Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 117 118 119 120 121 ... 140 [ > ]

Hlášení ze dne 16. 5. 2018

1. MUDr. Petr Kéda oznamuje svým pacientům, že v pondělí 21. května neordinuje, sestra přítomna do 10:30 hodin. // 2. Kulturní spolek Husákovy děti zve všechny v sobotu 19. května do KD na Letní párty. Akce začíná ve 20:00 hodin, k tanci i poslechu hraje Rock String. Vstupné je 100,-Kč. Občerstvení je zajištěno. // 3. Obec Vedrovice a vedrovické spolky zvou všechny děti, rodiče i prarodiče v sobotu 2.června na Den dětí. Akce začíná od 15 hodin na fotbalovém hřišti „Pod skalami“. Pro děti budou na hřišti připraveny trasy pro plnění úkolů. Každé dítě obdrží po splnění všech úkolů špekáček na opékání, nápoj a malý dárek. Ostatní občerstvení je zajištěno. Pivo, limo a cigára z udírny.

Hlášení ze dne 11. 5. 2018

1. Připomínáme občanům, že bude kancelář účetní do 14. května (včetně) z důvodu čerpání dovolené uzavřena. // 2. Myslivecký spolek Leskoun oznamuje svým členům, že se v pátek 11. května ve 20:00 hodin koná v Hospůdce u Závišků členská schůze. // 3. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše přípravka hraje v neděli 13. května na domácím hřišti „Pod skalami“ od 9:00 hodin s Jamolicemi a od 10:00 hodin s Hostěradicemi. Mužstvo dospělých hraje své utkání v neděli 13. května od 16:30 hodin v Oleksovicích. // 4. Připomínáme občanům, že se v pondělí 14. května koná od 14:30 hodin v sále KD opakované Veřejné projednání Územního plánu Vedrovice. Bližší informace k tomuto setkání naleznete na úřední desce OÚ (https://vedrovice.cz/dokumenty/oznameni-o-opakovanem-verejnem-projednani-navrhu-up-vedrovice.pdf ).

Hlášení ze dne 9. 5. 2018

1. Oznamujeme členům Klubu důchodců, že se další setkání klubu koná dnes od 18:00 hodin v sále KD. // 2. Oznamujeme občanům, že bude kancelář účetní od 10. do 14. května (včetně) z důvodu čerpání dovolené uzavřena. // 3. Oznamujeme občanům, že Drůbežárna Prace bude v pátek 11. května v 11:15 hodin prodávat u KD kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks. // 4. Myslivecký spolek Leskoun oznamuje svým členům, že se v pátek 11. května ve 20:00 hodin koná v Hospůdce u Závišků členská schůze. // 5. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá v sobotu 12. května již 3. ročník společné cykloakce „Moravskokrumlovskem na kole“ - cyklistický výlet po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách Moravskokrumlovska. Trasy jsou volitelné a různé obtížnosti. Start je v jakékoliv členské obci Moravskokrumlovska v 10:00 hodin, kde obdržíte instrukce, mapky a cyklopasy. Cíl: Moravský Krumlov – Vrabčí hájek. V cíli je připraven kulturní program, občerstvení a v 16:00 hodin proběhne slosování vyplněných cyklopasů. Pro cyklisty jsou připraveny hodnotné ceny. První cena: stan a dva spací pytle. Oceněno bude každé dítě, které se akce zúčastní. Více informací sdělí obecní úřady členských obcí a internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz

Hlášení ze dne 7. 5. 2018

1. Vzhledem k velkému nárůstu spotřeby pitné vody vyzýváme všechny občany k šetření vodou. Vyvarujte se v tomto období zejména zalévání zahrad a trávníků pitnou vodou z veřejného vodovodu a k napouštění bazénů. // 2. Připomínáme občanům, že se tento týden budou bioodpady svážet mimořádně až ve středu 9. května. // 3. Oznamujeme členům Klubu důchodců, že se další setkání klubu koná ve středu 9.května od 18:00 hodin v sále KD. // 4. Mikroregion Moravskokrumlovsko pořádá v sobotu 12. května již 3. ročník společné cykloakce „Moravskokrumlovskem na kole“ - cyklistický výlet po zajímavostech, vinných sklípcích a hospůdkách Moravskokrumlovska. Trasy jsou volitelné a různé obtížnosti. Start je v jakékoliv členské obci Moravskokrumlovska v 10:00 hodin, kde obdržíte instrukce, mapky a cyklopasy. Cíl: Moravský Krumlov – Vrabčí hájek. V cíli je připraven kulturní program, občerstvení a v 16:00 hodin proběhne slosování vyplněných cyklopasů. Pro cyklisty jsou připraveny hodnotné ceny. První cena: stan a dva spací pytle. Oceněno bude každé dítě, které se akce zúčastní. Více informací sdělí obecní úřady členských obcí a internetové stránky mikroregionu Moravskokrumlovska www.moravskokrumlovsko.cz

Hlášení ze dne 4. 5. 2018

1. Zveme všechny občany na Den obce Vedrovice, který se koná v sobotu 5. května na návsi, v Muzeu a na hřišti Pod skalami. Je připraven bohatý program. Od 9:00 hodin bude na návsi Jarmark s řemeslnými a výtvarnými stánky s prodejem. Od 13:00 do 19:00 hodin proběhne hudební odpoledne pod názvem „Tancem a hudbou za přátelstvím“ a další doprovodný program. Vystoupí Mažoretky z Pohořelic, Vedrovické holky s country tanci, pěvecký soubor Vinaři z Miroslavských Knínic. Je připraven koncert dechových hudeb, kde vystoupí DH Petrovanka a DH Vedrovanka. Vstupné na celé odpoledne bude 50,-Kč. Pro děti budou připraveny atrakce dostupné po celý den, divadelní představení v sále KD. Ve dvoře Muzea bude probíhat místní ochutnávka vín s CM Veronica. Na hřišti Pod skalami proti sobě nastoupí přípravky Vedrovice vs Vysoké pri Morave a po nich staří páni. V Muzeu budou k vidění stálé expozice a v přednáškové místnosti bude zajímavá výstava pod názvem „A bylo veselo“, kde můžete shlédnout nejen fotografie ze slavností a událostí ve Vedrovicích, ale také fotogalerii k 10. výročí družby s obcí Vysoká pri Morave. // 2. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše přípravka hraje v neděli 6. května na hřišti v Jezeřanech od 9:00 hodin s mužstvem z Práčí a od 10:00 hodin s Oleksovicemi. Mužstvo dospělých hraje své utkání v neděli 6. května na domácím hřišti „Pod skalami“ od 16:30 hodin a soupeřem budou Horní Kounice. // 3. Připomínáme občanům, že obec Vedrovice pořádá zájezd na Floru do Kroměříže, který se koná v pondělí 7. května. Odjezd autobusu je v 8:00 hodin od obou zastávek. // 4. Připomínáme občanům, že se příští týden budou bioodpady svážet mimořádně až ve středu 9. května. // 5. Oznamujeme členům Klubu důchodců, že se další setkání klubu koná ve středu 9.května v sále KD.

Stránky [ < ] 1 ... 117 118 119 120 121 ... 140 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.