Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 118 119 120 121 122 ... 146 [ > ]

Hlášení ze dne 5. 9. 2018

1. Oznamujeme seniorům, že Klub seniorů se uskuteční ve středu 12. září v 18 hodin v kulturním domě. // 2. Zveme všechny děti i ostatní občany na divadelní představení s Ukradená tužka, které se koná ve čtvrtek 6. září od 17:00 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí 12. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné. // 3. Krojovaná chasa a obec Vedrovice zve všechny občany na tradiční Rozmarýnové hody, které se uskuteční ve dnech 8. – 9. září. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Bojané. Odpolední vstupné v sobotu i v neděli je 50,-Kč, na sobotní zábavu je vstupné 50,-Kč.

Hlášení ze dne 31. 8. 2018

1. Mateřská a základní škola Vedrovice srdečně zve rodiče, děti a ostatní občany na „Den otevřených dveří“, který bude dnes od 16:00 do 18:00 hodin v obou budovách MŠ i ZŠ. Přijďte si prohlédnou připravené prostory na nový školní rok.// 2. Městys Olbramovice srdečně zve naše občany na komickou zpěvohru „PRODANÁ NEVĚSTA“, která bude představena v sobotu 1. Září od 18:00 hodin v areálu Markových vinných sklepů v Olbramovicích. V 15:00 Olbramovická hroznová koza uvítá všechny návštěvníky a úpické divadelníky. Burčák, víno, pivo, občerstvení. Vstupné 100,- Kč, dítka, střenky, stařečci a krojovaní diváci vstup zdarma.// 3. V neděli 2. září v 10:00 hodin se koná v přednáškové místnosti Muzea uvítání dětí. Srdečně zveme rodiče a příbuzné těchto dětí: Jakuba Janderky, Jana Dvořáka, Adély Vaňkové, Veroniky Bohdanské a Samanty Součkové.// 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo mužů sehraje v neděli 2. září od 16:30 hodin v Oleksovicích svůj další mistrovský zápas. V neděli 2. září sehraje na domácím hřišti „Pod skalami“ od 10:00 hodin své utkání také náš tým přípravky. Soupeřem budou Jezeřany. // 5. Srdečně zveme rodiče dětí ze školky na schůzku rodičovského sdružení, která bude v pondělí 3. září v budově MŠ, po schůzce s novou paní ředitelkou. // 6. Zveme všechny děti i ostatní občany na divadelní představení s Ukradená tužka, které se koná ve čtvrtek 6. září od 17:00 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí 12. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné. // 7. Krojovaná chasa a obec Vedrovice zve všechny občany na tradiční Rozmarýnové hody, které se uskuteční ve dnech 8. – 9. září. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Bojané. Odpolední vstupné v sobotu i v neděli je 50,-Kč, na sobotní zábavu je vstupné 50,-Kč.

Hlášení ze dne 29. 8. 2018

1. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 30.srpna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.// 2. Připomínáme občanům, že firma SUEZ v pátek 31. srpna přistaví dva velkoobjemové kontejnery, které bude odvážet v pondělí 3. září. Jejich místo bude na prostranství u bývalé zahrádkářské kůlny. Zde bude možné odevzdat starý nábytek, staré oblečení, podlahové krytiny a vše ostatní, co se nevejde při svozu do odpadových nádob. Do kontejnerů se nesmí ukládat – odpady nebezpečné, lednice, televizory a další elektrozařízení, pneumatiky, stavební suť, zemina apod. V sobotu 1. září v čase od 9:00 do 10:00 hodin můžete odevzdávat v garážích OÚ televizory a ledničky. Upozorňujeme, že odevzdaný materiál musí být kompletní! // 3. Základní organizace českého svazu chovatelů Branišovice Vás zve k návštěvě Okresní výstavy mláďat králíků, holubů a drůbeže v chovatelském areálu v Branišovicích, která proběhne ve dnech 1. – 2. září. Otevřeno pro veřejnost v sobotu od 12:00 do 18:00 hodin. V neděli od 8:00 do 12:00 hodin. Občerstvení a bohatá tombola zajištěna. // 4. Zveme všechny děti i ostatní občany na divadelní představení s Ukradená tužka, které se koná ve čtvrtek 6. září od 17:00 hodin v Sokolovně. Toto představení je součástí 12. ročníku Malého festivalu loutky. Děti mají vstup na představení zdarma, vstupné pro dospělé je dobrovolné.// 5. Krojovaná chasa a obec Vedrovice zve všechny občany na tradiční Rozmarýnové hody, které se uskuteční ve dnech 8. – 9. září. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Bojané. Odpolední vstupné v sobotu i v neděli je 50,-Kč, na sobotní zábavu je vstupné 50,-Kč.

Hlášení ze dne 24. 8. 2018

1. Kulturní spolek Husákovy děti Vás zve na Letní kino, které bude dnes od 20:45 hodin ve dvoře Muzea. Promítat se bude Coco, animovaný film pro celou rodinu. Vstupné je 70,-Kč. Občerstvení na akci je zajištěno! V případě špatného počasí se bude kino promítat v sále KD.// 2. Obec Kubšice v spolupráci s okolními obcemi zítra pořádá 6. Ročník akce Expedice za sousedy. Akce je určena pro širokou veřejnost: pro cyklisty, pro pěší, pro maminky s kočárky. Připraveny jsou 3 trasy různé délky, které vedou po zajímavostech a vinařstvích okolních obcí. Trasy vedou přes Olbramovice, Jezeřany - Maršovice, Bohutice, Vedrovice, Petrovice, Miroslavské Knínice. Otevřena bude Došková chalupa v Petrovicích, Křížová cesta v Bohuticích, muzeum ve Vedrovicích. Ve všech obcích budou otevřena vinařství a pro návštěvníky připraveno občerstvení. Registrace účastníků a start v 8:30 – 9:30 hodin. Od 15 hodin bude odpolední program, hraje kapela Paroháči, pro děti bude k dispozici skákací hrad. Občerstvení grilované sele, domácí cigára, domácí zákusky a koláče ze sousedské cukrárny Od 20:00 hodin se koná večerní zábava - hraje country kapela Paroháči. Vstupné 50,- Kč. Za deště se zábava bude konat v sokolovně. // 3. MS Vedrovice oznamuje svým členům, že se koná v neděli 26. srpna od 9:00 hodin na odchovně brigáda. // 4. SK Vedrovice oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že naše mužstvo hraje v neděli 26. srpna od 16:30 hodin na domácím hřišti „Pod skalami“. Soupeřem budou Hrabětice. // 5. Zveme všechny občany na zasedání ZO Vedrovice, které se uskuteční ve čtvrtek 30.srpna od 19:00 hodin v přednáškové místnosti Muzea.

Hlášení ze dne 21. 8. 2018

1. Připomínáme občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude zítra přerušena dodávka elektrické energie. V čase od 12:30 do 15:00 hodin bude vypnutá oblast: trafostanice Vedrovice - Sokolovna. Dodávka vody do vodovodního řadu nebude omezena. // 2. MUDr. Petr Kéda oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 23. srpna nebude ordinovat. // 3. Ve čtvrtek 23. srpna se zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v Dobřínsku v areálu bývalého zemědělského družstva.// 4. Kulturní spolek Husákovy děti Vás zve na Letní kino, které bude v pátek 24. srpna od 20:45 hodin ve dvoře Muzea. Promítat se bude Coco, animovaný film pro celou rodinu. Vstupné je 70,-Kč. Občerstvení na akci je zajištěno!

Stránky [ < ] 1 ... 118 119 120 121 122 ... 146 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.