Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 115 116 117 118 119 ... 143 [ > ]

Hlášení ze dne 29. 8. 2018

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 30.srpna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.// 2. Připomínáme občanům, že firma SUEZ v pátek 31. srpna přistaví dva velkoobjemové kontejnery, které bude odvážet v pondělí 3. září. Jejich místo bude na prostranství u bývalé zahrádkářské kůlny. Zde bude možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejnerů se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. V sobotu 1. září v čase od 9:00 do 10:00 hodin můžete odevzdávat v garážích OÚ televizory a ledničky. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! // 3. Základní organizace českého svazu chovatelů Branišovice Vás zve k návštěvě Okresní výstavy mláďat králíků, holubů a drůbeže v chovatelském areálu v Branišovicích, která proběhne ve dnech 1. – 2. září. Otevřeno pro veřejnost v sobotu od 12:00 do 18:00 hodin. V neděli od 8:00 do 12:00 hodin. Občerstvení a bohatá tombola zajištěna. // 4. Zveme všechny děti i ostatní občany na divadelní představení s Ukradená tužka, které se koná ve čtvrtek 6. září od 17:00 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí 12. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné.// 5. Krojovaná chasa a obec Vedrovice zve všechny občany na tradiční Rozmarýnové hody, které se uskuteční ve dnech 8. – 9. září. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Bojané. Odpolední vstupné v sobotu i v neděli je 50,-Kč, na sobotní zábavu je vstupné 50,-Kč.

Hlášení ze dne 24. 8. 2018

1. Kulturní spolek Husákovy děti Vás zve na Letní kino, které bude dnes od 20:45 hodin ve dvoře Muzea. Promítat se bude Coco, animovaný film pro celou rodinu. Vstupné je 70,-Kč. Občerstvení na akci je zajištěno! V případě špatného počasí se bude kino promítat v sále KD.// 2. Obec Kubšice v spolupráci s okolními obcemi zítra pořádá 6. Ročník akce Expedice za sousedy. Akce je určena pro širokou veřejnost: pro cyklisty, pro pěší, pro maminky s kočárky. Připraveny jsou 3 trasy různé délky, které vedou po zajímavostech a vinařstvích okolních obcí. Trasy vedou přes Olbramovice, Jezeřany - Maršovice, Bohutice, Vedrovice, Petrovice, Miroslavské Knínice. Otevřena bude Došková chalupa v Petrovicích, Křížová cesta v Bohuticích, muzeum ve Vedrovicích. Ve všech obcích budou otevřena vinařství a pro návštěvníky připraveno občerstvení. Registrace účastníků a start v 8:30 – 9:30 hodin. Od 15 hodin bude odpolední program, hraje kapela Paroháči, pro děti bude k dispozici skákací hrad. Občerstvení grilované sele, domácí cigára, domácí zákusky a koláče ze sousedské cukrárny Od 20:00 hodin se koná večerní zábava - hraje country kapela Paroháči. Vstupné 50,- Kč. Za deště se zábava bude konat v sokolovně. // 3. MS Vedrovice oznamuje svým členům, že se koná v neděli 26. srpna od 9:00 hodin na odchovně brigáda. // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli 26. srpna od 16:30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“. Soupeřem budou Hrabětice. // 5. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 30.srpna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Hlášení ze dne 21. 8. 2018

1. Připomínáme občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude zítra přerušena dodávka elektrické energie. V čase od 12:30 do 15:00 hodin bude vypnutá oblast: trafostanice Vedrovice - Sokolovna. Dodávka vody do vodovodního řadu nebude omezena. // 2. MUDr. Petr Kéda oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 23. srpna nebude ordinovat. // 3. Ve čtvrtek 23. srpna se zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v Dobřínsku v areálu bývalého zemědělského družstva.// 4. Kulturní spolek Husákovy děti Vás zve na Letní kino, které bude v pátek 24. srpna od 20:45 hodin ve dvoře Muzea. Promítat se bude Coco, animovaný film pro celou rodinu. Vstupné je 70,-Kč. Občerstvení na akci je zajištěno!

Hlášení ze dne 16. 8. 2018

1. Spolek přátel tradic a vína Vedrovice všechny srdečně zve na dožínkovou slavnost „Trešón“ s koštem domácích pálenek a likérů, která se uskuteční v sobotu 18. srpna od 20:00 hodin na dvoře Muzea a informačního centra ve Vedrovicích. Těšit se můžete na ochutnávku místních pálenek a likérů, nové vzorky z roku 2018, vína z vinařství Plaček a cimbálovou muziku CimbalMEN. Vstupné je 100,-Kč. V ceně je již také košt vzorků. Občerstvení je zajištěno. // 2. Připomínáme občanům, že bylo vydáno vodoprávním úřadem Moravský Krumlov Opatření obecné povahy – zákaz obecného nakládání s povrchovými vodami, a to na celém území ORP Moravský Krumlov a tedy také ve Vedrovicích. Za obecné nakládání s povrchovými vodami se považuje odběr povrchových vod nebo jiné nakládání s těmito vodami pro vlastní potřebu (např. zalévání zahrad, napouštění nádrží, bazénů pro vlastní potřebu apod.). Více se dozvíte na úředních deskách MěÚ Moravský Krumlov nebo na úřední desce obce Vedrovice.// 3. Připomínáme občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena ve středu 22. srpna dodávka elektrické energie. V čase od 12:30 do 15:00 hodin bude vypnutá oblast: trafostanice Vedrovice - Sokolovna. Dodávka vody do vodovodního řadu nebude omezena. // 4. Kulturní spolek Husákovy děti Vás zve na Letní kino, které bude v pátek 24. srpna od 20:45 hodin ve dvoře Muzea. Promítat se bude Coco, animovaný film pro všechny do 100 let. Vstupné je 70,-Kč. Občerstvení na akci je zajištěno!

Hlášení ze dne 7. 8. 2018

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční dnes od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea. // 2. Zveme děti do dvora Muzea, kde se ve středu 8. srpna od 10:00 hodin uskuteční výuka bubnování na Djembe. Vstupné je 50,-Kč. // 3. Oznamujeme občanům, že se ve středu 8. srpna ve 12:00 hodin spustí siréna k uctění památky vojáků zabitých v Afghanistánu. // 4. Obecní úřad připomíná občanům, že pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v sobotu 11. srpna. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. Zájemci se mohou stále ještě hlásit na obecním úřadě.

Stránky [ < ] 1 ... 115 116 117 118 119 ... 143 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.