovice. S sebou si vezměte formičky, váleček, pracovní oděv a přezůvky. // 6. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pondělí 3. prosince v 10:45 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks , roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5,- Kč/ks. // 7. Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče, a také ostatní občany v úterý 4. prosince na akce, které pro Vás pořádá Obec Vedrovice ve spolupráci se Základní školou a Muzeem. V 18:00 hodin se uskuteční slavnostní rozsvícení Vánočního stromu před Obecním úřadem a následně přijede na náves Mikuláš s nadílkou. Upozorňujeme rodiče a prarodiče, že dětem Mikuláš nadělí dárky, které letos věnuje opět pouze Obec. Nenoste proto své dárky, nebudeme je tentokrát vybírat!

Hlášení ze dne 29.11

1. Oznamujeme občanům, že bude v pátek 30. listopadu OÚ po celý den uzavřen.// 2. ZŠ Vedrovice srdečně zve rodiče, děti a ostatní občany na VÁNOČNÍ DÍLNU, která se uskuteční v pátek 30. listopadu od 16:30 hodin v Základní škole ve Vedrovicích. Přijďte si vyrobit vánoční dárky pro Vaše blízké pod vedením zkušené lektorky Bohunky Pokorné. Občerstvení je zajištěno, vstup zdarma. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pátek 30.listopadu od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. / 4. Myslivecký spolek Vedrovice srdečně zve všechny občany na Poslední leč, kterou pořádá v sobotu 1. prosince od 20:00 hodin v sále KD. K tanci a poslechu bude hrát duo Premiéra. Od 18:00 hodin se bude pro vlastníky pozemku vydávat guláš. // 5. Mateřské centrum čtyřlístek srdečně zve rodiče a děti na vánoční pečení perníčků, které se koná v neděli 2. prosince ve 14:00 hodin v muzeu Vedrovice. S sebou si vezměte formičky, váleček, pracovní oděv a přezůvky. // 6. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pondělí 3. prosince v 10:45 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks , roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5,- Kč/ks. // 7. Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče, a také ostatní občany v úterý 4. prosince na akce, které pro Vás pořádá Obec Vedrovice ve spolupráci se Základní školou a Muzeem. V 18:00 hodin se uskuteční slavnostní rozsvícení Vánočního stromu před Obecním úřadem a následně přijede na náves Mikuláš s nadílkou. Upozorňujeme rodiče a prarodiče, že dětem Mikuláš nadělí dárky, které letos věnuje opět pouze Obec. Nenoste proto své dárky, nebudeme je tentokrát vybírat!

Hlášení ze dne 28.11

1. ZŠ Vedrovice srdečně zve rodiče, děti a ostatní občany na VÁNOČNÍ DÍLNU, která se uskuteční v pátek 30. listopadu od 16:30 hodin v Základní škole ve Vedrovicích. Přijďte si vyrobit vánoční dárky pro Vaše blízké pod vedením zkušené lektorky Bohunky Pokorné. Občerstvení je zajištěno, vstup zdarma. // 2. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pátek 30.listopadu od 18:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 3. Myslivecký spolek Vedrovice srdečně zve všechny občany na Poslední leč, kterou pořádá v sobotu 1. prosince od 20:00 hodin v sále KD. K tanci a poslechu bude hrát duo Premiéra. Od 18:00 hodin se bude pro vlastníky pozemku vydávat guláš. // 4. Mateřské centrum čtyřlístek srdečně zve rodiče a děti na vánoční pečení perníčků, které se koná v neděli 2. prosince ve 14:00 hodin v muzeu Vedrovice. S sebou si vezměte formičky, váleček, pracovní oděv a přezůvky. // 5. Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče, a také ostatní občany v úterý 4. prosince na akce, které pro Vás pořádá Obec Vedrovice ve spolupráci se Základní školou a Muzeem. V 18:00 hodin se uskuteční slavnostní rozsvícení Vánočního stromu před Obecním úřadem a následně přijede na náves Mikuláš s nadílkou. Upozorňujeme rodiče a prarodiče, že dětem Mikuláš nadělí dárky, které letos věnuje opět pouze Obec. Nenoste proto své dárky, nebudeme je tentokrát vybírat!

Hlášení ze dne 21.11

1. ZŠ Vedrovice srdečně zve rodiče, děti a ostatní občany na prezentaci MOZKOHRAČEK, která se uskuteční dnes od 16:00 do 18:00 hodin v Základní škole ve Vedrovicích. Přijďte si vyzkoušet, jak funguje Váš mozek. Vstup je zdarma.// 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 22. listopadu od 8:00 do 8:15 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 85,- Kč/kg, Kapr výběr za 95,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 62,- Kč/kg.// 3. Obec Vedrovice organizuje v sobotu 24. listopadu brigádu na výsadbu alejí kolem obce. Zveme tímto členy spolků, rodiče s dětmi, seniory a všechny ostatní občany k účasti na této akci. Sraz je v 9:00 hodin v Chrastí u brány bývalé skládky. Lopaty a rýče s sebou. Občerstvení bude zajištěno. Doprava na místo - vlastní. Pokud nemáte auto k dispozici je doprava z obce po dohodě na OÚ možná po nahlášení do pátku 23. listopadu. // 4. Obec Kubšice pořádá v neděli 25. listopadu od 13:00 do 17:00 v Sokolovně v Kubšicích tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Krásná vánoční atmosféra a vše co k ní patří. Výborná příležitost k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Keramika, oděvy, výrobky z textilu, kovu, dřeva, papíru, rohoviny a perleti, šperky, domácí potřeby, šité hračky, dekorační předměty, med, sušené ovoce, koření atd. Občerstvení sladké i slané, zabijačkové speciality, vánoční pečivo a cukroví, svařené víno, medovina. // 5. MěÚ Moravský Krumlov oznamuje, že budou v době 29. listopadu do 11. prosince, z důvodu stavebních prací, zcela uzavřeny kanceláře odboru výstavby a územního plánování a odbor nebude fungovat. Provoz odboru bude opět zahájen 12. prosince 2018.

Hlášení ze dne 19.11

1. Připomínáme občanům, že začaly práce na rekonstrukci komunikace v ulici před Kulturním domem a Jednotou. Žádáme proto všechny, kteří se zde budou pohybovat, aby dbali zvýšené opatrnosti a svá auta parkovali mimo tuto komunikaci, nejlépe v ulici vpravo od Kulturního domu. // 2. ZŠ Vedrovice srdečně zve rodiče, děti a ostatní občany na prezentaci MOZKOHRAČEK, která se uskuteční ve středu 21. listopadu od 16:00 do 18:00 hodin v Základní škole ve Vedrovicích. Přijďte si vyzkoušet, jak funguje Váš mozek. Vstup je zdarma. // 3. Obec Kubšice pořádá v neděli 25. listopadu od 13:00 do 17:00 v Sokolovně v Kubšicích tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Krásná vánoční atmosféra a vše co k ní patří. Výborná příležitost k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Keramika, oděvy, výrobky z textilu, kovu, dřeva, papíru, rohoviny a perleti, šperky, domácí potřeby, šité hračky, dekorační předměty, med, sušené ovoce, koření atd. Občerstvení sladké i slané, zabijačkové speciality, vánoční pečivo a cukroví, svařené víno, medovina. // 4. MěÚ Moravský Krumlov oznamuje, že budou v době 29. listopadu do 11. prosince, z důvodu stavebních prací, zcela uzavřeny kanceláře odboru výstavby a územního plánování a odbor nebude fungovat. Provoz odboru bude opět zahájen 12. prosince 2018.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 35 [ > ]