Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 68 [ > ]

Hlášení ze dne 18.06.2020

1. Rodičovské sdružení při MŠ Vedrovice pořádá v rámci pasování předškoláků na školáky také rozloučení se školkou pro všechny děti ze školky. Vše se uskuteční dnes od 16:15 hodin, na zahrádce MŠ. Při deštivém počasí v budově MŠ. // 2. Rybářský spolek zve všechny občany na 16. ročník Rybářských závodů, které se konají v sobotu 27. června od 6 do 12 hodin na rybníku v Zábrdovicích. Startovné je 300,-Kč. V neděli 28. června se uskuteční od 7 do 12 hodin závody mládeže. Pro závodníky a také ostatní návštěvníky bude připraveno občerstvení (makrela na rožni a cigára z udírny). Na nedělní závody děti neplatí startovné a pro každého malého závodníka je připravena odměna. V neděli je občerstvení také zajištěno. // 3. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice vydala knihu „Vedrovice – slovem i obrazem“, která je v prodeji na poštovní přepážce nebo v Muzeu za cenu 400,-Kč. // 4. MUDr. Veronika Potůčková oznamuje svým pacientům, že od 1. do 12. července neordinuje. V akutních případech zastupuje MUDr. Zavadilová. Na vyšetření je potřeba se objednat na telefonním čísle 515 321 092.

Hlášení ze dne 12.06.2020

Rodičovské sdružení při MŠ Vedrovice pořádá v rámci pasování předškoláků na školáky také rozloučení se školkou pro všechny děti ze školky. Vše se uskuteční ve čtvrtek 18. června, od 16:15 hodin, na zahrádce MŠ.

Hlášení ze dne 11.06.2020

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 12. června, v 10:45 hodin prodávat u KD, mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč za ks. // 2. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice vydala knihu „Vedrovice – slovem i obrazem“, která je v prodeji na poštovní přepážce nebo v Muzeu za cenu 400,-Kč. // 3. Připomínáme maminkám, že bude Mateřské centrum na OÚ až do konce školního roku zavřené, a to z důvodu provizorního umístění jedené ze tříd ZŠ Vedrovice, kde probíhají stavební práce.

Hlášení ze dne 01.06.2020

1. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v úterý 2. června, v 10:45 hodin prodávat u KD, mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč za ks. // 2. Členský výbor jednoty Vedrovice pořádá ve středu 3. června v 18 hodin v sále Kulturního domu Členskou schůzi jednoty, na kterou jsou zváni všichni členové. // 3. Oznamujeme rodičům, že obec Vedrovice pořádá o letních prázdninách, v termínu od 20. do 24. července, Příměstský tábor pro děti školou povinné ve věku od 6 do 15 let. Přihlášky jsou k dispozici na poště nebo v muzeu. Záloha činí 500,-Kč, s vyúčtováním na konci tábora. // 4. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice vydala knihu „Vedrovice – slovem i obrazem“, která je v prodeji na poštovní přepážce nebo v Muzeu za cenu 400,-Kč. // 5. Připomínáme maminkám, že bude Mateřské centrum na OÚ až do konce školního roku zavřené, a to z důvodu provizorního umístění jedené ze tříd ZŠ Vedrovice, kde probíhají stavební práce.

Hlášení ze dne 28.05.2020

1. Členský výbor Jednoty Vedrovice pořádá ve středu 3. června v 18 hodin v sále Kulturního domu Členskou schůzi jednoty, na kterou jsou zváni všichni členové. // 2. Oznamujeme rodičům, že obec Vedrovice pořádá o letních prázdninách, v termínu od 20. do 24. července, Příměstský tábor pro děti školou povinné ve věku od 6 do 15 let. Přihlášky jsou k dispozici na poště nebo v muzeu. Záloha činí 500,-Kč, s vyúčtováním na konci tábora. // 3. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice vydala knihu „Vedrovice – slovem i obrazem“, která je v prodeji na poště nebo v muzeu za cenu 400,-Kč. // 4. Připomínáme maminkám, že bude Mateřské centrum na OÚ až do konce školního roku zavřené, a to z důvodu provizorního umístění jedené ze tříd ZŠ Vedrovice, kde probíhají stavební práce.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 68 [ > ]