Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 54 55 56 57 58 ... 75 [ > ]

Hlášení ze dne 20.04.2018

1. Obec Kubšice zve všechny na Tradiční řemeslný jarmark a Rybářské závody v Kubšicích, které budou v sobotu 21. dubna na prostranství u Sokolovny a rybníka. Rybářské závody začínají od 6:00 hodin, startovné je 200,- Kč. Řemeslný jarmark bude probíhat od 9:00 do 12:00 hodin a bude to výborná příležitost k nákupu květinové či zeleninové sadby a drobných výrobků do domácnosti i na zahradu. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. // 2. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 21. dubna v 11:15 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks. // 3. Obec Petrovice srdečně zve naše občany na Zahájení 5. sezony prohlídek doškové chalupy v Petrovicích, které se koná v sobotu 21. dubna od 14 hodin. V rámci programu se uskuteční prohlídka doškové chalupy s výkladem, ukázka starých činností a řemesel, výstava „Krejčovský salón tety Tóny“, doprovodný program pro děti a k poslechu bude zazpívat Petrovický pěvecký sbor. // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše přípravka hraje v neděli 22. dubna od 9:00 hodin na domácím hřišti s přípravkou Jezeřan a mužstvo mužů hraje další mistrovský zápas v neděli 22. dubna od 16:00 hodin v Polánce. // 5. Oznamujeme rodičům, že se zápis dětí do 1. třídy koná ve středu 25. dubna od 15:00 hodin v budově ZŠ Vedrovice. // 6. Oznamujeme občanům, že obec Vedrovice pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v pondělí 7. května. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Cena za dopravu je 180,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Hlášení ze dne 19.04.2018

1. Přihlášeným účastníkům zájezdu do Čapího hnízda a na Konopiště oznamujeme, že odjezd autobusu je v pátek v 6:30 hodin od obou autobusových zastávek. V autobusu se bude vybírat 230 Kč na vstupné do obou lokalit. // 2. Obec Kubšice zve všechny na Tradiční řemeslný jarmark a Rybářské závody v Kubšicích, které budou v sobotu 21. dubna na prostranství u Sokolovny a rybníka. Rybářské závody začínají od 6:00 hodin, startovné je 200,- Kč. Řemeslný jarmark bude probíhat od 9:00 do 12:00 hodin a bude to výborná příležitost k nákupu květinové či zeleninové sadby a drobných výrobků do domácnosti i na zahradu. Prodávat budou řemeslníci z blízkého i dalekého okolí. // 3. Obec Petrovice srdečně zve naše občany na Zahájení 5. sezony prohlídek doškové chalupy v Petrovicích, které se koná v sobotu 21. dubna od 14 hodin. V rámci programu se uskuteční prohlídka doškové chalupy s výkladem, ukázka starých činností a řemesel, výstava „Krejčovský salón tety Tóny“, doprovodný program pro děti a k poslechu bude zazpívat Petrovický pěvecký sbor. // 4. Oznamujeme občanům, že obec Vedrovice pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v pondělí 7. května. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Cena za dopravu je 180,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě. // 5. Oznamujeme rodičům, že se zápis dětí do 1. třídy koná ve středu 25. dubna od 15:00 hodin v budově ZŠ Vedrovice.

Hlášení ze dne 17.04.2018

1. Žádáme všechny občany, kteří ještě neodevzdali prošlé jodidové tablety na OÚ, aby tak učinili do 20. dubna. // 2. MUDr. Kéda oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 19. dubna neordinuje. // 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v sobotu 21. dubna v 11:15 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks. // 4. Oznamujeme občanům, že obec Vedrovice pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v pondělí 7. května. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Cena za dopravu je 180,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Hlášení ze dne 13.04.2018

1. Připomínáme občanům, že se bude v sobotu 14. dubna od 9:00 do 9:15 hodin na návsi provádět očkování psů proti vzteklině. Poplatek za očkování je 150,- Kč. Očkování je na dva roky. Po domluvě na místě je možno naočkovat psa kombinovanou vakcínou proti více nemocem včetně vztekliny, cena je 350,- Kč. Očkovací průkazy vezměte s sebou. Žádáme občany, aby psa k očkování přivedla osoba, která jej náležitě zvládne a aby psi velkých plemen a psi agresivní byli opatřeni náhubkem. // 2. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. dubna, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 3. Připomínáme občanům, že v sobotu 14. dubna budou po obci od 14:00 hodin sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice. Z důvodu možné ztráty železa přes noc doporučujeme, abyste si vše připravili před Vaše domy až v sobotu ráno! // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstva sehrají v neděli 15. dubna na domácím hřišti „Pod skalami“ další mistrovská utkání. Přípravka hraje ráno od 9:00 hodin s Olbramovicemi a od 10:00 hodin s Jamolicemi. Mužstvo dospělých hraje své utkání odpoledne od 15:30 hodin a soupeřem budou Rakšice. // 5. Žádáme všechny občany, kteří ještě neodevzdali prošlé jodidové tablety na OÚ, aby tak učinili do 20. dubna. // 6. Oznamujeme občanům, že obec Vedrovice pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v pondělí 7. května. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Cena za dopravu je 180,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Hlášení ze dne 11.04.2018

1. Oznamujeme občanům, že bude zítra kancelář účetní z důvodu čerpání dovolené po celý den zavřena. // 2. Oznamujeme občanům, že se bude v sobotu 14. dubna od 9:00 do 9:15 hodin ve Vedrovicích provádět očkování psů proti vzteklině. Poplatek za očkování je 150,- Kč. Očkování je na dva roky. Po domluvě na místě je možno naočkovat psa kombinovanou vakcínou proti více nemocem včetně vztekliny, cena je 350,- Kč. Očkovací průkazy vezměte s sebou. Žádáme občany, aby psa k očkování přivedla osoba, která jej náležitě zvládne a aby psi velkých plemen a psi agresivní byli opatřeni náhubkem. // 3. Připomínáme občanům, že do naší obce přijede v sobotu 14. dubna, v čase od 9:30 do 9:50 hodin speciálně upravené vozidlo pro sběr a odvoz nebezpečného odpadu. V tuto omezenou dobu se mohou u bývalé zahrádkářské kůlny odevzdávat baterie všeho druhu, oleje, plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, lepidla, desinfekční prostředky, čisticí prostředky na okna a WC a také zaolejované hadry, nádoby se zbytky chemikálií apod. Upozorňujeme na to, že do tohoto vozidla se nebudou odebírat televizory, ledničky a pneumatiky. // 4. Připomínáme občanům, že v sobotu 14. dubna budou po obci od 14:00 hodin sbírat šrot a staré železo členové SDH Vedrovice. Z důvodu možné ztráty železa přes noc doporučujeme, abyste si vše připravili před Vaše domy až v sobotu ráno! // 5. Žádáme všechny občany, kteří ještě neodevzdali prošlé jodidové tablety na OÚ, aby tak učinili do 20. dubna. // 6. Oznamujeme občanům, že obec Vedrovice pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v pondělí 7. května. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Cena za dopravu je 180,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě.

Stránky [ < ] 1 ... 54 55 56 57 58 ... 75 [ > ]