Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 46 [ > ]

Hlášení ze dne 31.05.2019

1. Pohostinství U Nedomů Vás srdečně zve na „Řízkobraní“, které bude v pátek a v sobotu , vždy ve večerní otvírací době. // 2. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 1.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin v areálu „Písníky“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny. // 3. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo mužů sehraje v neděli 2. června od 17:00 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovské utkání. Soupeřem budou Jamolice. // 4. Rybářský spolek oznamuje svým členům, že bude v neděli od 20:00 hodin v Hospůdce U Závišků organizační schůzka k rybářským závodům.// 5. MUDr. Petr Kéda oznamuje svým pacientům, že v pondělí 3. června neordinuje. // 6. Ve středu 5. června se koná setkání Klubu seniorů. Zveme Vás v 18:00 hodin do kulturního domu.

Hlášení ze dne 30.05.2019

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 2. Pohostinství U Nedomů Vás srdečně zve na „Řízkobraní“, které bude v pátek 31.května a v sobotu 1.června, vždy ve večerní otvírací době. // 3. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 1.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin v areálu „Písníky“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny. // 4. MUDr. Petr Kéda oznamuje svým pacientům, že v pondělí 3. června neordinuje. // 5. Ve středu 5. června se koná setkání Klubu seniorů. Zveme Vás v 18:00 hodin do kulturního domu.

Hlášení ze dne 20.05.2019

Vzhledem k tomu, že v minulém týdnu došlo k napadení a zranění člověka volně pobíhajícím psem, upozorňujeme majitele psů na to, že jsou za své psy zodpovědní. Majitel každého psa ručí za to, že zamezí volnému pohybu svého psa po obci a při jeho venčení uklidí exkrementy, které po něm zůstávají po cestách, po chodnících a po trávnících.

Hlášení ze dne 13.05.2019

1. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 16. května neordinuje. // 2. Na závěr probíhající výstavy „100 let Sokola a sportu ve Vedrovicích“ svoláváme BESEDU NAD KRONIKOU, kde se budou promítat spartakiádní a sletová vystoupení. Přijďte v pátek 17. května v 17 hodin do Muzea. // 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 18. května v 11:15 hodin před KD prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5,-Kč/ks.

Hlášení ze dne 10.05.2019

1. MŠ a ZŠ Vedrovice zve všechny maminky, babičky, tetičky a další občany na besídku pořádanou ke Dni matek. Besídka se uskuteční dnes od 15:30 hodin v mateřské škole ve třídě Ježečků. // 2. Myslivecký spolek Vedrovice pořádá dnes ve 20:00 hodin v Hospůdce u Závišků členskou schůzi. Povolenky k lovu si vezměte s sebou. // 3. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá v sobotu 11. května již 4. ročník společné cykloakce „Moravskokrumlovskem na kole“ - cyklistický výlet po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách Moravskokrumlovska. Trasy jsou volitelné a různé obtížnosti. Start je v jakékoliv členské obci Moravskokrumlovska v 10:00 hodin, kde obdržíte instrukce, mapky a cyklopasy. Cíl: Moravský Krumlov – Vrabčí hájek. V cíli je připraven kulturní program, občerstvení a v 16:00 hodin proběhne slosování vyplněných cyklopasů. Pro cyklisty jsou připraveny hodnotné ceny. První cena: stan a dva spací pytle. Oceněno bude každé dítě, které se akce zúčastní. Více informací sdělí obecní úřady členských obcí a internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo mužů sehraje v sobotu 11. května od 17:00 hodin v Šanově další mistrovské utkání. // 5. MŠ a ZŠ Vedrovice informuje rodiče, že zápis do mateřské školy Vedrovice se koná v pondělí 13. května od 14:00 do 16:00 hodin v prostorách mateřské školy. Rodiče s sebou přinesou rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce k ověření trvalého pobytu. Dále upozorňujeme, že pro děti, které dosáhnou k 31. 8. věku pěti let, je předškolní vzdělávání povinné. V případě, že zákonný zástupce nepřihlásí dítě k povinnému předškolnímu vzdělávání, se vystavuje finančnímu postihu.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 46 [ > ]