Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 32 33 34 35 36 ... 44 [ > ]

Hlášení ze dne 24.11

1. Dnes se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Venkovanka. // 2. Mateřské centrum Čtyřlístek a Muzeum a informační centrum Vedrovice zvou děti a jejich doprovod na tradiční pečení vánočních perníčků, které bude v sobotu 25.listopadu od 15:00 hodin v přednáškové místnosti muzea. S sebou si vezměte formičky, váleček, vhodné oblečení a přezůvky. Perníčky se potom budou rozdávat o rozsvícení vánočního stromu a Mikuláši na návsi. // 3. Obec Kubšice pořádá v neděli 26. listopadu od 13:00 hodin v místní sokolovně tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Jarmark je výbornou příležitostí k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. V nabídce bude keramika, oděvy, výrobky z textilu, kovu, dřeva, papíru, rohoviny a perleti, šperky, domácí potřeby, šité hračky, dekorační předměty, med, sušené ovoce, koření atd. Občerstvení sladké i slané, zabijačkové speciality, vánoční pečivo a cukroví, svařené víno a medovina. // 4. Zahradnictví Kopetka Vás srdečně zve k vánočním nákupům a zároveň od pondělí 27.listopadu do neděle 3.prosince nabízí možnost vánočního tvoření. Přijďte si vybrat vánoční ozdoby a zároveň si vyrobit dekorace. K dispozici Vám bude personál zahradnictví, který Vám i ochotně poradí s výrobou a to po celý den od 8:00 do 17:00.

Hlášení ze dne 22.11

1. Muzeum a informační centrum Vedrovice Vás srdečně zve na přednášku, která má název „O Slovanech“ a bude se konat dnes od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Přednášet bude Mgr. Alena Nejedlá a vstupné je dobrovolné. // 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 23. listopadu od 8:00 do 8:15 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 85,- Kč/kg, Kapr výběr za 95,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 58,- Kč/kg, Pstruh duhový 175,- Kč/kg. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma. Dále bude prodávat cibuli a víno. // 3. Připomínáme občanům, že se budou ve čtvrtek 23. listopadu v rámci pravidelného svozu domovních odpadů evidovat popelnice pro nový systém svozu a třídění dopadů v naší obci. Je potřeba přistavit popelnice před dům ráno do 9:00 hodin. Vzhledem k počtu popelnic a velikosti obce se budou kódy lepit během celého dne. Sklízet se tedy popelnice mohou, až budou polepeny čárovým kódem na pravé straně. // 4. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 23.listopadu od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 5. V pátek 24. listopadu se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Venkovanka. // 6. Mateřské centrum Čtyřlístek a Muzeum a informační centrum Vedrovice zvou děti a jejich doprovod na tradiční pečení vánočních perníčků, které bude v sobotu 25.listopadu od 15:00 hodin v přednáškové místnosti muzea. S sebou si vezměte formičky, váleček, vhodné oblečení a přezůvky. Perníčky se potom budou rozdávat o rozsvícení vánočního stromu a Mikuláši na návsi. // 7. Obec Kubšice pořádá v neděli 26. listopadu od 13:00 hodin v místní sokolovně tradiční Vánoční řemeslný jarmark. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. Jarmark je výbornou příležitostí k nákupu adventní výzdoby a vánočních dárků. V nabídce bude keramika, oděvy, výrobky z textilu, kovu, dřeva, papíru, rohoviny a perleti, šperky, domácí potřeby, šité hračky, dekorační předměty, med, sušené ovoce, koření atd. Občerstvení sladké i slané, zabijačkové speciality, vánoční pečivo a cukroví, svařené víno a medovina.

Hlášení ze dne 21.11

1. Muzeum a informační centrum Vedrovice Vás srdečně zve na přednášku, která má název „O Slovanech“ a bude se konat ve středu 22. listopadu od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Přednášet bude Mgr. Alena Nejedlá a vstupné je dobrovolné. // 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 23. listopadu od 8:00 do 8:15 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 85,- Kč/kg, Kapr výběr za 95,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 58,- Kč/kg, Pstruh duhový 175,- Kč/kg. Na požádání rybu zabijí a vykuchají zdarma. Dále bude prodávat cibuli a víno. // 3. Oznamujeme občanům, že se budou ve čtvrtek 23. listopadu v rámci pravidelného svozu domovních odpadů evidovat popelnice pro nový systém svozu a třídění dopadů v naší obci. Je potřeba přistavit popelnice před dům ráno do 9:00 hodin. Vzhledem k počtu popelnic a velikosti obce se budou kódy lepit během celého dne. Sklízet se tedy popelnice mohou, až budou polepeny čárovým kódem na pravé straně. // 4. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 23.listopadu od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 5. V pátek 24. listopadu se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Venkovanka.

Hlášení ze dne 20.11

1. Muzeum a informační centrum Vedrovice Vás srdečně zve na přednášku, která má název „O Slovanech“ a bude se konat ve středu 22. listopadu od 17:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. Přednášet bude Mgr. Alena Nejedlá a vstupné je dobrovolné. // 2. Oznamujeme občanům, že se budou ve čtvrtek 23. listopadu v rámci pravidelného svozu domovních odpadů evidovat popelnice pro nový systém svozu a třídění dopadů v naší obci. Je potřeba přistavit popelnice před dům ráno do 9:00 hodin. Vzhledem k počtu popelnic a velikosti obce se budou kódy lepit během celého dne. Sklízet se tedy popelnice mohou, až budou polepeny čárovým kódem na pravé straně. // 3. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 23.listopadu od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 4. V pátek 24. listopadu se koná v sále kulturního domu od 17:00 hodin VEČER PRO DŮCHODCE. Srdečně zveme všechny důchodce z Vedrovic na již tradiční setkání. Je připravený zajímavý program. K tanci a poslechu hraje Venkovanka.

Hlášení ze dne 14.11

1. Oznamujeme občanům, že bude zítra dopoledne OÚ uzavřen. // 2. Drůbežárna Prace bude ve středu 15. listopadu v 10:45 hodin prodávat u KD červené kuřice (stáří 18 týdnů) za 195 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále se pak budou vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks. // 3. Zveme občany na informační schůzku k zavedení nového systému třídění odpadů, která se uskuteční ve středu 15. listopadu od 19:00 hodin v sále KD. Na schůzce se dozvíte základní informace ke změnám v systému svozu a třídění odpadů, které obec připravuje a také informace k platbám a odměnám za odpady v roce 2018. // 4. Ve čtvrtek 16. listopadu se koná lampionový průvod s ohňostrojem. Sraz je v 17 hodin před obecním úřadem. Srdečně zveme všechny občany, děti i mládež. // 5. V pátek 17. listopadu se koná BESEDA NAD KRONIKOU. Zájemci o historii Vedrovic mohou přijít v 17:00 hodin do Muzea. // 6. Zveme děti a jejich rodiče, mládež, seniory a ostatní občany na setkání k připravovanému projektu na nové dětské hřiště, hřiště na Pétanque a fitness hřiště. Toto setkání se uskuteční v neděli 19. listopadu od 15:00 hodin v Písníkách (pod lipami).

Stránky [ < ] 1 ... 32 33 34 35 36 ... 44 [ > ]