Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 52 53 54 55 56 ... 72 [ > ]

Hlášení ze dne 10.04.2018

1. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. dubna, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 2. Připomínáme občanům, že v sobotu 14. dubna budou po obci od 14:00 hodin sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice. Z důvodu možné ztráty železa přes noc doporučujeme, abyste si vše připravili před Vaše domy až v sobotu ráno! // 3. Pokud má ve vašem okolí veřejný rozhlas nějakou závadu, kterou je potřeba odstranit, žádáme Vás, abyste nám ji nahlásili na OÚ do konce týdne. Bude objednán odborný servis, který problém odstraní. // 4. Žádáme všechny občany, kteří ještě neodevzdali prošlé jodidové tablety na OÚ, aby tak učinili do 20. dubna. // 5. Oznamujeme občanům, že se budou v týdnu od 16. do 20. dubna opravovat praskliny v komunikaci kolem Mateřské školky. Obyvatelé těchto ulic budou den před opravou vyzváni SMS a rozhlasem, aby neparkovali své auta na komunikaci.

Hlášení ze dne 05.04.2018

1. Připomínáme občanům, že je také letos organizována akce „Ukliďme Česko!“. Bude zaměřena na úklid černé skládky pod vinohrady, „U třech chlapů“. Sraz je v neděli 08.dubna v 10:00 hodin na místě. // 2. Připomínáme členům Rybářského spolku Vedrovice, že se koná v sobotu 7. dubna od 9:00 hodin brigáda na rybníku. Bude se provádět jarní úklid kolem rybníka. Vidle, hrábě, lopaty, rýče, kolečka a křovinořezy s sebou. // 3. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. dubna, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky.

Hlášení ze dne 03.04.2018

1. Připomínáme občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena ve středu 4. dubna dodávka elektrické energie. V čase od 07:30 do 14:30 hodin bude vypnutá oblast: trafostanice Vedrovice - Mateřská školka. Dodávka vody do vodovodního řadu nebude omezena. // 2. Oznamujeme občanům, že se bude ve středu (4. dubna) a ve čtvrtek (5. dubna) zapisovat stav vodoměrů. Pokud nebudete doma, nechte údaj o stavu vodoměru na vstupních dveřích, nebo ho zašlete na email starosta@vedrovice.cz . // 3. Ve středu 4. dubna se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Přijďte v 17 hodin do kulturního domu. // 4. Oznamujeme občanům, že je také letos organizována akce „Ukliďme Česko!“. Bude zaměřena na úklid černé skládky pod vinohrady, „U třech chlapů“. Sraz je v neděli 08.dubna v 10:00 hodin na místě. // 5. Oznamujeme členům Rybářského spolku Vedrovice, že se koná v sobotu 7. dubna od 9:00 hodin brigáda na rybníku. Bude se provádět jarní úklid kolem rybníka. Vidle, hrábě, lopaty, rýče, kolečka a křovinořezy s sebou. // 6. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. dubna, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky.

Hlášení ze dne 28.03.2018

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 2. Oznamujeme občanům, že bude pan Veselý Jaroslav ve čtvrtek 29. března od 8:00 do 8:15 hodin u KD prodávat živé ryby. Kapr I. za 85,- Kč/kg, Kapr výběr za 95,- Kč/kg, Amur 100,- Kč/kg, Tolstolobik 58,- Kč/kg, Pstruh duhový 175,- Kč/kg. // 3. Oznamujme občanům, že se v pátek Beseda nad kronikou nekoná. // 4. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 31. března v 10:45 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks. // 5. Oznamujeme občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena ve středu 4. dubna dodávka elektrické energie. V čase od 07:30 do 14:30 hodin bude vypnutá oblast: trafostanice Vedrovice - Mateřská školka. Dodávka vody do vodovodního řadu nebude omezena. // 6. Ve středu 4. dubna se koná setkání KLUBU DŮCHODCŮ. Přijďte v 17 hodin do kulturního domu. // 7. Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. dubna, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky.

Hlášení ze dne 26.03.2018

Paní Vlasta Kolegarová oznamuje zákazníkům, že knedlíky na velikonoční svátky bude prodávat již ve středu 28. března 2018.

Stránky [ < ] 1 ... 52 53 54 55 56 ... 72 [ > ]