Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 42 [ > ]

Hlášení ze dne 05.04

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 8.dubna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 2. Oznamujeme všem seniorům, že se v úterý 9. dubna pořádá zájezd na výstavu Zkáza Titaniku a na prohlídku Kapucínské hrobky. Odjezd autobusu je v 7:30 hodin od zastávky u obecního úřadu. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě do pondělí 8. dubna.

Hlášení ze dne 04.04

1. Zveme děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na kouzelnické představení, které bude dnes od 18:00 hodin v sále Kulturního domu. V programu uvidíte kouzla nejen pro děti, iluze, veselé pejsky, břichomluvce a další zajímavá vystoupení. Vstupné je dobrovolné! // 2. Petrovičtí ochotníci všechny srdečně zvou na divadelní hru KOUČ, která se hraje dnes od 18:00 hodin, v sále kulturního domu v Petrovicích. Vstupné je 50 Kč. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 8.dubna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 4. Oznamujeme všem seniorům, že se v úterý 9. dubna pořádá zájezd na výstavu Zkáza Titaniku a na prohlídku Kapucínské hrobky. Odjezd autobusu je v 7:30 hodin od zastávky u obecního úřadu. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě do pondělí 8. dubna. //

Hlášení ze dne 01.04

1. Připomínáme občanům, že se podařilo zajistit dva velkoobjemové kontejnery, které jsou přistaveny u bývalé zahrádkářské kůlny, a je zde možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejnerů se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. Budou se odvážet ve středu dopoledne! // 2. Připomínáme občanům, že se dnes zapisoval stav vodoměrů. Pokud jste nebyli doma, nahlaste údaj z vodoměru osobně na OÚ, nebo ho zašlete na email starosta@vedrovice.cz . // 3. Ve středu 3. dubna se koná setkání Klubu seniorů. Přijďte v 17 hodin do kulturního domu. // 4. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 4. dubna v 10:45 hodin před KD prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky 120,-Kč/10kg balení + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10,-Kč/ks. // 5. Zveme děti, jejich rodiče, prarodiče i ostatní občany na kouzelnické představení, které bude ve čtvrtek 04. dubna od 18:00 hodin v sále Kulturního domu. V programu uvidíte kouzla nejen pro děti, iluze, veselé pejsky, břichomluvce a další zajímavá vystoupení. Vstupné je dobrovolné! // 6. Petrovičtí ochotníci všechny srdečně zvou na divadelní hru KOUČ, která se hraje ve čtvrtek 4. dubna od 18 hodin, v sále kulturního domu v Petrovicích. Vstupné je 50 Kč. // 7. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční v pondělí 8.dubna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Hlášení ze dne 29.03

Oznamujeme občanům, že bude v pondělí 1. dubna kancelář účetní po celý den uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Hlášení ze dne 29.03

1. Dnes se koná BESEDA NAD KRONIKU. Zájemci přijďte v 17:00 hodin do muzea. // 2. MS Vedrovice oznamuje svým členům, že se dnes v 18:00 hodin koná v Hospůdce u Závišků Výroční členská schůze. Povolenky k lovu s sebou! // 3. Oznamujeme občanům, že se bude v sobotu 30. března od 9:00 do 9:15 hodin provádět očkování psů proti vzteklině. Psi, kteří byli očkovaní v loňském roce, na očkování nemusí, platnost očkování je dva roky. Očkování se týká nových, mladých psů, kteří v minulém roce očkovaní nebyli a psů, které chtějí majitelé očkovat kombinovanou vakcínou proti psince a parvoviróze, u které je imunita jenom jeden rok. Cena očkování je 150,-Kč vzteklina a 350,-Kč kombinace. Očkovací průkazy vezměte s sebou. // 4. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 30. března, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. Tento odpad bude možné uložit v areálu garáží OÚ, kde ho od Vás odeberou pracovníci obce, ve stejné časové době, tedy od 9:30 do 9:50 hodin. // 5. Oznamujeme občanům, že se podařilo zajistit druhý velkoobjemový kontejner, a proto budou 1. dubna přistaveny velkoobjemové kontejnery v dostatečné kapacitě, kam bude možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejnerů se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. Odvážet se budou ve středu 3.dubna. // 6. Oznamujeme občanům, že se bude v pondělí (1. dubna) a v úterý (2. dubna) zapisovat stav vodoměrů. Pokud nebudete doma, nechte údaj o stavu vodoměru na vstupních dveřích, nebo ho zašlete na email starosta@vedrovice.cz . // 7. Petrovičtí ochotníci všechny srdečně zvou na divadelní hru KOUČ, která se hraje v sobotu 30. března od 18 hodin, ve čtvrtek 4. dubna od 18 hodin, v sobotu 6. dubna od 18 hodin, v neděli 14. dubna od 15 hodin a v sobotu 4. května od 18 hodin, v sále kulturního domu v Petrovicích. Vstupné je 50 Kč.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 42 [ > ]